Tattoo my Photo 2.0

دانلود Tattoo my Photo Pro 2 v2.79 نرم افزار تتو روی عکس

Tattoo my Photo Pro جدیدترین تتوها را روی خودتان امتحان کنید بدون اینکه کوچکترین دردی را احساس کنید!! با استفاده از این برنامه جالب عکس های خودتان را تتو کنید و حسی مثل حس حضور در یک سالن تتوی واقعی و یا یک غرفه ی عکاسی مجازی را تجربه کنید. ابتدا یک عکس را از گالری گوشی موبایلتان انتخاب کنید و یا با استفاده از دوربین اقدام به گرفتن عکس …

۱۳۹۶-۰۸-۱۴ 1168 بار بدون دیدگاه امین

Tattoo my Photo Pro جدیدترین تتوها را روی خودتان امتحان کنید بدون اینکه کوچکترین دردی را احساس کنید!! با استفاده از این برنامه جالب عکس های خودتان را تتو کنید و حسی مثل حس حضور در یک سالن تتوی واقعی و یا یک غرفه ی عکاسی مجازی را تجربه کنید.

ابتدا یک عکس را از گالری گوشی موبایلتان انتخاب کنید و یا با استفاده از دوربین اقدام به گرفتن عکس کنید.حال با استفاده از این نرم افزار تتوهای مختلف را روی عکس اعمال کنید، همچنین میتوانید عکس هارا بچرخانید، تغییر سایز دهید، ذخیره کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

 

معرفی نرم افزار Tattoo my Photo Pro :

این برنامه مجموعه ی متنوعی از تتوهای مختلف مانند گل رز، اژدها، خالکوبی های قبیله ای و غیره را هم برای پسرها و هم دخترها در خود گنجانده است. همچنین کسانی که می خواهند در زندگی واقعی اقدام به تتو کردن بدنشان کنند، میتوانند ابتدا با استفاده از این نرم افزار، طرح های مختلف را روی بدن خود امتحان کنند و بعد اقدام به تتو کردن نمایند.

بیشتر طرح ها در این برنامه به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته اند ولی میتوانید پک های ویژه را نیز با کلیک روی آنها خریداری کنید. پیشنهاد میکنیم که این نرم افزار فوق العاده رو از دست ندهید.


ویژگی های کلیدی Tattoo my Photo :

  • آموزش کارکردن با نرم افزار
  • امکان تغییر سایز عکس در هر زمانی
  • ویژگی های جدید از قبیل تغییر رنگ ،عرض وارتفاع تتو
  • رابط کاربری جدید و آسان
  • طرح های جدید

پیش نمایش

Tattoo my Photo

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.79 حجم 36 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده