Move to iOS

دانلود Move to iOS v 2.10.0- نرم افزار انتقال اطلاعات از اندروید به iOS

نرم افزار Move to iOS یک برنامه کاربردی برای انتقال کامل اطلاعات از اندروید به Move to iOS است. یکی از دغدغه های کاربران سیستم عامل اندروید انتقال اطلاعات از سیستم عامل اندروید به سیستم عامل iOS است. همه چیز در مورد سیستم عامل iOS  به آسانی طراحی شده است. که شامل انتقال داده ها در آن است. فقط با چند قدم، شما می توانید مطالب خود را به طور خودکار …

۱۳۹۵-۰۲-۲۰ 3192 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

نرم افزار Move to iOS یک برنامه کاربردی برای انتقال کامل اطلاعات از اندروید به Move to iOS است. یکی از دغدغه های کاربران سیستم عامل اندروید انتقال اطلاعات از سیستم عامل اندروید به سیستم عامل iOS است. همه چیز در مورد سیستم عامل iOS  به آسانی طراحی شده است. که شامل انتقال داده ها در آن است. فقط با چند قدم، شما می توانید مطالب خود را به طور خودکار و ایمن از دستگاه اندرویدی خود توسط برنامه Move to iOS به سیستم عامل iOS منتقل کنید. بدون ذخیره اطلاعات در سیستم عامل اندروید، در هر جایی قبل از مهاجرت به iOS .

Move to iOS

اپلیکیشن Move to iOS برنامه ای ایمن در انتقال همه نوع فایل های شما:

  • مخاطبین و اطلاعات تماس
  • تاریخچه پیام ها
  • عکس ها و فیلم های دوربین
  • وب سایت های نشانه گذاری شده (بوکمارک)
  • تقویم
  • اکانت های ایمیل ها

زمانی که شما انتقال داده ها را انتخاب می کنید، آیفون یا آیپد جدید شما یک شبکه Wi-Fi خصوصی ایجاد می کند و نزدیک ترین دستگاه اندروید که نرم افزار Move to iOS را اجرا کرده را پیدا می کند. سپس شما باید کد امنیتی را وارد کنید و پس از آن انتقال اطلاعات آغاز می شود. گوشی خود را در یک مکان مناسب و به دور از دسترس دیگران قرار دهید. هنگامی که انتقال اطلاعات انجام شد، شما نیز آماده ی رفتن به سیستم عامل جدید شوید. در iOS نیز حساب های پیش فرض ایمیلتان را راه اندازی کنید واز امکانات بی پایان آیفون و یا آیپد جدید خود لذت ببرید. 

این نرم افزار تمام گوشی ها و تبلت های دارای اندروید ۴٫۰ و بالاتر را پشتیبانی می کند.

پیش نمایش

Move to iOS
Move to iOS
Move to iOS

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.10 حجم 2 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده