Angry Birds Match

بازی اندروید Angry Birds Match v1.1.4 جور کردن پرندگان خشمگین

باز هم یک بازی فوق العاده دیگر با وجود Angry Birds، این بار با نام Angry Birds Match  به بازار آمده است. سبک این بازی کاملا متفاوت است و گرافیک آن می تواند شما را جذب خود کند. همه ی ما بازی اول Angry Birds را به خاطر داریم و شاهد پیشرفت فوق العاده ی این بازی و جذب میلیون ها طرفدار از سر تا سر جهان بودیم. این بازی …

آفلاین ۱۳۹۶-۱۰-۱۵ 1310 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

باز هم یک بازی فوق العاده دیگر با وجود Angry Birds، این بار با نام Angry Birds Match  به بازار آمده است. سبک این بازی کاملا متفاوت است و گرافیک آن می تواند شما را جذب خود کند.

همه ی ما بازی اول Angry Birds را به خاطر داریم و شاهد پیشرفت فوق العاده ی این بازی و جذب میلیون ها طرفدار از سر تا سر جهان بودیم. این بازی به سرعت توانست فراگیر شود و منتقدان، همه از آن تعریف کردند تا این بازی تاریخ ساز شود. شخصیت های این بازی نیز بسیار محبوب شدند. عروسک های آن ها تولید شد و به بازار آمد و حتی آن ها هم در سر تا سر جهان پخش شدند.

این محبوبیت و طرفداران میلیونی باعث شد تا استودیو سازنده ی Angry Birds یعنی استودیو بازی سازی Rovio Entertainment Ltd فکر های تازه ای در ذهن خود پرورش دهد. آن ها به فکر ساخت بازی هایی دیگر با سبکی متفاوت اما با حضور Angry Birds افتادند. در واقع آن ها می خواستند از محبوبیت شخصیت های Angry Birds استفاده کنند تا محبوبیت بازی های بعدی خود را تضمین کنند. به عنوان مثال می توان به بازی های Angry Birds Go و Angry Birds Blast اشاره کرد. بازی جدید آن ها یعنی Angry Birds Match نیز دقیقا به همین شکل می باشد.

استودیو بازی سازی Rovio یکی از موفق ترین استودیو های بازی سازی اندروید می باشد. این استودیو بازی های زیادی به دنیای اندروید عرضه کرده است که همگی به موفقیت چشمگیری رسیده اند. همین بازی های باعث شده است تا این استودیو در میان استودیو های برتر گوگل پلی قرار بگیرد. بازی Angry Birds Match نیز توانسته تاکنون نمره ی ۴٫۷ از ۵ را از نگاه کاربران در گوگل پلی به دست بیاورد که یک نمره ی فوق العاده به حساب می آید.

Angry Birds Match

گیم پلی بازی Angry Birds Match

مطابق انتظار این بازی نیز از گرافیک کارتونی و زیبایی و شخصیت های Angry Birds بهره می برد. در این بازی جوجه ها قصد دارند یک مهمانی بگیرند اما به خاطر خوک های دوست داشتنی اما بی دقت از هم جدا شده اند. شما باید با کنار هم قرار دادن ۳ یا تعداد بیشتری از خانه های رنگی، این جوجه ها را آزاد کنید. نگران نباشید، در این راه Red, Bomb و Chuck که از شخصیت های محبوب Angry birds بودند نیز به شما کمک خواهند کرد.

بازی Angry Birds Match یک بازی به سبک پازل می باشد که با حضور شخصیت های Angry Birds  همراه شده است و از گرافیک چشم نوازی بهره می برد. شما می توانید بازی Angry Birds Match را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Angry Birds Match :

  • گیم پلی ساده و روان و با مزه
  • سبکی جدید و پازل مانند
  • بیش از 300 مرحله ی مختلف
  • وجود شخصیت های با مزه و جالب Angry Birds

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Angry Birds Match :

  • معرفی رویداد جدید شکار گنج بزرگ
  • اضافه شدن لباس های جدید و جذاب
  • یک منطقه کاملا جدید برای سربازان
  • هیجان رویداد جدید : جنگل نوین
  • لباس های بسیار زیاد و جدید برای جمع آوری
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Angry Birds Match
بازی اندروید Angry Birds Match
بازی اندروید Angry Birds Match

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1.4 حجم 87 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده