Taskbar-Windows 8 Style

دانلود Taskbar-Windows 8 Style برنامه نوار ابزار ویندوز ۸ اندروید

Taskbar – Windows 8 Style نوار ابزار ها برای دسترسی سریع به قسمت های مختلف گجت و همراه بسیار موثرند. به مرور زمان و با استفاده طولانی از موبایل و یا تبلت، ظاهر دستگاه خسته کننده و یکنواخت می شود. امروزه Taskbar های زیادی برای سیستم عامل اندروید عرضه شده که نه تنها ظاهر دستگاهتان را تغییر میدهند بلکه امکان شخصی سازی نیز در آنها وجود دارد. اگر شما هم علاقه دارید ظاهر …

۱۳۹۴-۱۱-۲۷ 1298 بار بدون دیدگاه امین

Taskbar – Windows 8 Style نوار ابزار ها برای دسترسی سریع به قسمت های مختلف گجت و همراه بسیار موثرند. به مرور زمان و با استفاده طولانی از موبایل و یا تبلت، ظاهر دستگاه خسته کننده و یکنواخت می شود. امروزه Taskbar های زیادی برای سیستم عامل اندروید عرضه شده که نه تنها ظاهر دستگاهتان را تغییر میدهند بلکه امکان شخصی سازی نیز در آنها وجود دارد.

اگر شما هم علاقه دارید ظاهر موبایل و تبلت خود را به شکل ویندوز ۸ در آورید، امروز ما اپلیکیشن Taskbar – Windows 8 Style را برای شما در سایت قرار داده ایم. وقتی این برنامه را روی گوشی و یا تبلت خود نصب می کنید ظاهر دستگاهتان و منوی استارت به شکل بسیار نزدیکی به منوی استارت ویندوز شبیه می شوند.

همچنین امکان جا به جایی سریع بین اپلیکیشن ها نیز وجود دارد. می توانید به راحتی پوشه ایجاد کنید، آن ها را نام گذاری کنید و یا حذف کنید و همچنین پوشه ها و فایل های خود را مخفی کنید. برای اینکه بیشتر از این برنامه لذت ببرید، پیشنهاد ما این است که آن را روی تبلت نصب کنید چون صفحه موبایل به دلیل سایز کوچکتر، مشکلات خاص خودش را دارد. هرچند که استفاده از این برنامه روی موبایل نیز بلامانع است و لذت خود را دارد.

ویژگی های Taskbar – Windows 8 Style :

  • دکمه start کاربردی مانند ویندوز ۸
  • امکان شخص سازی و تغییر محل دکمه ها به شکل دلخواه
  • امکان اضافه کردن دفترچه تلفن، منوی تنظیمات و پوشه ها در start
  • ایجاد پوشه جدید و تغییر نام پوشه ها
  • امکان مخفی کردن app ها و پوشه ها در محیط برنامه

تغییرات نسخه ۳٫۵:

  • روان تر شدن برنامه
  • اضافه شدن ویژگی های جدید

لینک دانلود فایل نصبی Direct Download Link

حجم : ۲٫۱ مگابایت

ورژن : v3.5

پیش نمایش

Taskbar-Windows 8 Style

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده

برچسب های پست,