Archery King

بازی اندروید Archery King v1.0.26 پادشاه تیر اندازی با کمان

بازی اندروید Archery King یک بازی ورزشی تیر اندازی با کمان و مسابقه ای می باشد که توسط استودیو معروف Miniclip توسعه داده شده است و در مدت کوتاهی به محبوبیت بالایی رسیده است. Archery King یک بازی رقابتی تیراندازی با کمان شبیه سازی شده از ورزش تیراندازی حرفه ای است که به دو صورت چند نفره و آفلاین می توانید به رقابت یا ثبت رکورد بپردازید. این بازی که به تازگی …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۱۳ 4139 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Archery King یک بازی ورزشی تیر اندازی با کمان و مسابقه ای می باشد که توسط استودیو معروف Miniclip توسعه داده شده است و در مدت کوتاهی به محبوبیت بالایی رسیده است. Archery King یک بازی رقابتی تیراندازی با کمان شبیه سازی شده از ورزش تیراندازی حرفه ای است که به دو صورت چند نفره و آفلاین می توانید به رقابت یا ثبت رکورد بپردازید.

این بازی که به تازگی نیز منتشر شده است، توانسته در مدت کوتاهی طرفداران زیادی پیدا کند. بعضی دیگر از بازی های تیراندازی یک نوع یکنواختی را با خود داشتند در شرایطی که این بازی در سبک خود بسیار جالب می باشد و شما از آن خسته نخواهید شد.

بازی Archery King یک بازی صرفا مسابقه ای و رقابتی و بدون پیچیدگی داستانی همانند بازی Rio 2016 Olympic Games  و به شدت اعتیادآور می باشد. با شروع بازی شما در یک بخش اموزشی به سمت هدف تیر اندازی هدف گیری می کنید و باید سعی کنید بیشترین امتیاز ممکن را در چند تیر اندازی کسب کنید.

در این بازی شما باید به صورت تک به تک با حریف خود به مسابقه بپردازید. در این مسابقات هیجان زیادی وجود دارد و البته به دنیای واقعی نیز شباهت زیادی دارد. با این بازی شما می توانید فقط با انگشتان خود هیجان ورزش اصیل تیراندازی با کمان را تجربه کنید. در قسمت منو بازی ۵ حالت اصلی بازی کلاسیک، رقابتی، مسابقه زمانی، بازی های کوچک و حرکت هدف وجود دارد که هر کدام دارای چالش های مخصوص به خود هستند. که در ادامه به معرفی تمامی بخش های بازی می پردازیم.

اگر از طرفداران بازی های اندروید باشید، به احتمال زیاد نام این استودیو را شنیده اید.  از ساخته های معروف کمپانی miniclip  می توان به بازی های Soccer Stars  و Eight Ball Pool اشاره کرد. این استودیوی معروف در ساختن بازی های ورزشی مهارت خاصی دارد. بازی های پیشین این استودیو بسیار مورد توجه قرار گرفت. بنابراین شاید میزان تعداد دانلود بالای Archery King  نیز بی دلیل نباشد.

رقابت امتیازی آنلاین بازی Archery King

روش بازی در مراحل آنلاین به این صورت است که بازیکنان با توجه به میزان موجودی خود می توانند در رقابت های هم سطح یا سطح های پایین تر از خود شرکت کنند . و مراحل بازی در تقسیم بندی های امتیازی ۲۰۰۰، ۱۰۰۰۰ و ارقام بالاتر تقسیم می شود و اگر شما موجود کافی را برای شرکت در رقابت دو نفره داشته باشید با اشتراک نصف مبلغ برای مثال ۵۰۰۰ سکه از شما و ۵۰۰۰ سکه از رقیب به رقابت می پردازید و شخص برنده علاوه بر مبلغ خود مبلغ شرط بندی بازنده را نیز می برد.

با افزایش موجودی خود می توانید رفته رفته در مراحل بالاتر و البته پر ریسک تری شرکت کنید. و هرچه به چالش های بزرگتری برسید افراد ماهرتری در آن بخش وجود دارد و رقابت تنگاتنگ تر می شود. در صورت باخت در هر رقابت می توانید در خواست بازنشنانی بازی با شخص موردنظر را برای پس گرفتن مبلغ از دست داده بدهید.

بازی Archery King

  • شبیه سازی حرفه ورزش تیر اندازی با وجود قوانین فیزیکی

Archery King در واقع گرایی و شبیه سازی حرفه ای این ورزش کاملا قابل قبول عمل می کند و با یک بازی ساده امتیازی رو به رو نیستیم. علاوه بر هدف گیری دقیقی که باید در هر شوت داشته باشید سه عامل دیگر در پیروزی یا شکست شما موثر می باشد.

اطلاعات سرعت و جهت باد به شمتا داده می شود و شما باید با توجه به میزان سرعت و جهت باد نشانه گیری کنید به این معنا که هدف نشانه گیری شما گاهی در مرکز  هدف نیست و اگر باد از سمت چپ در حال وزش باشد شما باید کمان خود را به سمت راست و بر خلاف جهت باد نشانه بگیرید و میزان انحرافی که به هدف گیری می افزایید بستگی به سرعت باد دارد و هرچه سرعت باد بیشتر باشد باید انحراف بیشتری را به هدف خود بدهید.

رفته رفته در هر ست به سختی بازی افزوده می شود و علاوه بر افزایش شدت و جهت باد فاصله هدف از شما بیشتر که این باعث افزایش سختی در هدف گیری می باشد.

در بعضی از چالش های بازی نیز با هدف های متحرک و یا بالون های صف کشیده شده مواجه می شویم که حرکت هدف نیز در مسیر های مختلف نیز می تواند چالش بزرگی برای تیر انداز با وجود شدت باد و فاصله از آن می باشد.

 

Archery King

 

گیم پلی بازی Archery King

در حالت کلاسیک می توانید به رقابت ساده و نظیر به نظیر با یک شخص تصادفی به صورت آنلاین بپردازید. بازی به صورت سه ست و دو شوت برای هر ست می باشد و بازیکنی که بتواند هر دو ست از بازی را امتیازی بیشتری از رقیب خود بگیرد می برنده بازی خواهد بود. در صورتی که در حالت های رقابتی در نهایت نتیجه متساوی باشد. به هر کدام از تیر انداز ها یک بار فرصت تیراندازی داده میشود و کسی که فاصله کمتری با هدف را نشنانه گرفته باشد برنده بازی می شود.

در حالت Challenge می توانید به صورت تکنفره و آفلاین مراحل متععد بازی را پشت سر بگذارید. تعداد مراحل این بخش بالا می باشد و با پیمایش هر بخش رفته رفته به سختی مراحل افزوده می شود. هر مرحله دارای سه کدال برنز، نقره و طلا دارد که فرصت دارید در ۵ شوت و یا کمتر حداقل امتیاز هر مدال را بدست آورید.

در حالت Rush به صورت انلاین به رقابت می پردازید با این تفاوت که به جای هدف های ثابت در  سه ست باید یک هدف متخرک را هدف گیری کنید. و در این مرحله دو معیار اصلی وجود دارد. یکی سرعت عمل و دوم دفت هدف گیری چرا که علاوه بر امتیاز بیشتری که با هدف گیری درست بدست می آورید دو رقیب به طور همزمان به هدف متحرک تیراندازی می کنند و باید علاوه بر هدف گیری درست سرعت عمل بالایی داشته باشید چراکه با توجه به سرعت خود می توانید تیرهای بیشتری را پرتاب کنید.

در حالت Time Race به صورت تکنفره و آزادنه هدف گیری می کنید و باید در کوتاه ترین زمان ممکن حداقل امتیاز مورد نظر هر بازی و یا بیتشر از آن را کسب کنید و با ثبت رکورد زمان کمتر امتیاز بیشتری را دریافت می کنید.

گیم پلی این بازی تیر اندازی بسیار ساده است طوری که شما می توانید به سادگی طرز بازی کردن را یاد بگیرید و با کمی دقت و تجربه حتی در این بازی حرفه ای شوید. شما در این بازی به عنوان بازیکن باید با نگه داشتن انگشت خود روی صفحه کمان را تا جای مناسب بکشید. سپس باید با یک زمان بندی دقیق آن را رها کنید تا به هدف اصابت کند.

در ابتدا شما در مقابل ربات هایی قرار می گیرید که تا حدودی در کار تیر اندازی در کمان خوب عمل می کنند. با غلبه بر این ربات ها شما می توانید با بازیکنان واقعی بازی کنید. همچنین شما باید از تجربه ی بازی با ربات ها در بازی خود مقابل بازیکنان واقعی استفاده کنید.

اجزای مختلفی در این بازی وجود دارد. شما می توانید کمان ها و تیر های مختلف را با هم ترکیب کنید و به تیر و کمان مورد علاقه ی خود برسید. با ترکیب حالات مختلف تیر و کمان ها بیش از یک صد حالت تیر و کمان در این بازی به چشم می خورد. بنابراین می توانید به آن تیر و کمانی که به آن علاقه دارید، برسید.

یکی دیگر از نکات قابل توجه بازی Archery King  وجود باد در این بازی می باشد. با وجود باد مسلما تیر اندازی برای شما سخت تر خواهد شد و باید قبل از تیراندازی خود، آن را مد نظر قرار دهید. شما در این در بازی در محیط های مختلفی قرار می گیرید.

در کل می توان گفت مطابق آنچه از Miniclip انتظار داشتیم، گیم پلی این بازی نیز در عین سادگی شباهت زیادی به دنیای واقعی دارد. به نوعی می توان گفت Miniclip دنیای تیراندازی را کوچک کرده و آن را داخل Archery King  به همراه جلوه های ویژه زیبایی قرار داده است.

 

Archery King

 

خرید انواع اسلحه و ارتقا ادوات در Archery King

در کنار تلاش برای افزایش موجودی برای آزاد سازی رقابت های پرهزینه تر با توجه به سخت تر شدن مراحل بازی باید به فکر ارتقا کمان و ادوات آن باشید. فروشگاه بازی متشکل از چهار بخش  ارتقا کمان، ارتقا، دوربین، ارتقا تیر و بازو تیر اندازی می باشد که با کسب امتیاز در مراحل ی توانید سلاح های با قدرت و قابلیت های بیشتری را خریداری کنید.

حالات مختلف بازی Archery King

حالات مختلفی در این بازی برای شما وجود دارد. در حالت تک نفره، شما از نظر زمان محدودیتی ندارید و می توانید آزادانه بازی کنید. در شرایطی که در سایر حالات، به عنوان مثال حالت چند نفره و به صورت یک در مقابل یک شما باید در یک مدت زمان مشخص تیراندازی کنید. در بازی هایی که محدودیت زمانی دارید، اگر بتوانید بازی را از حریف خود ببرید، جایزه ی بزرگی در انتظار شماست. البته شما باید در حین توجه به زمان دقت کافی را نیز داشته باشید.

همانطور که گفته شد، شما در طول این بازی در مکان های مختلفی به مسابقه ی تیر اندازی می پردازید. هر مکان در واقع روش خاص خود را می طلبد، شما می توانید با تجربه ی بازی در هر مکان، به استاد تیراندازی آن مکان تبدیل شوید. در کل تمرین در این بازی واقعاً لازم است، البته اگر می خواهید صدر نشین تیراندازان شوید و جایزه های زیادی ببرید.

در حالت Rush mode  شما همانطور که انتظار می رود باید تیراندازی کنید اما این بار اهداف شما ثابت نیستند. در این حالات هدف شما با سرعت متفاوتی حرکت می کند که مسلما کار برای شما سخت تر می شود. در همین زمان حریف شما مشغول تیراندازی می باشد پس نباید خیلی هم صبر کنید. به نوعی در این حالت شما باید از تمامی دقت و سرعت خود را استفاده کنید. شاید بتوان گفت این حالت مهیج ترین حالت بازی Archery King می باشد.

بازی Archery king را می توان یکی از بهترین بازی های تیر اندازی دانست که به خوبی توانسته به دنیای واقعی نزدیک شود. این بازی با توجه به حالات مختلفی که دارد، هیجان زیادی را با خود به همراه دارد. شما می توانید بازی اندروید Archery King  را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.

بازی اندروید Archery King یکی از بهترین بازی های ورزشی سال و از بهترین بازی های تیراندازی با کمان می باشد که توانسته با گیم پلی مهیج و رقابتی خود مانند دیگر بازی های Miniclip به محبوبیت بالایی برسد. این بازی توانسته نمره ۴٫۴ را از ۵ نمره از میان کاربران گوگل پلی بدست آورد و در مدت کوتاهی بیش از ۱۰ میلیون دانلود را ثبت کند؛ که نشان از محبوبیت بالای این بازی می باشد. اگر از طرفداران بازی های شبیه سازی ورزش های دو و میدانی هستید پیشنهاد می کنیم بازی اندرویدی پادشاه تیر اندازی با کمان را از دست ندهید. هم اکنون می توانید این بازی ورزشی  و تیراندازی را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Archery King :

  • رقابت چندنفره و آنلاین از سرتاسر جهان
  • رقابت تکنفره و آفلاین به صورت مرحله ای
  • امکان خرید و ارتقا اسلحه و اداوت تیراندازی
  • وجود قوانین فیزیکی وزش باد و...
  • محیط های مختلف با گرافیک قابل قبول
  • چالش های مختلف هدف متحرک و ...
  • امکان چت و دعوت از دیگران برای رقابت
  • چالش ثبت رکورد زمانی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Archery King :

  • بهینه سازی و رفع اشکال بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Archery King
بازی اندروید Archery King
بازی اندروید Archery King
بازی اندروید Archery King

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.0.26 حجم 73 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده