نرم افزار اندرويد ساعت زنگ دار پازلی

نرم افزار اندروید ساعت زنگ دار پازلی Puzzle Alarm Clock Pro

یکی از مشکلاتی که همه ما با آن درگیر هستیم بیدار شدن از خواب مخصوصاً در ساعات اول صبح می باشد، شاید برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که آلارم گوشی همراه خود را تنظیم نموده و یا حتی آن را در نقطه دوری قرار داده باشید ولی هنگامی که ساعت زنگ میخورد از جا بلند شدید و آلارم را قطع کردید و دوباره به خواب فرو رفته اید. …

۱۳۹۵-۰۷-۰۳ 932 بار بدون دیدگاه آرزو

یکی از مشکلاتی که همه ما با آن درگیر هستیم بیدار شدن از خواب مخصوصاً در ساعات اول صبح می باشد، شاید برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که آلارم گوشی همراه خود را تنظیم نموده و یا حتی آن را در نقطه دوری قرار داده باشید ولی هنگامی که ساعت زنگ میخورد از جا بلند شدید و آلارم را قطع کردید و دوباره به خواب فرو رفته اید. برای حل این مسئله یزد اپلیکیشن نرم افزار اندروید ساعت زنگ دار پازلی را به شما معرفی می کند.

نرم افزار اندروید ساعت زنگ دار پازلی

نرم افزار اندروید ساعت زنگ دار پازلی

نرم افزار اندروید Puzzle Alarm Clock Pro ساعت زنگ دار پازلی اپلیکیشنی است که به شما در تنظیم کردن ساعت موبایل خود برای از خواب بیدار شدن کمک می‌کند و تا هنگامی که مطمئن نشده باشد، شما کاملاً از خواب بیدار شده‌اید و یا به‌عبارت دیگر کاملاً هوشیار هستید، دست از سرتان بر نمی‌دارد! و همچنان زنگ می خورد. نرم افزار اندروید ساعت زنگ دار پازلی Puzzle Alarm Clock Pro با هر بار به صدا در آمدن آلارم یک نوع بازی فکری مثل انواع پازل یا معادلات ریاضی را نمایش می دهد و با قرار دادن انواع مختلف پازل که درجه سختی آن در نرم افزار قابل تغییر است سطح هوشیاری شما را ارزیابی می کند و تا وقتی که آن را حل نکنید، صدای آلارم قطع نمی شود.

نسخه Pro در نرم افزار اندروید Puzzle Alarm Clock Pro شامل ویجت برای نشان دادن الارم بعدی و دکمه “Sleep” برای ضبط آمار ها، پازل های بیشتر برای حل کردن، ۳ سطح برای پازل ها، آلارم های زیادشونده در صدا، صدای انفجار قوی (با افکت های جذاب برای اسپیکر های خارجی)، لرزاندن گوشی برای چند بار با برگرداندن گوشی برای قطع کردن آلارم می باشد. اجرای نرم افزار اندروید ساعت زنگ دار پازلی به اندروید ۲.۲ و بالاتر نیاز دارد.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندرويد ساعت زنگ دار پازلی :

  • وجود پازل های رندوم با هر آلارم (معادلات ریاضی، کارت های تقویت حافظه)
  • مطلع کردن شما از آلارم برنامه ریزی شده بعدی
  • نام گذاری آلارم ها
  • تنظیم یک برنامه برای اجرا شدن پس از آلارم
  • نمودار خواب
  • حالت افزایشی زنگ ها

پیش نمایش

نرم افزار اندرويد ساعت زنگ دار پازلی
نرم افزار اندرويد ساعت زنگ دار پازلی

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.3.0.20 حجم 10 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده