BAD 2 BAD: DELTA

بازی اندروید BAD 2 BAD: DELTA v1.4.6 بد تو بد:دلتا

در بازی BAD 2 BAD: DELTA شما در نقش یکی از ۱۰ قهرمانی خواهید بود که با استفاده از سلاح های گرم و سرد به ماموریت های مختلف اعزام می‌شوند. تصویر این قهرمان های جنگی بسیار متمایز با دیگر بازی های مشابه می‌باشد به این صورت که ناحیه سر شبیح به یک حیوان و ناحیه گردن به پایین بدنی همچون انسان دارید.همانطور که گفته شد در بازی BAD 2 BAD: DELTA شما …

آفلاین ۱۳۹۷-۱۰-۱۵ 855 بار بدون دیدگاه majidpashaie

در بازی BAD 2 BAD: DELTA شما در نقش یکی از ۱۰ قهرمانی خواهید بود که با استفاده از سلاح های گرم و سرد به ماموریت های مختلف اعزام می‌شوند. تصویر این قهرمان های جنگی بسیار متمایز با دیگر بازی های مشابه می‌باشد به این صورت که ناحیه سر شبیح به یک حیوان و ناحیه گردن به پایین بدنی همچون انسان دارید.همانطور که گفته شد در بازی BAD 2 BAD: DELTA شما در نقش یک سرباز و قهرمان جنگی خواهید بود که باید بتوانید با حمله گروهی ۴ نفره دشمنان آن ها را نابود کنید. تیم شما متشکل از ۴ بازیکن است که یکی شما و ۳ تای دیگر سه مبارز فوق العاده می‌باشند و باید گفت که شما می‌توانید حضور هر کدام در تیم را تعیین کنید. هر سرباز دارای قدرت های ویژه خود(تانک،نیروی هوای و…) می‌باشد.

بازی BAD 2 BAD: DELTA به صورت آفلاین است و نیازی به اتصال اینترنتی ندارد. به این معنی که شما قادر به بازی کردن بدون هیچ محدویدیتی هستید.

بازی BAD 2 BAD: DELTA یک گیم آفلاین در سبک اکشن با رده سنی +۳ می‌باشد. این بازی توسط شرکت DAWINSTONE برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منشتر گشته است. این بازی در حال حاضر تنها عنوان ساخته شده توسط این شرکت می‌باشد. دانلود بازی BAD 2 BAD: DELTA در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بیش از ۱۰۰ هزار نسخه و امتیاز گرفته شده توسط بازیکنان در گوگل پلی ۴٫۷ از ۵٫۰ می‌باشد.

 

BAD 2 BAD: DELTA

بازی اکشن اندروید BAD 2 BAD: DELTA

در این بازی شما در نقش یک سرباز وظیفه اصلیتان نابودی اهداف از پیش تعیین شده توسط مرکز فرماندهی می‌باشد و برای انجام بهتر این ماموریت ها بهترین راه کار تیمی با ۳ بازیکن دیگر می‌باشد با هر پیروزی در هر نبرد شما و ۳ کاراکتر دیگر ارتقاء پیدا می‌کنید و همینطور می‌توانبد کاراکتر های دیگر را نیز برای خود آزاد کنید. بعضی از کاراکتر ها مانند عقاب قابلیت تبدیل شدن به نیروی هوایی یعنی جنگنده را دارند و بعضی قابلی تبدیل شدن به تانک و نیروی زرهی که شما باید با استفاده از قدرت فرماندهی مناسب آن ها را مدیریت کنید. اگر به سبک بازی اکشن علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Gods of Rome و تجربه ان می‌باشد.


ویژگی های کلیدی BAD 2 BAD: DELTA :

  • کاملا آفلاین
  • وجود بیش از 96 ماموریت
  • وجود بیش از 10 کاراکتر قابل استفاده و ارتقاء
  • قابلیت ارتقاء توانایی های هر کاراکتر
  • قابلیت ارتقاء تمامی سلاح ها
  • قابلیت ایجاد تیم 3 و 4 نفره

تغییرات نسخه جدید BAD 2 BAD: DELTA :

  • نظیم شدن تعادل حالت شکار ت.
  • پشتیبانی بهتر از دستگاه های ضعیف
  • بهینه شدن حافظه
  • اضافه شدن تیم ویژه انگلیس

پیش نمایش

BAD 2 BAD: DELTA
BAD 2 BAD: DELTA
BAD 2 BAD: DELTA
BAD 2 BAD: DELTA

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.4.6 حجم 61 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده