Armored Aces - 3D Tank War Online

بازی اندروید Armored Aces – 3D Tank War Online v2.6.4 جنگ تانک ها

اگر به نیرو های زرهی مانند تانک و توپخانه علاقه دارید ولی بازی سراغ ندارید که این ویژگی را داشته باشد بهترین گزینه تجربه بازی Armored Aces – 3D Tank War Online می‌باشد. در این گیم که به صورت ۳ بعدی و آنلاین می‌باشد با داشتن یک تانک می‌توانید با بازیکنان دیگر از سراسر حهان نبرد زرهی داشته باشید.همانطور که اشاره شد در بازی Armored Aces – 3D Tank War Online شما …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۱-۱۸ 356 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

اگر به نیرو های زرهی مانند تانک و توپخانه علاقه دارید ولی بازی سراغ ندارید که این ویژگی را داشته باشد بهترین گزینه تجربه بازی Armored Aces – 3D Tank War Online می‌باشد. در این گیم که به صورت ۳ بعدی و آنلاین می‌باشد با داشتن یک تانک می‌توانید با بازیکنان دیگر از سراسر حهان نبرد زرهی داشته باشید.همانطور که اشاره شد در بازی Armored Aces – 3D Tank War Online شما به عنوان یک فرمانده تانک باید بتوانید با هدایت مناسب و شلیک دقیق تانک ها و نیرو های زرهی دیگر را در میدان جنگ نابود کنید تا پیروز میدان شوید. برای موفق شدن در جنگ باید تانک های مجهز و با قدرت حفاظت بالا داشته باشید که برای بدست آوردن اینها هم باید در نبرد های زیادی پیروز شوید تا جایزه ها و امتیازات ویژه ای بدست آورید.

بازی Armored Aces – 3D Tank War Online به صورت کاملا آنلاین است و نیازمند اتصال به نت می‌باشد. به این معنی که برای بازی کردن باید حتما به اینترنت متصل باشید در غیر این صورت قادر به بازی کردن نخواهید بود.

بازی Armored Aces – 3D Tank War Online یک گیم در سبک اکشن با رده سنی +۷ می‌باشد. این بازی توسط شرکت i6 Games برای نسخه های اندروردی تولید شده و منتشر گشته است.از دیگر بازی های ساخته شده توسط این شرکت می‌توان به F18 Airplane Simulator 3D و Flying Car 3D اشاره کرد. دانلود بازی Armored Aces – 3D Tank War Online در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بیش از ۱ میلیون نسخه و امتیاز گرفته شده توسط کاربران در گوگل پلی ۴٫۳ از ۵٫۰ می‌باشد.

Armored Aces - 3D Tank War Online

بازی اندروید اکشن Armored Aces – 3D Tank War Online

در بازی نبرد تانک ها شما به نبرد با چندین بازیکن دیگر که آن ها هم تانک های خود را دارند خواهید پرداخت برای پیروز شدن باید از تکنیک های مانند جاخالی دادن در مواقع مناسب، شلیک در زاویه دقیق و مناسب و… استفاده کنید. همینطور شما می‌توانید در بازی به صورت گروهی در سرور حضور داشته باشید به عنوان مثال با دوستان خود در یک نبرد شرکت کنید و با کارتیمی دشمنان را نابود کنید.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به گرافیک و فیزیک فوق العاده و ۳ بعدی آن اشاره کرد که بازیکن را به بازی معتاد خواهد کرد. اگر به سبک بازی های اکشن علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Blast Squad و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Armored Aces - 3D Tank War Online :

  • کاملا آنلاین
  • وجود بسیاری از تانک ها از جنگ جهانی تا امروز
  • قابلیت ارتقاء تجهیزات تانک ها
  • وجود تانک های افسانه ای مانند تایگر آلمان
  • گرافیک و فیزیک عالی 3 بعدی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Armored Aces - 3D Tank War Online :

  • اضافه کردن تانک T-34 شوروی (روسیه سابق)

پیش نمایش

بازی اندروید Armored Aces - 3D Tank War Online
بازی اندروید Armored Aces - 3D Tank War Online
بازی اندروید Armored Aces - 3D Tank War Online
بازی اندروید Armored Aces - 3D Tank War Online

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.6.4 حجم 22 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده