بازی اندروید Wire Defuser v1.2.2 خنثی کننده بمب ها

بازی اندروید Wire Defuser یک بازی معمایی با ماموریت ختنی کردن بمب ها با گیم پلی سرگرم کننده می باشد که از سوی استودیو BulkyPix منتشر شده است. در خنثی کننده ی بمب ها شما ماموریت از بین بردن خطرات انفجار بمب های کوچک و بزرگ را بر عهده می گیرید. بازی اندروید Wire Defuser یک بازی فکری، معمایی و پازلی می باشد که در سری مراحل جذاب خود ماموریت خنثی کردن …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۵-۲۷ 3614 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Wire Defuser یک بازی معمایی با ماموریت ختنی کردن بمب ها با گیم پلی سرگرم کننده می باشد که از سوی استودیو BulkyPix منتشر شده است. در خنثی کننده ی بمب ها شما ماموریت از بین بردن خطرات انفجار بمب های کوچک و بزرگ را بر عهده می گیرید.

بازی اندروید Wire Defuser یک بازی فکری، معمایی و پازلی می باشد که در سری مراحل جذاب خود ماموریت خنثی کردن بمب های متفاوت را به شما می دهد. بازی با  هدف جلوگیری از از انفجار بمب های متفاوت گیم پلی جذاب را به نمایش می گذارد از ابتدای بازی شما با انواع چالش های متفاوت رو به رو می شوید که رفته رفته به یک پازل پیچیده و جذاب تبدیل می شود.

بازی اندروید Wire Defuser از ۸۰ مرحله مجزا و متنوع بهره می برد که  هرکدام چالش های جذاب و مختلفی را به نمایش می گذارد در بازی شما باید با استفاده از چند کنترلر و اسکرول کننده از خطر انفجار بمب دور شوید و بمب هر مرحله را خنثی کنید. حرکت ها هم آنفدر در این بازی آزاد نبوده چرا که ممکن است با یک حرکت اشتباه کل پیشروی های خود را از دست بدهید و مجبور شوید مرحله را از ابتدا شروع نمایید. این نوع گیکم پلی می تواند یک چالش جذاب برای مغز شما باشد که رفته رفته و مرحله به مرحله به سختی آن اضافه می شود.

بازی اندروید Wire Defuser

بازی اندروید Wire Defuser

بازی اندروید Wire Defuser از چند سطح با سختی های مختلف بهر می برد  تا بتوانید با میزان آشنایی و توانایی خود بازی را پیش ببرید. می توانید به راحتی میزان سختی بازی را تعین کتید. نکته قوت بازی گرافیک بهینه شده آن می باشد که از رنگ بندی های شاد و جذاب استقاده شده و به جای یک گرافیک واقع گرا از یک طرح رنگ بندی کارتونی استفاده شده که به جذابیت بازی با انیمیشن های زیبای پیروزی و شکست خود افزوده است.

هم اکنون می توانید بازی اندروید Wire Defuser معمایی و سرگرم کننده اندرویدی را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Wire Defuser :

  • گرافیک بهینه سازی شده و با کیفیت بازی
  • بیش از 80 مرحله متفاوت و مهیج در بازی
  • گیم پلی چالشی و استرس زا
  • انیمشن های کارتونی جذاب در بازی
  • امکان انجام بازی در انواع سطح های سختی بازی
  • آبجکت های متفاوت کنترل و چالش های متعدد و مختلف در طول بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Wire Defuser :

  • بهینه سازی گرافیکی
  • اشکال زدایی و رفع باگ

پیش نمایش

بازی اندروید Wire Defuser
بازی اندروید Wire Defuser
بازی اندروید Wire Defuser
بازی اندروید Wire Defuser

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.2 حجم 48 مگابایت مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده