اینترنت سروش رایگان نیست

اینترنت سروش رایگان نیست!

اینترنت سروش رایگان نیست : چند وقتی از انتشار خبری مبنی بر رایگان نبودن اینترنت مصرفی برای کاربران در سروش در فضای وب پیچیده و کاربران را متحول کرده است. خبری که توسط یکی از اعضای اصلی این مجموعه یعنی آقای “مرتضی رحیمی” در کانال رسمی خود در پیام رسان سروش به انتشار در آمد.

۳ مرداد ۱۳۹۷ 1497 بار دانلود رایگان
بهترین جایگزین ایرانی تلگرام

بهترین جایگزین ایرانی تلگرام +مقایسه پیامرسان‌ها

بهترین جایگزین ایرانی تلگرام – چند وقتی است از سوی نهاد‌های مختلف دولتی زمزمه‌هایی در مورد فیلتر کردن پیام‌ رسان خارجی و محبوب تلگرام به گوش می‌رسد و اندر احوالات این روز‌ها بهترین گزینه بومی بعد از تلگرام چه خواهد بود، قطعا نرم‌افزار‌های خارجی دیگر نیز وجود دارند تا کاربران ایرانی از آنها استفاده نمایند، اما نکته دیگری که باید آن را در نظر گرفت نحوه برخورد مردم با پیام‌ …

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ 1732 بار دانلود رایگان

طرح رجیستری چیست؟

طرح رجیستری طرحی است که در آن طی مراحل مختلفی، هنگام واردات گوشی‌های قاچاق به کشور تحت پوشش خدمات هیچ یک از اپراتور‌ها قرار نمی‌گیرند و غیر قابل استفاده می‌باشند، در این طرح اگر گوشی شما از گمرک عبور کرده باشد در سامانه همتا ثبت می‌شود و پس از قرار دادن سیم کارت بر روی گوشی قابل استفاده می‌باشد و می‌توانید گوشی را در سامانه همتا به نام خود ثبت …

۵ بهمن ۱۳۹۶ 2191 بار دانلود رایگان
آپدیت اندروید

کدامیک از برندها در آپدیت اندروید بهتر عمل می کنند؟

سیستم عامل اندروید دوستان زیادی دارد که آن ها را تولیدکنندگان دستگاه های اندرویدی می نامیم. تعدادی از این تولید کنندگان در سرتاسر جهان شناخته شده اند و تعداد زیادی از آن ها نیز شهرت کمتری دارند. اما نکته مهم در تمایز میان این برند ها، بدون توجه به مشهور بودن یا نبودن آن ها سیاست های حمایتی آن ها در بروز رسانی دستگاه ها به اندروید های جدیدتر است. …

۲۹ تیر ۱۳۹۵ 3589 بار دانلود رایگان
اولتراسونیک

اسکنرهای اثر انگشت اولتراسونیک چه هستند و چگونه کار می کنند؟

با توجه به استفاده روزافزون گوشی های هوشمند از تکنولوژی سنسورهای اثر انگشت اولتراسونیک، قصد داریم در این مطلب در مورد این سنسورها و نحوه ی کار آن ها و همچنین فواید این تکنولوژی جدید در سنسور های اثر انگشت و مزیت آن ها نسبت به نسل قبلی تکنولوژِی سنسور های اثر انگشت برای شما توضیح دهیم. با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

۱۵ تیر ۱۳۹۵ 3561 بار دانلود رایگان
نوت 7 در سه رنگ

عرضه نوت ۷ در سه رنگ و با پورت USB Type-C

همانطور که می دانید گلکسی نوت ۷ تا چند وقت دیگر معرفی خواهد شد و هنوز هیچ شایعه و اخباری به جز انتخاب نام نوت ۷ برای این دستگاه مورد تایید قرار نگرفته است که البته نام این دستگاه نیز به طور غیر مستقیم و از طریق لوگوی این محصول لو رفته است.

۱۳ تیر ۱۳۹۵ 1623 بار دانلود رایگان
نوت 7

تصاویر منتشر شده از سامسونگ گلکسی نوت ۷

هر چه به معرفی تبلت قدرتمند سامسونگ گلکسی نوت ۷ نزدیک تر می شویم، به تصاویر و اطلاعات بیشتری در رابطه با این دستگاه بر می خوریم. حالا به تصاویر منتشر شده ای که نقشه دستور کار این دستگاه می باشد برخورده ایم.

۱۲ تیر ۱۳۹۵ 1629 بار دانلود رایگان

تصاویر فاش شده از وجود اسکنر عنبیه در گلکسی نوت ۷

اخیرا شایعات فراوان و جالبی در فضای مجازی مبنی بر وجود اسکنر عنبیه در نسل بعدی نوت وجود داشت. اگر تصاویری که امروز منتشر شده به راستی مربوط به نوت ۷ باشند، احتمال وجود اسکنر عنبیه در این دستگاه بسیار زیاد خواهد بود.

۱۱ تیر ۱۳۹۵ 1642 بار دانلود رایگان
نکسوس ساخت HTC

شایعاتی در مورد مشخصات نکسوس ساخت HTC

حدود یک هفته پیش اخباری در مورد مشخصات دو گوشی هوشمند نکسوس گوگل منتشر شد که نشان می داد این دو دستگاه امسال توسط شرکت HTC ساخته خواهند شدکه یکی با نام Sailfish خواهد بود. امروز لیستی از مشخصات دستگاه نکسوسی دیگری که ساخت HTC می باشد فاش شد که درجه اعتبار این اخبار بسیار بالا (البته نه حتمی) می باشد. با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

۱۱ تیر ۱۳۹۵ 1271 بار دانلود رایگان