نرم افزار اندروید Circle Sidebar Pro

نرم افزار اندروید Circle Sidebar Pro v23.0 سایدبار چرخشی جهت زیبا سازی

نرم افزار اندروید Circle Sidebar Pro – یکی ار پرکاربرد ترین نرم افزارهای اندروید جهت زیبا کردن گوشی همراه، نرم افزار اندروید Circle Sidebar Pro سایدبار چرخشی است که دارای محیطی زیبا و قابلیت هایی است که می توان آن را بر اساس سلیقه خود تنظیم نمود تا دسترسی ها سریع تر انجام گردد. امروزه بسیاری از افراد طالب زیبایی هستند و به زیبا بودن گوشی همراه خود و همچنین صفحه ای که …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۲۴ 3161 بار بدون دیدگاه آرزو

نرم افزار اندروید Circle Sidebar Pro – یکی ار پرکاربرد ترین نرم افزارهای اندروید جهت زیبا کردن گوشی همراه، نرم افزار اندروید Circle Sidebar Pro سایدبار چرخشی است که دارای محیطی زیبا و قابلیت هایی است که می توان آن را بر اساس سلیقه خود تنظیم نمود تا دسترسی ها سریع تر انجام گردد.

امروزه بسیاری از افراد طالب زیبایی هستند و به زیبا بودن گوشی همراه خود و همچنین صفحه ای که نمایش می دهد اهمیت زیادی می دهند در نتیجه اکثر این افراد که دارای گوشی همراه با سیستم عامل اندروید هستند دنبال اپلیکیشنی جهت زیبا سازی گوشی همراه خود می باشند.

 

نرم افزار اندروید Circle Sidebar Pro

 

نرم افزار اندروید و کاربردی Circle Sidebar Pro

نرم افزار اندروید Circle Sidebar سایدبار چرخشی دارای ظاهری فوق العاده جذاب و دیدنی است. با دانلود نرم افزار اندروید چرخشی سایدبار Circle Sidebar می توان ویجت ها و ابزارهایی را به آن جهت زیباتر شدن و دسترسی سریع و آسان اضافه نمود. همچنین برای تغییر ظاهر و زیبا سازی محیط کاربری دستگاه اندرویدی خود می توانید نرم افزار آیکون های اندروید را دانلود و استفاده کنید.

نرم افزار اندروید چرخشی سایدبار Circle Sidebar دارای یک منویی است که به صورت نیم دایره و چرخشی قرار می گیرد. همچنین نرم افزار اندروید چرخشی سایدبار Circle Sidebar این قابلیت را دارد که در هر گوشه از صفحه گوشی همراه خود می توان آن را تنظیم نمود و در هر گزینه از منو می توان برنامه ها و یا اپلیکیشن هایی که بیشتر مورد نیاز است را قرارداد تا به سرعت بتوان به برنامه مورد نظر خود دسترسی پیدا کرد.

تعداد اپلیکیشن ها و یا حتی بازی هایی که می توان به این منو اضافه کرد محدود نیست و می توان همه آنها را بر اساس سلیقه خود در منو چید. در این صورت می توان، آن قسمت از صفحه گوشی همراه خود را که نرم افزار اندروید Circle Sidebar قرار داده شده است لمس کرده تا ایلیکیشن ها و مواردی که در منو قرارداده اید را به صورت چرخشی و دایره ای مشاهده نمایید و تنها با یک کلیک از برنامه مورد نظر خود استفاده نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Circle Sidebar Pro :

  • قراردادن منوی دایره ای در هر قسمت از صفحه گوشی همراه
  • دسترسی سریع به اپلیکیشن ها
  • تنظیم رنگ زمینه اپلیکیشن ها
  • اضافه کردن نامحدود اپلیکیشن ها به منو
  • منو های جذاب و جالب

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Circle Sidebar Pro :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد
  • اضافه شدن قابلیت های جدید

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Circle Sidebar Pro
نرم افزار اندروید Circle Sidebar Pro
نرم افزار اندروید Circle Sidebar Pro
نرم افزار اندروید Circle Sidebar Pro

دانلود باکس Download Box

نسخه v23.0 حجم 4 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده