AndroVid

نرم افزار اندروید AndroVid v2.9.5.2 ویرایش فیلم

با نرم افزار AndroVid شما می توانید به صورت حرفه ای فیلم های خود را ویرایش کنید. این نرم افزار امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد که دست شما را برای ویرایش فیلم باز نگه می دارد. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. بسیاری از مردم در هنگام خرید تلفن هوشمند ابتدا به قدرت دوربین آن توجه می کنند. این دسته از مردم اصولا عکاسی …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۰۴ 978 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با نرم افزار AndroVid شما می توانید به صورت حرفه ای فیلم های خود را ویرایش کنید. این نرم افزار امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد که دست شما را برای ویرایش فیلم باز نگه می دارد. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

بسیاری از مردم در هنگام خرید تلفن هوشمند ابتدا به قدرت دوربین آن توجه می کنند. این دسته از مردم اصولا عکاسی و فیلم برداری را یک کارایی بسیار مهم در تلفن هوشمند خود می دانند و آن را در اولویت خود قرار می دهند، البته قابلیت عکاسی و فیلم برداری برای دیگر مشتریان تلفن های هوشمند نیز مهم می باشد. همین امر می تواند باعث پیشرفت قدرت دوربین ها در تلفن های هوشمند شود.

با قوی تر شدن دوربین های عکسی به کار رفته در تلفن های هوشمند، مسلما علاقه مندان به عکاسی یا فیلم برداری با تلفن های هوشمند بیشتر نیز می شود و ما شاهد تعداد بیشتری از عکس ها و فیلم ها هستیم. با بیشتر شدن تعداد عکس ها و فیلم ها نیاز به نرم افزار های مخصوص تلفن های هوشمند جهت ویرایش آن ها بیشتر حس شد. از این رو تعداد زیادی اپلیکیشن ویرایشگر عکس و فیلم وجود دارد که از بین آن ها می توان به Video Speed Slow Motion & Fast و Photo Studio PRO اشاره کرد.

نرم افزار AndroVid نیز یکی از همین نرم افزار ها می باشد که در دسته ی ویرایشگر فیلم ها قرار می گیرد. این نرم افزار تاکنون فقط در گوگل پلی بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون بار دانلود شده است که یک آمار فوق العاده می باشد.

 

AndroVid

 

قابلیت های نرم افزار AndroVid

بی شک می توان با جرات گفت که AndroVid یکی از قوی ترین نرم افزار های ویرایش فیلم در دنیای اندروید می باشد. با این نرم افزار شما می توانید قسمت های از فیلم خود را حذف نمایید. همچنین قسمت های مختلفی از چند فیلم را با هم ترکیب کنید و یا دقیقا بر عکس عمل کنید و فیلم خود را به چند تکه تقسیم نمایید. با این اپلیکیشن شما می توانید به فیلم های خود موسیقی و متن اضافه نمایید و آن ها را به اشتراک بگذارید.

با نرم افزار AndroVid می توانید فیلم های خود را به فرمت GIF تبدیل کنید و یا یک کار جالب تر کنید، فیلم های خود را بر عکس ذخیره و پلی کنید (اول فیلم می شود آخر فیلم).

نرم افزار AndroVid یک نرم افزار قدرتمند ویرایش فیلم می باشد که قابلیت ها و امکانات فوق العاده قوی ای دارد. شما می توانید نرم افزار AndroVid را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید AndroVid :

  • امکان قرار دادن متن و موسیقی روی فیلم
  • امکان حذف قسمت هایی از فیلم
  • امکان ترکیب چند فیلم در یک فیلم
  • امکان تبدیل فرمت های ویدیویی به یکدیگر
  • کانورت و تبدیل سریع به هر فرمت ویدیویی

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید AndroVid :

  • امکان گذاشتن متن بر روی عکس‌ها
  • بهبود بخش متن گذاری بر روی ویدیو
  • اضافه شدن زبان عربی
  • تغییر ظاهر و بهبود عملکرد

پیش نمایش

نرم افزار اندروید AndroVid
نرم افزار اندروید AndroVid
نرم افزار اندروید AndroVid
نرم افزار اندروید AndroVid

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.9.5.2 حجم 20 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده