BAD 2 BAD: DELTA

بازی اندروید BAD 2 BAD: DELTA v1.2.9 بد تو بد:دلتا

در بازی BAD 2 BAD: DELTA شما در نقش یکی از ۱۰ قهرمانی خواهید بود که با استفاده از سلاح های گرم و سرد به ماموریت های مختلف اعزام می‌شوند. تصویر این قهرمان های جنگی بسیار متمایز با دیگر بازی های مشابه می‌باشد به این صورت که ناحیه سر شبیح به یک حیوان و ناحیه گردن به پایین بدنی همچون انسان دارید.همانطور که گفته شد در بازی BAD 2 BAD: DELTA شما …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۳-۲۳ 245 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی BAD 2 BAD: DELTA شما در نقش یکی از ۱۰ قهرمانی خواهید بود که با استفاده از سلاح های گرم و سرد به ماموریت های مختلف اعزام می‌شوند. تصویر این قهرمان های جنگی بسیار متمایز با دیگر بازی های مشابه می‌باشد به این صورت که ناحیه سر شبیح به یک حیوان و ناحیه گردن به پایین بدنی همچون انسان دارید.همانطور که گفته شد در بازی BAD 2 BAD: DELTA شما در نقش یک سرباز و قهرمان جنگی خواهید بود که باید بتوانید با حمله گروهی ۴ نفره دشمنان آن ها را نابود کنید. تیم شما متشکل از ۴ بازیکن است که یکی شما و ۳ تای دیگر سه مبارز فوق العاده می‌باشند و باید گفت که شما می‌توانید حضور هر کدام در تیم را تعیین کنید. هر سرباز دارای قدرت های ویژه خود(تانک،نیروی هوای و…) می‌باشد.

بازی BAD 2 BAD: DELTA به صورت آفلاین است و نیازی به اتصال اینترنتی ندارد. به این معنی که شما قادر به بازی کردن بدون هیچ محدویدیتی هستید.

بازی BAD 2 BAD: DELTA یک گیم آفلاین در سبک اکشن با رده سنی +۳ می‌باشد. این بازی توسط شرکت DAWINSTONE برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منشتر گشته است. این بازی در حال حاضر تنها عنوان ساخته شده توسط این شرکت می‌باشد. دانلود بازی BAD 2 BAD: DELTA در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بیش از ۱۰۰ هزار نسخه و امتیاز گرفته شده توسط بازیکنان در گوگل پلی ۴٫۷ از ۵٫۰ می‌باشد.

BAD 2 BAD: DELTA

بازی اکشن اندروید BAD 2 BAD: DELTA

در این بازی شما در نقش یک سرباز وظیفه اصلیتان نابودی اهداف از پیش تعیین شده توسط مرکز فرماندهی می‌باشد و برای انجام بهتر این ماموریت ها بهترین راه کار تیمی با ۳ بازیکن دیگر می‌باشد با هر پیروزی در هر نبرد شما و ۳ کاراکتر دیگر ارتقاء پیدا می‌کنید و همینطور می‌توانبد کاراکتر های دیگر را نیز برای خود آزاد کنید. بعضی از کاراکتر ها مانند عقاب قابلیت تبدیل شدن به نیروی هوایی یعنی جنگنده را دارند و بعضی قابلی تبدیل شدن به تانک و نیروی زرهی که شما باید با استفاده از قدرت فرماندهی مناسب آن ها را مدیریت کنید. اگر به سبک بازی اکشن علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Gods of Rome و تجربه ان می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید BAD 2 BAD: DELTA :

  • کاملا آفلاین
  • وجود بیش از 96 ماموریت
  • وجود بیش از 10 کاراکتر قابل استفاده و ارتقاء
  • قابلیت ارتقاء توانایی های هر کاراکتر
  • قابلیت ارتقاء تمامی سلاح ها
  • قابلیت ایجاد تیم 3 و 4 نفره

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید BAD 2 BAD: DELTA :

  • نظیم شدن تعادل حالت شکار ت.
  • پشتیبانی بهتر از دستگاه های ضعیف
  • بهینه شدن حافظه
  • اضافه شدن تیم ویژه انگلیس

پیش نمایش

بازی اندروید BAD 2 BAD: DELTA
بازی اندروید BAD 2 BAD: DELTA
بازی اندروید BAD 2 BAD: DELTA
بازی اندروید BAD 2 BAD: DELTA

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.9 حجم 61 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده