Angry Birds Evolution

بازی اندروید Angry Birds Evolution v1.19.0 تکامل پرندگان خشمگین

Angry Birds Evolution یک بازی نقش آفرینی و اکشن می‌باشد که عناصر بسیاری را دربر می‌گیرد اما این بازی بیشتر شبیه بازی‌های نقش آفرینی است. باز هم خوک‌های بدجنس به سراغ پرندگان خشمگین آمده‌اند اما این بار پرندگان تلاش خود را می‌کنند تا یک اسکادران و رهبری قاطع بر قلمروی خود داشته باشند بر علیه خوک‌ها. شما در این بازی باید با انگشتان خود هر یک از پرندگان را با …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۳-۰۳ 1945 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

Angry Birds Evolution یک بازی نقش آفرینی و اکشن می‌باشد که عناصر بسیاری را دربر می‌گیرد اما این بازی بیشتر شبیه بازی‌های نقش آفرینی است. باز هم خوک‌های بدجنس به سراغ پرندگان خشمگین آمده‌اند اما این بار پرندگان تلاش خود را می‌کنند تا یک اسکادران و رهبری قاطع بر قلمروی خود داشته باشند بر علیه خوک‌ها. شما در این بازی باید با انگشتان خود هر یک از پرندگان را با مدیریت صحیح به جنگ با خوک‌ها بفرستید و آنها را یکی پس از دیگری در میدان نبرد به اکت برسانید، البته محیط‌های بسیار جذاب خستگی نبرد را از تن شما بیرون می‌راند و شما را به مبارزه دوباره می‌طلبد.

 

Angry Birds Evolution

 

بازی تکامل پرندگان خشمگین یا Angry Birds Evolution شاید یکی از برترین بازی‌های کمپانی Rovio باشد که توانست در مدت زمان بسیار کوتاه نظر منتقدان را به سمت مثبت این بازی سوق دهد و امتیاز ۴٫۵ از ۵ را در گوگل پلی استور از سوی صاحب نظران دریافت کند. حتما شما هم بازی‌های پرندگان خشمگین را در ژانر‌ها و داستان‌های مختلف تجربه کرده‌اید، اما این بازی از همه آنها مستثنی بوده و دارای جذابیت خاصی است.

 

گیم پلی بازی Angry Birds Evolution

 

گیم پلی بازی بیش از اندازه عمیق است به طوری وقتی وارد بازی می‌شوید دیگر بیرون آمدن از آن دشوار خواهد بود. سکه‌هایی که شما در هر نبرد جمع می‌کنید‌ می‌توانید در راه پرورش تیم و پرندگان خود صرف نمایید و امکان باز کردن پرندگان جدید با قابلیت‌های منحصر به فرد در هر سطح نیز برای شما میسر است و یا حتی یک پکیج از پرندگان خاص را دریافت کنید و قابلیت‌های جدیدی را آنها اضافه کنید. Angry Birds Evolution یک بازی بسیار اعتیادآور است که به نظر می‌رسد همانند بازی‌های قبلی شرکت Rovio تازه و جذاب باشد. جلوه‌های صوتی بسیار عالی، گرافیک فوق‌العاده و نوشته‌های نشاط آور شما را هرچه بیشتر به این بازی معتاد می‌کند. امیداواریم از این بازی خاص و جذاب نهایت لذت را برده باشید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Angry Birds Evolution تکامل پرندگان خشمگین :

  • دارای بیش از 100 کاراکتر جذاب
  • دارای 5 کلاس مختلف پرندگان با قابلیت‌های منحصر به فرد
  • امکان تقویت پرندگان خریداری شده
  • صعود تا بالای کوه پهلوان عقاب برای کسب تخم نهایی
  • امکان پیوستن به قبایل و شرکت در نبرد با دوستان

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Angry Birds Evolution تکامل پرندگان خشمگین :

  • خوش آمد گویی رییس جدید 5 ستاره El Jefe به دسته پرندگان خودتان برای جشن Cinco de Mayo
  • کریسمس در راه است و خوک در Bacon Corp تا شرایط مناسبی ندارد! آخرین نوشیدنی انرژی، دارچین چاوز، کل جزیره پرنده را خراب می کند. خوشبختانه ما دو پرنده با نام جدید را برای نجات کریسمس فرستادیم!
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی اندروید Angry Birds Evolution تکامل پرندگان خشمگین
بازی اندروید Angry Birds Evolution تکامل پرندگان خشمگین
بازی اندروید Angry Birds Evolution تکامل پرندگان خشمگین
بازی اندروید Angry Birds Evolution تکامل پرندگان خشمگین
بازی اندروید Angry Birds Evolution تکامل پرندگان خشمگین

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.19.0 حجم 87 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده