بازی اندروید Zombie Anarchy

بازی اندروید Zombie Anarchy v1.3.1c اغتشاش زامبی ها + دیتا

بازی اندروید Zombie Anarchy  یکی از بهترین بازی های آنلاین استراتژیک در سبک survival (بقا) است که توسط شرکت مشهور Gameloft (یکی از غول های صنعت بازی موبایل ) تولید شده است. در این بازی باید ابتدا سعی در زنده ماندن از دست زامبی ها و البته برخی انسان های شرور بکنید و سپس به پیدا کردن دیگر بازمانده ها، ساخت کمپ و ارتش انسانی خود، در این آخر الزمان، …

آنلاین ۱۳۹۷-۱۰-۳۰ 2057 بار بدون دیدگاه Abolfazl

بازی اندروید Zombie Anarchy  یکی از بهترین بازی های آنلاین استراتژیک در سبک survival (بقا) است که توسط شرکت مشهور Gameloft (یکی از غول های صنعت بازی موبایل ) تولید شده است. در این بازی باید ابتدا سعی در زنده ماندن از دست زامبی ها و البته برخی انسان های شرور بکنید و سپس به پیدا کردن دیگر بازمانده ها، ساخت کمپ و ارتش انسانی خود، در این آخر الزمان، بپردازید.

زامبیز آنارچی شما را به دنیایی کلیشه ای از زامبی ها می برد؛ از آن جایی که در چند سال اخیر سینما و بازی های کامپیوتری پر از این کلیشه شده اند، نیازی به وصف این دنیا برای شما نیست. در این سال ها تمام فیلم ها و بازی های این سبک، داستان هایی شبیه به هم داشته اند ولی باز هم درآمدزا و محبوب هستند؛ در این جا به این نکته پی می بریم که نقطه ای که این بازی ها را از هم دیگر متمایز می کند، جزئیات داستان و گیم پلی متفاوت آن هاست.

بازی اندروید Zombie Anarchy

بازی اندروید Zombie Anarchy

گیم پلی بازی اندروید Zombie Anarchy به بقا در برابر زامبی ها و دیگر انسان ها می پردازد؛ علاوه بر این شما باید بازمانده های دیگر را نیز بیابید و آن ها را با خود متحد سازید تا بتوانید گروهی قوی داشته باشید و با دیگران به مبارزه بپردازید. لازم به ذکر است که هر کدام از این شخصیت ها که توسط شما کشف می شوند، ویژگی های خاص به خود را دارند؛ همچنین به موازات این کار، شما باید کمپ خود را ارتقا داده تا بتوانید از منابع به دست آورده تان، به خوبی در برابر غارتگران محافظت کنید.

در قسمت آنلاین PVP این بازی اغتشاش زامبی ها، می توانید با ارتش خود به مبارزه با سایر بازیکنان این بازی در سراسر دنیا بروید و منابع آن ها را به دست آوردید.

توجه: بازی اندروید Zombie Anarchy به اندروید ۴ یا بالاتر و فضای خالی ۹۴ مگابایتی نیاز دارد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Zombie Anarchy :

  • درجه بندی سنی +16
  • صداگذاری عالی
  • گرافیک خوب
  • شخصیت های نسبتا متنوع

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Zombie Anarchy :

  • رفع باگ های کوچک

پیش نمایش

بازی اندروید Zombie Anarchy
بازی اندروید Zombie Anarchy
بازی اندروید Zombie Anarchy

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.3.1c حجم 49 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده