Aqueducts

بازی اندروید Aqueducts v1.4.2 قنات ها

Aqueducts یک بازی فکری و معمایی است که شما در آن وظیفه دارید آب را به نقاط مختلف شهر ها و روستا ها برسانید و مانع از خشک روستا ها و بی آب ماندن شهر ها شوید. در بازی قنات‌ها باید تمام خلاقیت و فکر خود را به کار گیرید تا به بهترین شکل و کمترین هزینه آب رسانی را انجام دهید. اگر به بازی های فکری و معمایی علاقه …

۱۳۹۷-۰۲-۲۶ 1024 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

Aqueducts یک بازی فکری و معمایی است که شما در آن وظیفه دارید آب را به نقاط مختلف شهر ها و روستا ها برسانید و مانع از خشک روستا ها و بی آب ماندن شهر ها شوید. در بازی قنات‌ها باید تمام خلاقیت و فکر خود را به کار گیرید تا به بهترین شکل و کمترین هزینه آب رسانی را انجام دهید. اگر به بازی های فکری و معمایی علاقه مند هستید پیشنهاد ما به شما بازی Aqueducts می باشد. بازی Aqueducts یک بازی جدید در سبک معمایی است که در مارکت بزرگ اندروید با امتیاز ۴٫۲ و با بیش از ۵ میلیون نصب، یکی از محبوب ترین بازی های اندروید می باشد. شما می توانید جدید ترین نسخه بازی قنات ها را از وب سایت یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.

Aqueducts

بازی اندروید Aqueducts

آب ها در قنات های رومی هستند که در زمان هایی دور برای آب رسانی به روستا ها استفاده می شد. اما با گذشت زمان و پیشرفت علم کم کم استفاده از قنات منسوخ شد و کمتر کسی در این دوره قنات ها را به یاد می آورد. مراحل ابتدایی بازی جنبه ی آموزشی دارند و با انجام آن ها باید خود را آماده مراحل سخت تر کنید. اگر به بازی های معمایی علاقه مند هستید می توانید بازی Cubiques را نیز تجربه کنید.

در هر مرحله از بازی Aqueducts شما باید با تعداد حرکات مشخصی آب رسانی را انجام دهید. اگر با تعداد مشخصی حرکاتی که برای شما تعین شده است نتوانید مرحله های بازی را به اتمام برسانید، باید مراحل را دوباره بازی کنید. در هر مرحله برای جذابیت بازی و خلاقیت کاربران از المان های مختلفی استفاده شده تا کاربر از فکر خود استفاده کند و از راه های مختلفی جریان آب را عبور دهد. در بازی Aqueducts خودتان را آماده یک بازی فکری و البته در مراحل بعد محیای معما های سخت تر کنید.


ویژگی های کلیدی Aqueducts :

  • یا بازی معمایی چالش بر انگیز
  • با تعداد حرکات مشخص بین شهر ها و روستا ها آب رسانی کنید
  • گرافیک خیره کننده و گیم پلی جذاب

تغییرات نسخه جدید Aqueducts :

  • فصل جدید!
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

Aqueducts
Aqueducts
Aqueducts
Aqueducts
Aqueducts
Aqueducts

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.4.2 حجم 54 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده