Angry Birds POP Bubble Shooter

بازی اندروید Angry Birds POP Bubble Shooter v3.56.1 پرندگان خشمگین

بازی اندروید Angry Birds POP Bubble Shooter  از استودیو Rovio Entertainment می باشد که اینبار در سالگرد دوم انتشار بازی با محتوای جدید و مراحل با چالش های متنوع منتشر شده است. گیم پلی بازی پاپ بابل شوتر با وجود پیروی از سبک شلیک به حباب ها مملو از چالش های مختلف می باشد که آن را از دیگر بازی ها هم سبک متمایز می سازد همانند  نسخه استلا شما باید با …

آفلاین ۱۳۹۸-۰۱-۳۰ 1651 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Angry Birds POP Bubble Shooter  از استودیو Rovio Entertainment می باشد که اینبار در سالگرد دوم انتشار بازی با محتوای جدید و مراحل با چالش های متنوع منتشر شده است.

گیم پلی بازی پاپ بابل شوتر با وجود پیروی از سبک شلیک به حباب ها مملو از چالش های مختلف می باشد که آن را از دیگر بازی ها هم سبک متمایز می سازد همانند  نسخه استلا شما باید با کنترل تیر کمان خود خود این بار به جای نشانه گرفتن به سمت راست بالای سر خود را هدف بگیرید و با توجه به رنگ توپی که در تیر کمان وجود دارد به توپ های هم رنگ شلیک کرده و با جمع کردن آن ها امتیاز کسب کنید. اما تفاوت این بازی در گیم پلی پازل گونه آن می باشدذ به طوری که شما باید تعداد مشخصی از خوک های موجود در سطح بازی را با استفاده از حرکتا محدود و مشخصی ساقط کنید.

اما بازی به این سادگی هم که فکر می کنید و گاهی خوک ها در سخت ترنی نقطه ممکن قرار دارند و شما باید برای دسترسی به آن ها هوشمندانه ترین هدف گیری ها را انجام داده تا بتوانید خوک هایی که در بالای توپ های رنگی قرار دارند را به پایین بکشانید. اما در این را موانعی بسیاری  وجود دارد برای مثال ممکن است یک شئ خارجی به طور ناگهانی وارد مسیر پرتاپ شما شده و مانع برخورد توپ به دیگر توپ های هم رنگ شود پس باید در کنار دقت در هدف گیری و توجه به رنگ هر توپ سرعت عمل خود و انجام سریع حرکات را به صورت هوشمندانه فراموش نکنید تا بتوانید بهترین امتیاز ممکن را در مرحله کسب کنید.

گیم پلی بازی Angry Birds POP Bubble Shooter

 

Angry Birds POP Bubble Shooter

 

در صورت ضربه به توپ های هم رنگ ین توپ ها منفجر شده و ماتیازی را کسب خواهید کرد اما ترفند امتیاز گیری و بدست آوردن جوائز اصلی بازی در این است که با منفجر کردن حباقب های هم رنگ دیگر حباب های کناری آن ها را بدون شلیک مستقیم به سوی آن ها را از منطقه خود جدا کرده و به سمت خود بکشانید که با بر خورد این توپ ها با محل پرتاپ شما امتیاز هنگفتی را دریافت خواهید کرد. اما  در کل هدف اصلی شما همانند دیگر نسخه های سری پرندگان خشمگین بیرون راندن تا حد ممکن خوک های موجود در بازی می باشد. در صورتی که در شرایط شخصتی قرار گرفتید و حرکات محدودی را در دست دارید می توانید با استفاده از پاورآپ های متعدد بازی از برخی چالش های سخت بازی عبور کنید.

بازی انگری بردز پاپ بابل شوتر به راستی یک بازی بی پایان می باشد که در هر مرحله شما را با چالش های جدیدی رو به رو می سازد این بازی تا کنون به همراه بیش از ۱۰۰ مرحله متنوع عرضه شده و در هر بروزرسانی خود مراحل جدیدی را دریافت می کند که هیجان و تجربه خاص به خود را دارند. استودیو Rovio در جدید ترنی بروزرسانی این بازی ۴۰ مرحله دیگر را به بازی افزوده است. این بازی هر روز یک چالش روزانه را در مقابل شما قرار می دهد که پیامد هر کدام یک جائزه با ارزش می باشد. از دیگر بازی های این استودیویحبوب و پرطرفدار می توان به بازی Angry Birds Transformers اشاره کرد.

بازی Angry Birds POP Bubble Shooter

گرافیک بازی Angry Birds POP Bubble Shooter: با وجود زمینه ساده گیم پلی بازی شاهد عرضه یک گرافیک کارتونی با بافت های گرافیکی با کیفیت هستیم که در بزرگترین رزولوشن ها نیز بهترین کیفیت ممکن در این سبک را ارائه می دهند. گرافیک بازی پاپ بابل شوتر همانند گیم پلی بازی شاد و میهج می باشد و از تکستچر های پر انرژی و رنگارنگ و نایمیشن های مختلف بهره می برد.

بازی Angry Birds POP Bubble Shooter به محض انتشار خود توانسته به محبوبیت بالایی در میان کاربران اندرویدی دست یابد به طوری که این بازی هم اکنون بیش از ۲۵ میلیون کاربر را به سوی خود کشانده که نتیجه آن نمره خوب ۴٫۵ از ۵ نمره برای این بازی می باشد. پس از موفقیت های که نسخه Stela بازی توانست بدست آورد استودیو رویو توانست با افزایش تنوع مراحل، چالش ها و شخصیت ها یک تجربه سرگر کننده تر را برای دوست داران سری پرندگان خشمگین به وجود آورد. هم اکنون می توانید این بازی تفننی و کاژول اندرویدی را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی Angry Birds POP Bubble Shooter :

 • بیش از 1000 مرحله جذاب و متنوع
 • رابط کاربری آسان برای بازی
 • به روزرسانی های متداوم به همراه بسته های فصلی
 • تنوع بالای نوع مراحل و چالش های مربوط به آن
 • گرافیک و انیمیشن های پر انرژی
 • امکان پاپ کردن چند حباب در یک ردیف برای بدست آوردن اشیاء قیمتی
 • طی کردن چالش های روزانه برای بدست آوردن جوائز ارزشمند
 • امکان ارتباط با دیگر گیمرها از طریق فیسبوک
 • امکان استفاده از ارتقا دهنده ها در شرایط سخت

تغییرات نسخه جدید Angry Birds POP Bubble Shooter :

 • بسته مرحله جدید Central Pork و Piggy Plaza
 • اضافه شدن چالش‌ها و دستاورد‌های جدید برای کاوش

پیش نمایش

Angry Birds POP Bubble Shooter
Angry Birds POP Bubble Shooter
Angry Birds POP Bubble Shooter

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.56.1 حجم 97 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده