SoundSnip

آموزش بهترین اپلیکیشن ضبط صدای اندروید SoundSnip

SoundSnip چیست و چه کاری انجام می دهد؟ این برنامه یک اپلیکیشن ساده و در عین حال قدرتمند ضبط صدای اندروید است که با هر گوشی اندرویدی سازگار است. این برنامه ضبط صدا به شما این امکان را می دهد که تمام لحظات و اتفاق هایی که اطراف شما روی می دهد را ضبط کنید. زمانی که برنامه را فعال می کنید شما می توانید ضبط صدای پس زمینه را …

۱۳۹۵-۰۳-۰۹ 656 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

SoundSnip چیست و چه کاری انجام می دهد؟ این برنامه یک اپلیکیشن ساده و در عین حال قدرتمند ضبط صدای اندروید است که با هر گوشی اندرویدی سازگار است.

 • این برنامه ضبط صدا به شما این امکان را می دهد که تمام لحظات و اتفاق هایی که اطراف شما روی می دهد را ضبط کنید.
 • زمانی که برنامه را فعال می کنید شما می توانید ضبط صدای پس زمینه را فعال کنید.
 • شما می توانید به طورمستقیم و یا با استفادده از میانبر برنامه در پنل اصلی گوشی خود ضبط صدا را شروع کنید
 • البته شما می توانید صدا های ضبط شده خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
SoundSnip

SoundSnip

چه جیزی باعث دوام SoundSnip شده است؟

شما احتمالا متوجه شده اید که برنامه های ضبط صدای متعددی در گوگل پلی وجود دارد. با این حال، نرم افزار SoundSnip  دارای دو مزیت مهم در مقایسه با دیگر برنامه های ضبط صدا است:

 1. بهره وری: منطق این که برنامه چطور کار می کند( به عنوان مثال ثبت رکورد در حلقه های موقت حداکثر ۱۰ دقیقه ) که باعث می شود بسیار موثر و ثبت لحظه هایی بسیار مناسب داشته باشید. شما لازم نیست برای ثبت لحظه های جالب رکورد هایی با طول بلند داشته باشید چون این برنامه به شما این امکان را می دهد که زمان را به عقب برگردانبد، فقط بعد از چیزهای جالبی که اتفاق می افتد
 2. دسترسی سریع در پس زمینه: این نرم افزار دارای گزینه صرفه جویی در انرژی در حال اجرا در پس زمینه است بنابراین شما می توانید فراموش کنید شرع کردن ضبط را قبل از آن، برای مثال یک جلسه. همه ی شما بعد از استفاده از قابلیت بازگشت زمان به عقب و اتفاق هایی که رخ داده است نظر خود را بیان کنید

برنامه SoundSnip چطور کار می کند؟

هنگامی که شما برنامه را برای اولین بار برنامه را اجرا می کنید شما مقدمه ای کوتاه می بینید (شما می توانید در بالای اسکرین شات اطلاعات را ببینید) و یک عکس راهنمایی که نحوه استفاده از برنامه را به شما آموزش می دهد. یک نرم افزار ساده ای است که لازم نیست برای شروع استفاده ای کارآمد تعدادی تنظیمات خاصی را انجام بدهبد و یا برخی از ویژگی ها را انتخاب کنید.در اینجا نحوه ی استفاده از برنامه را قدم به قدم برای شما توضیح می دهیم:

 1. برنامه را باز کنید و گزینه GOT IT را انتخاب کنید و خود را با این برنامه آشنا کنیدsoundsnio app
 2. برای شروع ضبط، به سادگی بر روی آیکون میکروفون در سمت راست پایین ضربه بزنید. این ضبط پس زمینه است که شما قادر به کنترل از هر دو برنامه، منوی اطلاع رسانی بر روی گوشی یا ساعت هوشمند خود را خواهد شروع خواهد شد.

  soundsnio app

  soundsnio app

 3. اگر شما دارای آندروید “M”(اندروید ۶) هستید، شما نیاز به اعطای تعداد مجوز دسترسی به برنامه (به عنوان مثال اجازه دسترسی به عکس ها، رسانه ها و فایل) دارید.
 4. برای مشاهده فایل های ضبط شده خود بر روی آیکون لیست در پایین سمت چپ  کلیک کنید. از اینجا می توانید پخش کردن، اشتراک گذاری، تغییر نام و یا حذف ضبط خود را انجام دهید.
 5. زمانی که شما یک بار دیگر در میکروفون ضربه بزنید ، ضبط پس زمینه متوقف خواهد شد.sound-snip-recordings
 6. تنظیمات برنامه در نوار کناری هستند

  soundsnio app

  soundsnio app

 7. در تنظیمات برنامه شما می توانید انتخاب کنید که آیا شما می خواهید به عنوان مثال، پاک کردن فایل های ضبط شده فعال باشد؟ (چه صدا در پس زمینه باید به طور خودکار افزایش

  soundsnio app

  soundsnio app

تصاویر بالا به شما نشان دهد که چگونه با نرم افزار بر روی دستگاه اندرویدی خود کار کنید. شما همچنین می توانید آن را با ساعت Android Wear استفاده کنید.

 

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده