Animus – Stand Alone

بازی اندروید Animus – Stand Alone v1.1.3 انیمس مستقل

در بازی Animus – Stand Alone به یک جنگنجو افسانه ای تبدیل شوید که با استفاده از جادو و انواع سلاح ها با مخالفان خود برخورد و مبارزه می‌کند. دشمنانی که شما باید نابود کنید اساطیر شیطانی و نیرو های قدرتمندی هستند که ممکن است بعد ها مشکل ساز شوند و به دنیای شما و دنیا های دیگر حمله و آن هارا ویران کنند.همانطور که گفته شد در بازی Animus …

آفلاین ۱۳۹۶-۱۲-۲۹ 1193 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Animus – Stand Alone به یک جنگنجو افسانه ای تبدیل شوید که با استفاده از جادو و انواع سلاح ها با مخالفان خود برخورد و مبارزه می‌کند. دشمنانی که شما باید نابود کنید اساطیر شیطانی و نیرو های قدرتمندی هستند که ممکن است بعد ها مشکل ساز شوند و به دنیای شما و دنیا های دیگر حمله و آن هارا ویران کنند.همانطور که گفته شد در بازی Animus – Stand Alone شما در نقش یک مبارز حرفه ای باستانی هستید که با استفاده از سلاح های مختلف و جادو های سحر آمیز با دشمنان خود که دشمنان دنیا هستند مقابله می‌کنید. این بازی جزء بهترین بازی های سبک اکشن محسوب می‌شود که توانسته دل کاربران و بازیکنان را در دنیا بدست آورد اما به دلیل رایگان نبودنش در گوگل پلی مشکلاتی برای خود به وجود آورده است.

بازی Animus – Stand Alone به صورت آفلاین است و نیازی به اتصال اینترنتی ندارد. به این معنی که شما قادر به بازی کردن در هر مکان و زمانی بدون هیچ محدودیتی هستید.

بازی Animus – Stand Alone یک گیم در سبک اکشن با رده سنی +۱۲ می‌باشد. این بازی توسط شرکت TENBIRDS برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منشتر گشته است. اطلاعاتی از شرکت سازنده این بازی در دسترس نمی‌باشد و فکر می‌کنیم این بازی تنها نسخه ساخته شده توسط این شرکت باشد. دانلود بازی Animus – Stand Alone در سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است اما در گوگل پلی با قیمت ۶٫۹۹ دلار قابل دریافت می‌باشد. آمار دانلود و نصب بازی بیش از ۱۰۰ نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۴٫۱ از ۵٫۰ می‌باشد.

Animus – Stand Alone

بازی اکشن Animus – Stand Alone

دلیل پولی کردن بازی توسط شرکت سازنده در گوگل پلی می‌تواند به دلیل گرافیک منحصر به فرد و فیزیک فوق العاده آن باشد که شما با بازی کردن فکر خواهید کرد که در حال بازی با یک سیستم پیشرفته کامپیوتری هستید و لذت چند برابری خواهید برد. اما جای نگرانی نیست زیرا شما لازم نیست که برای دانلود بازی هیچ گونی پرداختی انجام دهید تنها کافی است بازی را دانلود کرده و اجرا کنید و لذت ببرید.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به آفلاین بودن آن اشاره کرد که شما را قادر به بازی کردن بی وقفه می‌کند. اگر به سبک بازی های اکشن علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Alpha Guns 2 و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Animus – Stand Alone :

  • کاملا آفلاین
  • وجود مراحل مهیج
  • وجود حریف های قدرتمند برای مقابله با شما

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Animus – Stand Alone :

  • تغییراتی ذکر نشده است

پیش نمایش

بازی اندروید Animus – Stand Alone
بازی اندروید Animus – Stand Alone
بازی اندروید Animus – Stand Alone
بازی اندروید Animus – Stand Alone

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1.3 حجم 25 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده