بازی اندروید Where’s My Perry

بازی اندروید پری من کجاست؟ Where’s My Perry? Free v1.5.3.46 + نسخه فول

بازی اندروید Where’s My Perry یک بازی زیبا در سبک پازل است که در آن شما باید با استفاده از یک جریان آب شخصیتی به نام پری را از فاضلاب نجات دهید. گیم پلی این بازی زیبا و ساده است به این ترتیب که شما فقط با استفاده از نوک انگشتانتان مسیر پوشیده شده از خاک را حفاری می کنید و اجازه می دهید جریان آب از میان آن ها …

۱۳۹۵-۰۶-۲۴ 1205 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی اندروید Where’s My Perry یک بازی زیبا در سبک پازل است که در آن شما باید با استفاده از یک جریان آب شخصیتی به نام پری را از فاضلاب نجات دهید. گیم پلی این بازی زیبا و ساده است به این ترتیب که شما فقط با استفاده از نوک انگشتانتان مسیر پوشیده شده از خاک را حفاری می کنید و اجازه می دهید جریان آب از میان آن ها عبور کند. شما باید با استفاده از یک استراتژی خاص و فیزیک واقع گرایانه را آب را از بهترین مسیر عبور دهید و نهایت صرفه جویی در مصرف آب را داشته باشید. شما برای نجات پری باید معما های زیادی حل کنید که آب در سه حالت مایع بخار و یخ در این بازی وجود دارد و باید به بهترین شکل ممکن از آن برای نجات پری استفاده کرد. این بازی با گرافیک خیره کننده و سبک اعتیادآور دارای ۸۰ مرحله در ۴ فصل می باشد.

بازی اندروید Where’s My Perry

بازی اندروید Where’s My Perry

بازی اندروید Where’s My Perry یک بازی واقعا سرگرم کننده  با گیم پلی اصلی است که به صورت کامل برای دستگاه های اندرویدی طراحی شده است. این بازی با بیش از ۵۰ میلیون نصب در گوگل پلی توسط استودیوی پرطرفدار Disney منتشر شده است که با امتیاز ۴٫۲ با استقبال کاربران رو به رو شده است.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید پری من کجاست؟ :

  • یک بازی محبوب در سبک پازل
  • بیش از 200مرحله متفاوت و جذاب
  • یک بازی پالش بر انگیز با مراحل پاداش

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید پری من کجاست؟ :

  • رفع مشکلات و بهینه سازی بازی

پیش نمایش

بازی اندروید پری من کجاست؟
بازی اندروید پری من کجاست؟
بازی اندروید پری من کجاست؟
بازی اندروید پری من کجاست؟

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.5.3.46 حجم 55 و 19 و 41 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده