Armored Warfare: Assault

بازی اندروید Armored Warfare: Assault v1.0-a22520.113 نبرد زرهی

در بازی Armored Warfare: Assault در نقش فرمانده و کماندر یک تانک حضور پیدا کنید و شرکت در نبرد ها و جنگ ها را از دید یک تانک زرهی تجربه کنید. تانک ها عضو مهمی از نیرو های زمینی ارتش های هر کشوری محسوب می‌شوند به این صورت که تانک ها برای پاسدارای یک کشور اهمیت بالایی دارند و در این بازی شما در نقش هدایت کننده یکی از مدرن ترین …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۴-۲۲ 466 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Armored Warfare: Assault در نقش فرمانده و کماندر یک تانک حضور پیدا کنید و شرکت در نبرد ها و جنگ ها را از دید یک تانک زرهی تجربه کنید. تانک ها عضو مهمی از نیرو های زمینی ارتش های هر کشوری محسوب می‌شوند به این صورت که تانک ها برای پاسدارای یک کشور اهمیت بالایی دارند و در این بازی شما در نقش هدایت کننده یکی از مدرن ترین آن ها هستید.همانطور که اشاره شد در بازی Armored Warfare: Assault شما به عنوان فرمانده حضور پیدا می‌کنید اما نه یک فرمانده معمولی بلکه هدایت کننده یک تانک زرهی با قدرت های فوق العاده خواهید بود. بار دیگر روابط بین کشور ها دچار تنش شده است و این امر باعث ارسال نیروی نظامی هر کشور به مناطق شده است که شما هم به عنوان نماینده کشور خود می‌بایست به همراه تانک و خدمه خود به نبرد بروید.

بازی Armored Warfare: Assault به صورت کاملا آنلاین است و نیازمند اتصال به نت می‌باشد.

بازی Armored Warfare: Assault یک گیم آنلاین در سبک اکشن با رده سنی +۳ می‌باشد. این بازی توسط شرکت My.com B.V. برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است.از دیگر عنواین تولید شده توسط این شرکت می‌توان به MAPS.ME – Map with Navigation and Directions و Hustle Castle: Fantasy Kingdom اشاره کرد. دانلود بازی Armored Warfare: Assault در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بیش از ۵۰ هزار نسخه و امتیاز بدست آورده آن در گوگل پلی ۳٫۹ از ۵٫۰ می‌باشد.

Armored Warfare: Assault

بازی اکشن اندروید Armored Warfare: Assault

تانک هایی که در بازی در اختیار شما قرار دارند از قدرت های بالایی برخودار هستند که باید برای هر نبرد متناسب با قدرتشان آن ها را انتخاب کنید تا بهترین نتیجه را کسب کنید. در ابتدای بازی به شما تانک های معمولی داده می‌شود و شما به سوی نبرد با کسانی می‌روید که از لحاظ قدرت زرهی کاملا مشابه شما هستند و هیچ کس از برتری بیشتری نخواهد داشت. با پیروزی در هر نبرد جوایز و امتیازاتی دریافت می‌کنید که بسیار سودمند هستند به این معنی که شما می‌توانید با استفاده از آن ها تانک های جدید داشته باشید و یا تانک های قدیمی خود را آپدیت و بروز کنید تا در نبرد های بعدی عملکرد بهتری داشته باشند. اگر به سبک بازی های اکشن علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Armored Squad: Mechs vs Robots و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Armored Warfare: Assault :

 • کاملا آنلاین
 • وجود قابلیت PVP نبرد هشت به هشت
 • وجود قابلیت بازگشت بعد از مرگ در بازی
 • قابلیت ارتقاء توانایی ها و تجهیزات تانک ها
 • قابلیت استفاده از تانک های جدید
 • وجود گرافیک و فیزیک عالی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Armored Warfare: Assault :

 • اضافه شدن بخش آزمایشگاه و پژوهش
 • رایگان شدن بروز کردن تجهیزات
 • بهتر شدن تنظیمات گرافیک
 • اضافه شدن تانک جدید PTL-02 ASSAULTER
 • افزایش دقت و کم شدن لرزش در حین شلیک

پیش نمایش

بازی اندروید Armored Warfare: Assault
بازی اندروید Armored Warfare: Assault
بازی اندروید Armored Warfare: Assault
بازی اندروید Armored Warfare: Assault

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0-a22520.113 حجم 48 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده