اندروید وی آر

گوگل به طور تصادفی هدست اندروید وی آر را تایید کرد

شایعه شد شرکت گوگل قصد داشته بزودی هدست واقعیت مجازی مستقلی به نام اندروید وی آر( Android VR ) را که فراتر از هدست ارزان قیمت گوگل کاردبرد (Cardboard) است، معرفی کند. گفته می شود این هدست در کنفرانس Google I/O 2016 رونمایی خواهد شد و به تازگی گوگل آن را از روی اشتباه تایید کرد. به گزارش AndroidPolice، نام Android VR در حال حاضر کنار سایر پلتفرم های گوگل در بخش Google Play …

۱۳۹۵-۰۲-۲۶ 563 بار بدون دیدگاه m.jahandar

شایعه شد شرکت گوگل قصد داشته بزودی هدست واقعیت مجازی مستقلی به نام اندروید وی آر( Android VR ) را که فراتر از هدست ارزان قیمت گوگل کاردبرد (Cardboard) است، معرفی کند. گفته می شود این هدست در کنفرانس Google I/O 2016 رونمایی خواهد شد و به تازگی گوگل آن را از روی اشتباه تایید کرد.

http://www.technobuffalo.com/2016/05/13/android-vr-headset-leak-google/

به گزارش AndroidPolice، نام Android VR در حال حاضر کنار سایر پلتفرم های گوگل در بخش Google Play Developer Console رویت شد. باتوجه به تصویر فوق شما می توانید این نام را به خوبی مشاهده کنید و متوجه خواهید شد شایعه نیست. البته این یک نشانه ای از تایید بوده و برای معرفی رسمی باید به انتظار نشست. گزارش می گوید هدست Android VR بین هدست های Cardboard و Oculus Rift/HTC Vive قرار می گیرد، در این بین نباید انتظار قدرتی مشابه Oculus Rift/HTC Vive یا کمتر از Cardboard را انتظار داشت.

دستگاه به نظر می رسد شامل یک صفحه نمایش و سنسوریست و با قیمت ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلاری عرضه شود. هدست Gear VR سامسونگ در حال حاضر قیمتی ۱۰۰ دلاری دارد، بنابراین Android VR هدستی قدرتمندترست.

کنفرانس Google I/O 2016 قرار است در ۱۸ می برگزار شود و از این رو تنها انتظار تا آغاز Google I/O 2016 می تواند حقیقت را برای طرفداران آشکار سازد.

منبع: technobuffalo.com

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده