Angry Birds Blast

بازی اندروید Angry Birds Blast v1.6.0 پرندگان خشمگین انفجار

بازی اندروید Angry Birds Blast جدید ترین اسپین آف سری بازی های محبوب پرندگان خشمگین ساخته استودیو معروف Rovio Entertainment می باشد که اینبار به سراغ گیم پلی پازلی رفته و شما باید به پردنگان گیر کرده در بالون های رنگی با تب زدن بر روی بالن های هم رنگ کمک کنید و خوک ها دشمن را از میان را خود بردارید. بازی Angry Birds Blast استودیو Rovio تاکنون نسخه های متعددی از بازی های Angry …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۲-۱۴ 907 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Angry Birds Blast جدید ترین اسپین آف سری بازی های محبوب پرندگان خشمگین ساخته استودیو معروف Rovio Entertainment می باشد که اینبار به سراغ گیم پلی پازلی رفته و شما باید به پردنگان گیر کرده در بالون های رنگی با تب زدن بر روی بالن های هم رنگ کمک کنید و خوک ها دشمن را از میان را خود بردارید.

بازی Angry Birds Blast

استودیو Rovio تاکنون نسخه های متعددی از بازی های Angry Birds را در سبک های مختلف سرعت، ماجراجویی و البته سری اصلی تخریب فیزیکی خود منتشر کرده است. اینبار قرار است نبرد این پرندگان با خوک های پلید را در قالب بازی پازلی جذابی تجربه کنیم. Angry Birds Blast جدید ترین بازی از سری بازی های پرندگان خشمگین می باشد که در آن باید باید با تپ زدن بر روی بالن های همرنگ پرندگان خشمگین را آزاد کنید و خوک هایی را که در میان این بالن ها قرار دارند را با پیدا کردن بالن های همرنگ‌شان نابود کنید.

گیم پلی بازی Angry Birds Blast

گیم پلی بازی Angry Birds Blast را می توان همانند دیگر بازی هم سبک اندرویدی مانند A دید. با شروع بازی مجموعه ای از بالن های رنگی در کنار هم در یک شکل متفاوت قرار می گیرند. در هر قسمت از بازی پرندگان خشمگین انفجار تعداد محدودی از حرکت به شما داده می شود که تنها به تعداد این حرکات می توانید بالن های هم رنگ موجود در قالب را انتحاب و منفجر کنید.اما هدف شما تنها منفجر کردن چند بالن رنگی نمی باشد. در محیط هر مرحله مجموعه ای از دوستان پرندگان خشمگین درون بالن ها قرار دارند و زندانی شده اند. و شما باید این پرندگان را آزاد کنید.

در کنار این پرندگان زندانی شده نیز خوک های دشمن قرار می گیرند که محیط بازی را احاطه کرده اند و بر روی بالن ها قرار دارندو مدام در حال حرکت می باشند. ماموریت شما در این بازی علاوه بر از بین بردن خوک های دشمن، آزاد کردن پرندگان خشمگین اسیر شده می باشد. و برای اینکار باید به دنبال بالن های هم رنگ بوده و با تپ زدن بر روی آن ها، پرندگان را آزاد کنید.

Angry Birds Blast

مراحل متنوع بازی Angry Birds Blast

Angry Birds Blast از بیش از ۲۵۰ مرحله متفاوت و متنوع بهره می برد. در مراحل ابتدایی بازی شما با نوحه کنترل و به اتمام رساندن مراحل آشنا می شوید و رفته رفته با پیمایش مسیر مراحل به چالش ها و سختی های بازی اضافه می شود و شما باید تعداد بیشتری از بالون ها را مدیریت کنید.

اگر بتوانید با استفاده از حرکات کامبو برد های متوالی پرندگان حشمگین خود را آزاد کنید شانس شما در در دستیابی به پاورآپ و تقویت دهنده ها بیشتر می شود. در بازی انواع موشک ها و تفنگ های لیزری وجود دارد که د صورتی که توانستید بالون های هم رنگ آن را منفجر کنید. این پاورآپ ها فعال می شوند و تخریب بالایی را به جا می گذارند.

در هر مرحله ارقامی به شما داده می شود که باید سعی کنید تا خود را نزدیک به هدف هر مرحله کنید. برای مثال ممکن است برای گرفتن بالاترین امتیاز در یک مرحله نیاز باشد تا ۱۷ پرنده قرمز و ۱۵ پرنده زرد را آزاد کنید و شما باید حواستان باشد تا مقدرا پرنده های آزاد شده را به مقدار موردنیاز برسانید. با قرار گرفتن خوک های دشمن در کنار بالون های پرنده های خشمگین با هر انفجاری که به وجود می آورید پرندگان بیشتری آزاد می شوند و با هر بار انفجار ضربات بیشتری به این خوک ها انجام می شود و شما باید با انتخاب بالون هایی که بیشترین انفجار را به وجود می آورند و تعدادشان بیشتر است. ضربات بیشتری را به خوک ها وارد کنید.

با هر بار انفجاری که حول این خوک ها به وجود می آید. خوک های کوچک بیشتری از بین می رود و خوک های بزرگتر نیز ضعیف تر می شوند و شما باید این کار را آن قدر تکرار کنید تا علاوه بر آزاد کردن پرندگان خود، تمامی خوک های بازی را از بین ببرید. علاوه بر بالون های رنگی، جوائزی در میان این بالن ها قرار دارد که می توانید به شما برای تکمیل هدف مرحله کمک کنند. توجه داشته باشید که بالن های بالای قالب معمولا ارزش بالاتری دارند و در صورتی که نتوانید در تعداد ضربات محدود به هدف مشخص شده برسید. نمی توانید مراحل جدید تری از Angry Birds Blast را تجربه کنید.

دنبازی اندرویدی Angry Birds Blast توانسته همانند دیگر نسخه های این سری و فرانچایز اصلی پرندگان خشمگین موفق عمل کند. این بازی در مدت کوتاه عرضه خود به راحتی توانسته بیش از یک میلیون دانلود را در گوگل پلی تجربه کند که نشان از موفقیت این بازی دارد. کاربران گوگل پلی نمره قابل قبول ۴٫۵ از ۵ نمره را به این بازی داده اند. اگر از دوستداران سری بازی های پرندگان خشمگین و بازی های پازلی هستید؛ بازی اندرویدی پرندگان خشمگین را از دست ندهید. هم اکنون می توانید این بازی پازلی و تپ-اسمش اندرویدی را از یزد اپلیکیشن به صورت رایگان دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی Angry Birds Blast :

 • بیش از 250 مرحله متفاوت و متنوع
 • گرفیک با کیفیت بازی
 • چالش متعدد بازی در هر مرحله
 • امکان رقابت در جدول امتیاز بازی
 • کنترل روان و آسان بازی تنها با یک انگشت
 • انیمیشن های متعدد برای حرکات کاراکترها
 • انواع پاورآپ ها برای تخریب بالا
 • جوائز متعدد و مختلف در میان بالون ها

تغییرات نسخه جدید Angry Birds Blast :

 • 15 سطح جدید نقشه های Blasterific به زودی
 • آماده شدن برای مسابقات لیگ قدرتمند!
 • افزوده شدن 15 مرحله جذاب
 • افزوده شدن 5 مرحله جدید و جذاب
 • بهینه سازی انیمیشن ها
 • شناسایی مشکلات و رفع آن ها
 • افزایش حجم بازی
 • فرصتی برای به دست آوردن چهارمین ستاره در سطح سخت بازی
 • اضافه شدن ترفند های جدید برای نابود کردن دشمنان
 • BLAST OFF با به روز رسانی جدید
 • بهینه سازی انیمیشن انفجار بالون ها
 • رفع باگ و اشکال زدایی
 • بهینه سازی عملکرد بازی

پیش نمایش

Angry Birds Blast
Angry Birds Blast
Angry Birds Blast
Angry Birds Blast

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.6.0 حجم 98 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده