نام اندروید N

اخبار جدید در مورد تغییرات و نام اندروید N

در حالی که نسخه پیش نمایش اندروید N که مخصوص توسعه دهندگان نرم افزاری عرضه شده است شامل تغییرات زیادی در طراحی نیست، اما نسخه نهایی این سیستم عامل احتمالا با حداقل یک تغییر و بهبود در طراحی همراه خواهد بود. در این مطلب با یزد اپلیکیشن همراه باشید تا به جزئیات اخبار منتشر شده در مورد تغییرات اندروید N و نام اندروید N بپردازیم. این تغییر احتمالا در قسمت …

۱۳۹۵-۰۴-۰۶ 1179 بار دیدگاه‌ها برای اخبار جدید در مورد تغییرات و نام اندروید N بسته هستند Mr

در حالی که نسخه پیش نمایش اندروید N که مخصوص توسعه دهندگان نرم افزاری عرضه شده است شامل تغییرات زیادی در طراحی نیست، اما نسخه نهایی این سیستم عامل احتمالا با حداقل یک تغییر و بهبود در طراحی همراه خواهد بود. در این مطلب با یزد اپلیکیشن همراه باشید تا به جزئیات اخبار منتشر شده در مورد تغییرات اندروید N و نام اندروید N بپردازیم. این تغییر احتمالا در قسمت دکمه های بازگشت، هوم و … (کلید های راهبری پایین نمایشگر دستگاه های اندرویدی) خواهد بود.

بر اساس اطلاعاتی که از سایت اندروید پلیس Android Police منتشر شده است، نسل بعدی نکسوس که به احتمال زیاد امسال معرفی خواهد شد و با اندروید N همراه خواهد بود تغییراتی را در کلیدهای راهبری مانند آنچه در عکس زیر میبینید به خود خواهد دید. اطلاعاتی که در مورد این تغییر در مورد سیستم عامل اندروید N ذکر شده است از یک منبع قابل اتکا و مطمئن می باشند، اگرچه ممکن است گوگل کاملا آن ها را تغییر دهد. علاوه بر این هنوز مشخص نیست که گوگل از این اشکال جدید در دکمه های اندرویدی تنها در دستگاه های نکسوس استفاده خواهد کرد یا آن را برای تمامی دستگاه های دارای اندروید N در دسترس قرار خواهد داد؟

همانطور که در تصویر زیر می بینید، اشکال هندسی سه کلید راهبری اندروید مانند آنچه در اندروید های قبل مشاهده کردیم استفاده خواهد شد، با این تفاوت که در نسخه های قبل این اشکال هندسی تو خالی بودند، اما اینبار از اشکال تو پر استفاده شده است. همانطور که در نسخه اصلی و خالص اندروید گوگل برای اندروید مارشمالو دیدیم. دکمه ی هوم(Home) یک دایره سفید تو پر می باشد که دور آن را چهار رنگ مشهور گوگل(قرمز، آبی، سبز، زرد) محاصره کرده اند که اگر بخواهید از Google now استفاده کنید یا انگشت خود را چند ثانیه بر روی آن نگه دارید این رنگ ها حرکت می کنند. اما از لحاظ عملکرد سه دکمه مشهور اندروید (بازگشت، صفحه اصلی و …) همان کاربرد های سابق را دارند.

نام اندروید N

نام اندروید N

نکته دیگر در مورد نام اندروید N می باشد که احتمالا تا پایان همین ماه میلادی(۱۰ تیر) و یا در ماه آینده میلادی معرفی خواهد شد. نام این نسخه از اندروید احتمالا Nutella(نوتلا) خواهد بود. احتمالا اولین دستگاه هایی که با این اندروید جدید عرضه خواهند شد ساخت HTC خواهند بود که شایعه شده است یکی از این دستگاه ها مجهز به نمایشگر ۵اینچی با کیفیت Full HD خواهد بود و یک مدل دیگر از این نکسوس ها دستگاهی مجهز به نمایشگر ۵٫۵ اینچی با رزولوشن تصویر بالاتر و همچنین پردازنده اسنپدراگون ۸۲۱ خواهد بود.

نظر شما در مورد این تغییر چیست؟ نظر خود را برای ما بیان کنید.

منبع: phonearena.com

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه‌ها برای اخبار جدید در مورد تغییرات و نام اندروید N بسته هستند دیدگاه تایید شده