Walking Dead

بازی اندروید Walking Dead Road to Survival v18.0.2.69810 مردگان متحرک

Walking Dead Road to Survival  امروز می خواهیم یک بازی اندروید زیبای ترسناک را در ژانر نقش آفرینی و اکشن برایتان در سایت قرار دهیم. در این بازی شما در این بازی شما باید بین مرگ و زندگی یکی را انتخاب کنید و سپس پا در این جهنم ترسناک بگذارید چون خط باریکی بین دنیای زنده و دنیای ارواح وجود دارد. در بازی Walking Dead ،شما در نقش یک شهروند …

۱۳۹۵-۰۳-۲۸ 1695 بار بدون دیدگاه امین

Walking Dead Road to Survival  امروز می خواهیم یک بازی اندروید زیبای ترسناک را در ژانر نقش آفرینی و اکشن برایتان در سایت قرار دهیم. در این بازی شما در این بازی شما باید بین مرگ و زندگی یکی را انتخاب کنید و سپس پا در این جهنم ترسناک بگذارید چون خط باریکی بین دنیای زنده و دنیای ارواح وجود دارد.

Walking Dead Road to Survival1

در بازی Walking Dead ،شما در نقش یک شهروند شجاع و وظیفه شناس باید شهر را نجات دهید. Walking Dead در سبک نقش آفرینی ساخته و منتشر شده است و یک ماجراجویی بزرگسالانه در شهر ارواح است و نفس ها را در سینه حبس می کند و تجربه جدیدی را در این نوع بازی ها پیش روی شما قرار می دهد. موضوع اصلی داستان الهام گرفته شده از داستانی به نام مردگان زنده است که توسط نویسنده ای به نام  Jay Bonansinga نوشته شد و این داستان وی را برنده جایزه نویسندگی کرد. زیبایی شناسی تاریک این بازی نشان دهنده تصمیمات غیرقابل انعطافی است که شما را نیازمند این می سازد که برای زنده ماندن در مسیر بازی بجنگید و مقاومت کنید. بازی در شهر Woodbury در یکی از ایالت های آمریکا اتفاق می افتد و شما باید بر علیه ظلم ستم دولت آن منطقه برخیزید و قیام کنید و شهر را نجات دهید. پس دست به کار شوید و اندک نیروهای باقی مانده در شهر را جمع کنید و آن ها را به پناهگاه مطمئنی در شهر ببرید و برای مبارزه کردن برای نجات شهر متحد شوید و به نیروهای شهر بپیوندید. اطلاعات زیادی ندارید و باید عجله کنید. فقط در همین حد می دانید که یک فرد دیوانه از دستگاه های دولتی با ایجاد شکاف بین ساکنین شهر اغتشاش ایجاد کرده است و مردم را رو به روی هم قرار داده و انسانیت را زیر سوال برده است. یک گروه کوچک از شورشیان برای نجات شهر آتش جنگ را بر افروخته اند و برای شکست دادن آن ها بسیج شده اند تا بر علیه ظلم و ستم بجنگند. آیا شما برای این جنگ و پیوستن به گروه شورشیان شجاعت کافی دارید؟


ویژگی های کلیدی مردگان متحرک :

  • آپگیرید کردن مهارت ها و سلاح های تیم
  • اجرا کردن تصمیمات و تاکتیک های خود برای تغییر مسیر بازی
  • اضافه شدن شخصیت های داستان اصلی از جمله Michonne, Rick, Andrea, and Glenn
  • ساختن خانه و تجهیزات در شهر
  • استفاده از سلاح های مرگبار بر علیه عابرین از جمله توپ و شمشیر کاتانا و غیره
  • امکان بازی آنلاین با سایر دوستان و رقبا

تغییرات نسخه جدید مردگان متحرک :

  • آپدیت های با حجم کمتر
  • رفع باگ ها و مشکلات نسخه های قبل

دانلود باکس Download Box

نسخه v18.0.2.69810 حجم 42 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده