Zombie Tsunami

بازی اندروید Zombie Tsunami v3.8.4 سونامی زامبی

بازی اندروید Zombie Tsunami یک بازی زیبا و رنگارنگ در ژانر رانر و اکشن می باشد که هیجان خاصی را برای بازی کننده به وجود می آورد. شاید در تمام بازی هایی که بازی کرده اید از دست زامبی ها، فراری بوده اید و با اینکه در پی نابودی زامبی ها حرکت کرده اید، اما داستان این بازی کاملا متفاوت است و شما در نقش یک زامبی باید سایرین را نیز …

۱۳۹۷-۰۳-۲۳ 974 بار بدون دیدگاه امین

بازی اندروید Zombie Tsunami یک بازی زیبا و رنگارنگ در ژانر رانر و اکشن می باشد که هیجان خاصی را برای بازی کننده به وجود می آورد. شاید در تمام بازی هایی که بازی کرده اید از دست زامبی ها، فراری بوده اید و با اینکه در پی نابودی زامبی ها حرکت کرده اید، اما داستان این بازی کاملا متفاوت است و شما در نقش یک زامبی باید سایرین را نیز به زامبی تبدیل کنید و ترس و وحشت را به دل مردم وارد کنید.

در بازی اندروید سونامی زامبی که در ژانر رانر و اکشن ساخته شده است ،ابتدا با یک زامبی بازی را آغاز می کنید و در خیابان های شهر به دویدن می پردازید و سپس با گرفتن جان عابرین، آن ها را نیز به زامبی تبدیل می کنید و در شهر هرج و مرج و بی نظمی ایجاد می کنید. هر چه آدم های بیشتری را گاز بگیرید ،زامبی های بیشتری ایجاد می کنید و گروهتان بزرگ و بزرگتر می شود تا جایی که تمام سیاره را در بر میگیرد و هر چه بر سر راهتان وجود دارد را به نابودی می کشانید و سونامی زامبی ها را به راه می اندازید.

بازی اندروید Zombie Tsunami

بازی اندروید Zombie Tsunami

بازی Zombie Tsunami

در بازی اندروید Zombie Tsunami اما کار شما تنها خوردن مغز آدم ها و تبدیل کردن آن ها به زامبی نیست ،شما می توانید در لباس های خاصی فرو بروید و با تابش اشعه لیزر وسایل را به دو نیم تبدیل کنید و یا اینکه مانند یک نینجا لباس بپوشید و دزدکی در شهر حرکت کنید و یا سوار بر بشقاب پرنده شده و از بالا وسایل را ببلعید و نابود کنید.

در کل در این بازی از خوردن مغز آدم ها تا نابود کردن وسایل و انفجار بمب و تانک و تخریب شهر ،همه و همه در دستان شما قرار دارد. در بازی اندروید سونامی زامبی بیش از ۳۰۰ ماموریت مختلف برای شما گنجانده شده است و ۱۱ محیط مختلف برای بازی وجود دارد. به شما پیشنهاد می کنیم که این بازی زیبا و سرتاسر هیجان را که با گرافیک دو بعدی عرضه شده است حتما تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید سونامی زامبی :

  • اضاقه کردن زامبی ها به گروهتان به هر اندازه که می خواهید
  • خوردن تمام چیزهای موجود در مسیر
  • نابود کردن تمام وسایل اعم از ماشین و تانک و اتوبوس و غیره
  • بیش از 300 ماموریت مختلف
  • بهینه سازی شده برای تمام تبلت ها و موبایل ها
  • 11 محیط مختلف برای بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید سونامی زامبی :

  • شانس بیشتر برای به دست آوردن حیوان افسانه ای دست آموز
  • نشان دادن اسم تصویر زمینه
  • نشان دادن شی بعدی که آنلاک می کنید
  • فیکس کردن باگ های بازی

پیش نمایش

بازی اندروید سونامی زامبی
بازی اندروید سونامی زامبی
بازی اندروید سونامی زامبی

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.8.4 حجم 55 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده