Bacon May Die

بازی اندروید Bacon May Die – Fun Run & Gun Fighting Game v1.0.59 خوک ها نیز ممکن است بمیرند + مود

بازی Bacon May Die یک بازی اکشن و بسیار جذاب می باشد. در این بازی گرافیک کارتونی و لحظات اکشن و خشونت آمیز با هم ترکیب شده اند تا یک بازی بسیار جذاب و دیدنی را تشکیل دهند. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. بازی های اکشن عموما حاوی لحظات خشونت آمیز و پر هیجانی هستند که می تواند بازی کننده را بیشتر به ادامه ی بازی ترغیب …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۷-۰۸ 905 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Bacon May Die یک بازی اکشن و بسیار جذاب می باشد. در این بازی گرافیک کارتونی و لحظات اکشن و خشونت آمیز با هم ترکیب شده اند تا یک بازی بسیار جذاب و دیدنی را تشکیل دهند. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

بازی های اکشن عموما حاوی لحظات خشونت آمیز و پر هیجانی هستند که می تواند بازی کننده را بیشتر به ادامه ی بازی ترغیب کند. با این اوصاف، بعضی دیگر بر این باورند که خشونت بیش از حد می تواند زننده باشد و جلوه ی خوبی برای عده ای ندارد. در این مواقع گرافیک کارتونی و لحظات رنگارنگ می تواند کمی جلوه ی این لحظات خونین را کاهش دهد. در بازی Bacon May Die نیز دقیقا همین مورد رعایت شده است اما باز هم پیشنهاد می شود پسران بیشتر از ۱۸ سال خود را با این بازی مشغول کنند( به گفته ی گوگل پلی البته !) چون باز هم در این بازی، لحظات اکشن و پر از خون ریزی دیده می شوند. هر چند که در این بازی آدمی دیده نمی شود!  شاید بتوان از لحاظ ظاهر، این بازی را شبیه به بازی Snail Battles دانست.

در این بازی شما در نقش یک خوک با مزه ولی شجاع هستید که باید دشمنان دیو صفت و همچنین زامبی ها را با وسایل و سلاح های گوناگون به طور جالبی بکشید. مبارزه ی زامبی ها با موجوداتی به غیر از انسان را در بازی Plants vs Zombies 2 نیز دیده بودیم.

بازی Bacon May Die را استودیو بازی سازی SnoutUp Games ساخته است. استودیو ای  که در گذشته نیز بازی های اکشن و پر هیجانی در قالب ظاهری کارتونی نیز ساخته بود. بازی Bacon May Die نیز تاکنون توانسته در گوگل پلی از طرف کاربران نمره ی ۴٫۸ از ۵ را از دیدگاه کاربران ثبت کند که یک نمره ی بسیار عالی محسوب می شود.

 

Bacon May Die

 

در Bacon May Die با هر وسیله ای دشمنان خود را بکشید

در این بازی شخصیت اصلی داستان یعنی یک خوک با مزه به طور خودکار می دود و شما می توانید با سلاح های متفاوت، زامبی ها و دیگر دشمنان خود را بکشید. شما می توانید برای ترکاندن سر زامبی ها از چوب بیسبال نیز استفاده کنید و یا از سلاح های حرفه ای دیگر بهره ببرید. همچنین شما می تواند لحظات بازی را آهسته کنید تا بتوانید راحت تر از حملات دشمن خود رهایی پیدا کنید و با آن ها مبارزه کنید.

بازی Bacon May Die یک بازی کارتونی و در عین حال بسیار اکشن می باشد که از جذابیت و هیجان بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید بازی Bacon May Die را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی Bacon May Die - Fun Run & Gun Fighting Game :

  • گرافیکی دیدنی و کارتونی
  • شخصیتی جالب و بامزه
  • حاوی لحظات خشونت آمیز و جذاب
  • وجود سلاح های مختلف
  • امکان آهسته کردن لحظات بازی

تغییرات نسخه جدید Bacon May Die - Fun Run & Gun Fighting Game :

  • حل مشکل باز کردن آیتم های جدید
  • رفع مشکل خسارت بمب افکن
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

Bacon May Die - Fun Run & Gun Fighting Game
Bacon May Die - Fun Run & Gun Fighting Game
Bacon May Die - Fun Run & Gun Fighting Game

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.59 حجم 22 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده