Bad Piggies

بازی اندروید خوک های بد Bad Piggies HD v2.3.0

بازی Bad Piggies HD یکی از پرطرفدارترین بازی و جذاب ترین بازی های اندروید است ک توسط کمپانی Rovio سازنده بازی های انگری بردز ساخته شده است. این بازی بر روی آندروید، IOS، ویندوز و مک در تاریخ ۲۷ سپتامبر سال ۲۰۱۲ آغاز شد. برای بلک بری در ۱۰ اکتبر ۲۰۱۳ و برای ویندوز تلفن در ماه آوریل ۲۰۱۴٫ بر خلاف بازی های پرندگان خشمگین منتشر شد. در بازی Bad Piggies شما بایدبه …

۱۳۹۵-۱۲-۱۴ 1354 بار ۲ دیدگاه محمد پلاس

بازی Bad Piggies HD یکی از پرطرفدارترین بازی و جذاب ترین بازی های اندروید است ک توسط کمپانی Rovio سازنده بازی های انگری بردز ساخته شده است. این بازی بر روی آندروید، IOS، ویندوز و مک در تاریخ ۲۷ سپتامبر سال ۲۰۱۲ آغاز شد. برای بلک بری در ۱۰ اکتبر ۲۰۱۳ و برای ویندوز تلفن در ماه آوریل ۲۰۱۴٫ بر خلاف بازی های پرندگان خشمگین منتشر شد. در بازی Bad Piggies شما بایدبه خوک ها در دزدیدن تخم مرغ ها کمک کنید و با استفاده از ابزارهایی که در اختیار دارید وسایلی بسازید و خوک ها را به پرواز دربیاورید و تکه های نقشه را جمع آوری کنیدو خوک ها را به مرحله نهایی هدایت کنید.بازی Bad Piggies  بر اساس قوانین فیزیک طراحی شده و با بیش از ۱۰۰ میلیون بار دانلود از گوگل پلی یکی از محبوب ترین بازی های اندروید است.

قسمت جدید: راه به El Porkado

در قسمت جدید شما باید به ماجراجویی در یک محیط باستانی و قدیمی بروید که بیشتر محیط های یخی و تاریک و ترسناک است. مطمئن باشید که با مجهز شدن به لامپ قابل اعتمادی راه خود را در تاریکی پیدا می کنید. و با قرار دادن عینک دید در شب برای پیدا کردن راه در تاریکی قدرت خود را افزایش دهید.

پیام مهم برای والدین:

این بازی ممکن است شامل لینک های مستقیم به وب سایت های شبکه های اجتماعی  که برای مخاطبان بیش از سن ۱۳ سال در نظر گرفته شده است. لینک های مستقیم به اینترنت که می تواند بازیکنان را از بازی دور کند و با استعداد پنهانی مرورگر ها شما را به هر صفحه ی وب هدایت کند.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید خوک های بد :

 • برنده بهترین بازی موبایل سال 2012"IGN
 • بیش از 200 مرحله جذاب و سرگرم کننده
 • 40 مرحله ویژه برای کاربرانی که همه مراحل را با گرفتن سه ستاره گذرانده اند
 • به روز رسانی رایگان
 • 42 ابزار برای ساختن دستگاه نهایی: موتورها، بال، طرفداران، راکت بطری، چتر، بالن، و .......!

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید خوک های بد :

 • رفع برخی مشکلات

پیش نمایش

بازی اندروید خوک های بد
بازی اندروید خوک های بد

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.3.0 حجم 56 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۲ دیدگاه تایید شده

 • Reza 0 - پاسخ

  سلام
  خسته نباشید
  عذر میخوام امکانش هست ایدی تلگرامتونرو لطف کنید؟

  • jahan 0 - پاسخ

   سلام
   سلامت باشید
   آیدی تلگرام ما @yazdapk می باشد