Graphing Calculator

نرم افزار اندروید Graphing Calculator v4.14.159 ماشین حساب حرفه ای

اگر شما هم به دنبال ماشین حسابی حرفه ای و مهندسی هستید اکنون جستجوی خود را متوقف کنید. ماشین حساب Graphing Calculator توسعه یافته توسط MATHLAB است که یک ماشین حساب مهندسی مبتنی بر جبر است و یک ابزار ضروری برای دانش آموزان در مدرسه  و یا دانشجویانی که در کالج و یا دانشگاه ها هستند. این ماشین حساب شامل آنچه که در یک ماشین حساب پایه ارائه میدهد نیز …

۱۳۹۷-۰۱-۱۳ 1302 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

اگر شما هم به دنبال ماشین حسابی حرفه ای و مهندسی هستید اکنون جستجوی خود را متوقف کنید. ماشین حساب Graphing Calculator توسعه یافته توسط MATHLAB است که یک ماشین حساب مهندسی مبتنی بر جبر است و یک ابزار ضروری برای دانش آموزان در مدرسه  و یا دانشجویانی که در کالج و یا دانشگاه ها هستند.

این ماشین حساب شامل آنچه که در یک ماشین حساب پایه ارائه میدهد نیز هست و همچنین طراحی شده برای رسم نممودار های یزرگ است که بر روی هر نوع دستگاه اندرویدی قابل نصب است. علاوه بر این، نمودار های ماشین حساب های MATHLAB نمایش محاسبات آن را بر روی صفحه نمایش با کیفیت بالا از دستگاه اندروید نماش می دهد که درک محاسبات را برای کاربران آسان تر می کند و باعث می شود محاسبات را به وضوح ببینند.

نرم افزار Graphing Calculator دارای دو ویژگی مهم است، یکی این که این نرم افزار به عنوان یک ماشین حساب مهندسی خوب عمل می کند که شما می توانید مراحل میانی محاسبات را ببینید. این ویزگی های مهم به دانش آموزان کمک می کند که یاد بگیرند چگونه محاسبات انجام شده است و به از چهراه هایی به جواب نهایی رسیده اند.

Graphing Calculator

نرم افزار اندروید Graphing Calculator

ویژگی مهم دیگر این نرم افزار توانایی رسم نموداری کاملا خیره کننده است! نه تنها محاسبات گراف ها را بهصورت زیبایی نمایش می دهد، بلکه محاسبه ی موقعیت دهی به مقادیر X ،Y و نمایش آنها را به خوبی نمایش می دهد. برای دانلود نرم افزار اندروید ماشین حساب مهندسی از لینک پایین همین صفحه اقدام کنید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Graphing Calculator :

  • ذخیره ثابت، توابع و عبارت در کتابخانه
  • دارای قابلیت نمایش نمودار 3D
  • دارای 9 فضای کاری متنوع
  • بدون نیاز به دسترسی به اینترنت
  • نسخه بدون تبلیغات و خریداری شده

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Graphing Calculator :

  • پشتیبانی از اندروید 7.1
  • فرمت خروجی برای اعداد پیچیده، تنظیمات> ماشین حساب
  • مقادیر دقیق برای توابع مثلثاتی sin (60 °) = 1/2 * sqrt (3)

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Graphing Calculator
نرم افزار اندروید Graphing Calculator
نرم افزار اندروید Graphing Calculator

دانلود باکس Download Box

نسخه v4.14.159 حجم 5 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده