AXE.IO

بازی اندروید AXE.IO v1.6.3 اعتیادآور پرتاب تبر

AXE.IO یک بازی تفننی و اعتیاد آور می باشد که به تازگی برای دستگاه های اندرویدی معرفی شده است. بازی پرتاب تبر همانطور که از اسم بازی مشخص است وظیفه شما نبرد با شوالیه ها با استفاده از پرتاب تبر می باشد. شما باید حریفان خود را با محور های پرتاب به قتل برسانید و تا زمانی که ممکن است زنده بمانید. بازی های اعتیاد آور با طراحی ظاهری ساده …

آفلاین ۱۳۹۷-۱۰-۱۷ 1556 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

AXE.IO یک بازی تفننی و اعتیاد آور می باشد که به تازگی برای دستگاه های اندرویدی معرفی شده است. بازی پرتاب تبر همانطور که از اسم بازی مشخص است وظیفه شما نبرد با شوالیه ها با استفاده از پرتاب تبر می باشد. شما باید حریفان خود را با محور های پرتاب به قتل برسانید و تا زمانی که ممکن است زنده بمانید.

بازی های اعتیاد آور با طراحی ظاهری ساده و گیم پلی روان مورد انتظار هر گیمری می باشد. بازی هایی که هر کاربری آن را تجربه کرده باشد به دیگران نیز پیشنهاد می دهد. بازی هایی نظیر TEKKEN که هر کاربری با آن آشنایی دارد. امروز قصد داریم بازی AXE.IO را به شما معرفی کنیم که علاوه بر ظاهری جذاب، حجم کم از دسته بازی هایی آنلاین نیز می باشد.

قابلیت بازی آنلاین و آفلاین

بازی AXE.IO با کنترلر هایی آسان و گیم پلی روان طراحی شده است. بنابراین داشتن تمرکز و سرعت عمل بالا به شما کمک می کند. برای حرکت دادن کاراکتر بازی می توانید از جوی استیک لمسی استفاده کنید. پرتاب های خود را با اطمینان و با دکمه ی زرد به سمت دشمنان ارسال کنید. قبل از اینکه از طرف دشمنان تبری پرتاب شود، به سمت آن ها تبر پرتاب کنید. توجه داشته باشید که اگر شما کشته شوید،مقداری از امتیازات شما کم می شود و شما باید از مراحل ابتدایی، بازی را دوباره شروع کنید.

 

AXE.IO

بازی اعتیادآور اندروید AXE.IO

همانطور که در صفحه بازی پرتاب تبر می بینید، با استفاده از کلید زرد می توانید در مقابل تبر های حریفان، جا خالی دهید. همچنین با پیشرفت در بازی این امکان برای شما فراهم می شود که سپر به کاراکتر خود اضافه کنید.

زمانی که دشمنان را در صحنه نبرد نابود می کنید، سکه های طلای آن ها را به دست می آورید. سرقت این سکه ها برای کسب EXP و افزایش سطح جنگجو به شما کمک می کند. در این بازی بیش از ۱۵ کاراکتر برای باز کردن وجود دارد. در مراحل بالاتر AXE.IO محور های پرتاب شما بیشتر می شود و همچنین می توانید بیش از یک ابزار جنگی حمل کنید.در مبارزات خود هرگز از حمله دست نکشید و حریفان خود را متوقف کنید. با افزایش امتیازات نیز می توانی کاراکتر های دیگر را آنلاک کنید و از آن ها در نبرد های خود استفاده کنید.

بازی AXE.IO را می توانید در حالت آفلاین و آنلاین بازی کنید و از آن لذت ببرید. این بازی با بیش از ۵۰ هزار نصب در مارکت اندروید توسط استودیوی Crescent Moon Games به تازگی منتشر شده است.


ویژگی های کلیدی AXE.IO :

  • کنترل های لمسی ساده برای حرکت روان و آسان
  • قابلیت ارتقا جنگجو برای حمل ابزار جنگی بیشتر
  • برای به دست آوردن یک مکان در جهان به رقابت بپردازید
  • امکان بازی به صورت آنلاین و آفلاین
  • نبرد در محیط های مختلف جنگی
  • گیم پلی ساده، روان و اعتیادآور

تغییرات نسخه جدید AXE.IO :

  • رفع مشکل نمایش تعداد بازماندگان کل در حالت میدان نبرد

پیش نمایش

AXE.IO
AXE.IO
AXE.IO
AXE.IO

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.6.3 حجم 75 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده