اندروید n

نام اندروید N تا چند هفته دیگر مشخص می‌شود

کمپانی گوگل در ماه مارس از نسخه اولیه اندروید N رونمایی کرد اما گوگل انتخاب نام اندروید N را به کاربران واگذار کرده است. در آغاز رویداد Google I/O، تیم اندروید از کاربران خود برای انتخاب نام اندروید N کمک خواست، به همین منظور، کمپانی یک صفحه اسم گزاری راه اندازی کرد که در آن کاربران قادر بودند اسم پیشنهادی خود را بر روی صفحه ی وب قرار دهند. همان طور که …

۱۳۹۵-۰۳-۲۰ 1094 بار بدون دیدگاه جهانبخش

کمپانی گوگل در ماه مارس از نسخه اولیه اندروید N رونمایی کرد اما گوگل انتخاب نام اندروید N را به کاربران واگذار کرده است. در آغاز رویداد Google I/O، تیم اندروید از کاربران خود برای انتخاب نام اندروید N کمک خواست، به همین منظور، کمپانی یک صفحه اسم گزاری راه اندازی کرد که در آن کاربران قادر بودند اسم پیشنهادی خود را بر روی صفحه ی وب قرار دهند. همان طور که می‌دانید گوگل برای همه نسخه‌های اندروید از نام شکلات‌ها و خوراکی‌های خوشمزه استفاده می‌کند و به همین خاطر منابع آگاه روی دو کلمه Nutella و Nougat بیش از دیگر نام‌ها تاکید دارند. با این وجود از چند روز قبل نام Neyyappam هم برای این نسخه از اندروید سر زبان‌ها افتاده است.

البته هنوز مشخص نشده است که این شرکت تصمیم دارد نام نهایی را از میان اسامی پیشنهاد شده توسط کاربران انتخاب کند یا مدیران ارشد در مورد این اتفاق تصمیم می‌گیرند به هر حال اگر الان به صفحه نام گزاری سر بزنید دیگر اجازه ثبت اسم را نخواهید داشت.

با این حال حدس و گمان‌های مختلفی در مورد نام جدیدترین نسخه اندروید اعلام شده است اما به صورت رسمی مشخص نشده که نام این نسخه از اندروید چیست.

گوگل اعلام کرده که نهایتا تا چند هفته دیگر نام رسمی اندروید N اعلام می‌شود

اندروید N

گوگل تایید کرده است که نام رسمی برای آخرین نسخه از سیستم عامل تلفن خود را که هم اکنون به عنوان اندروید N شناخته می‌شود، طی چند هفته آینده اعلام خواهد کرد. این تاییدیه در یک توییت و نیز در شبکه گوگل‌ پلاس اعلام شده است.

اگر به خاطر داشته باشید در جریان کنفرانس Google I/O امسال، گوگل اعلام کرد که تمام افراد می‌توانند نام پیشنهای خود را برای اندروید N اعلام کنند. اما پیش از این نیز گوگل از طریق نظرسنجی آنلاین اقدام به جمع‌آوری نظر افراد در مورد نام نهایی نسخه جدید اندروید کرد که در آن کاربران قادر بودند نام پیشنهادی خود را بر روی اینترنت قرار دهند.

علاوه بر اینها تعدادی گزارش وجود دارد که بر اساس آن‌ها اندروید N در کمپانی گوگل با نام کیک پنیری نیویورکی شناخته می‌شود.

منبع: Gsmarena.com

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده