اندروید N

اندروید N در راه HTC 10, One A9 و M9

شرکت گوگل ساعاتی پیش کنفرانس I/O 2016 خود را برگزار نمود و براساس اعلام این کمپانی در کنفرانس، نسخه جدید اندروید تا پایان سال از راه نخواهد رسید. حال به لطف HTC می دانیم چند مدل از محصولات این کمپانی به اندروید N مجهز خواهند شد. شرکت HTC در توییتر خود اعلام کرد اندروید N برای تلفن های هوشمند HTC 10, One A9, M9 منتشر خواهد شد. البته مشخص نیست آیا محصولات دیگر HTC به این …

۱۳۹۵-۰۲-۳۰ 853 بار بدون دیدگاه m.jahandar

شرکت گوگل ساعاتی پیش کنفرانس I/O 2016 خود را برگزار نمود و براساس اعلام این کمپانی در کنفرانس، نسخه جدید اندروید تا پایان سال از راه نخواهد رسید. حال به لطف HTC می دانیم چند مدل از محصولات این کمپانی به اندروید N مجهز خواهند شد.

شرکت HTC در توییتر خود اعلام کرد اندروید N برای تلفن های هوشمند HTC 10, One A9, M9 منتشر خواهد شد. البته مشخص نیست آیا محصولات دیگر HTC به این سیستم عامل بروزرسانی خواهند شد یا خیر. اما بزودی جزئیات بیشتری درباره محصولات شرکت های مختلفی که این بروزرسانی سیستم عاملی را دریافت می کنند، منتشر می شود.

اندروید N

اندروید N

اما نسخه جدید اندروید شامل چه ویژگی هایی خواهد بود؟ اندروید N شامل پشتیبانی از پلتفرم واقعیت مجازی اندرویدی گوگل خواهد شد و برنامه جدید این کمپانی را در کنار رابط کاربری جدید در بر می گیرد. البته اطلاعات بسیاری دردسترس نیست و باید منتظر ماند تا جزئیات بیشتری آشکار گردد.

شرکت HTC از جمله کمپانی هایی بوده که سریعا هر بروزرسانی سیستم عامل را برای محصولات رده بالای خود منتشر می کند. بنابراین مدتی پس از انتشار اندروید N برای محصولات گوگل، باید منتظر ماند تا این سیستم عامل برای گوشی های هوشمند  HTC 10, One A9, M9 نیز منتشر شود.

منبع: androidauthority.com

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده