مسابقات والیبال

بازی اندروید مسابقات والیبال سه بعدی Volleyball Champions 3D v6.11

بازی اندروید مسابقات والیبال را که امروز میخواهیم برایتان در سایت قرار دهیم از دسته بازی های ورزشی محبوب و توپی و از بهترین های این سبک می باشد. بازی اندروید مسابقات والیبال سه بعدی که توسط شرکت Giraffe Games Limited ساخته و منتشر شده است ،یک بازی ورزشی سه بعدی و شبیه ساز ورزش والیبال است که نسبت به حجم پایینش از گرافیکی بسیار خوب برخوردار است. والیبال یک ورزش تیمی است و ششمین …

۱۳۹۵-۰۴-۲۹ 2509 بار بدون دیدگاه امین

بازی اندروید مسابقات والیبال را که امروز میخواهیم برایتان در سایت قرار دهیم از دسته بازی های ورزشی محبوب و توپی و از بهترین های این سبک می باشد. بازی اندروید مسابقات والیبال سه بعدی که توسط شرکت Giraffe Games Limited ساخته و منتشر شده است ،یک بازی ورزشی سه بعدی و شبیه ساز ورزش والیبال است که نسبت به حجم پایینش از گرافیکی بسیار خوب برخوردار است.

والیبال یک ورزش تیمی است و ششمین ورزش محبوب و گسترده‌ترین ورزش در بیشتر کشورهای جهان است. والیبال در سال ۱۸۹۵ در کشور آمریکا و توسط ویلهام مورگان ابداع شد. این رشته تقریباً برای تمام گروه‌های سنی مناسب است و وسایل بازی شامل توپ و تور است. بازی اندروید مسابقات والیبال با ترکیب واقعی حرکت بازیکنان و فیزیک آن ها و همچنین با کنترل حرکتی ساده و گرافیک زیبا و سه بعدی و متناسب توانسته یکی از بهترین بازی های والیبال را در دستگاه های اندرویدی و گجت ها به نمایش بگذارد.

مسابقات والیبال

این بازی با کشیدن انگشت دست بر روی صفحه موبایل یا تبلت انجام می شود و شما با کشیدن انگشتتان می توانید توپ را به هر سمتی که می خواهید به حرکت در آورید و هدایت کنید. کنترل حرکتی بازی ساده و روان است و خیلی زود آن را یاد می گیرید و به آن عادت می کنید. کارهای جانبی نیز در بازی وجود دارد که باعث می شود بازی از حالت یکنواختی خارج شود. مثلا شما می توانید به تقویت بازیکنان خود بپردازید و از نظر جسمی و فیزیکی آن ها قوی کنید. این کار را به تمرینات قدرتی با وزنه می توانید انجام دهید. همچنین می توانید با تقسیم کردن صفحه دستگاهتان به دو قسمت مساوی ،بازی را به صورت دو نفره انجام دهید. فضاهای مختلف و متنوعی نیز برای والیبال بازی کردن وجود دارد که می توانید به انتخاب خود در سالن یا در کنار ساحل به بازی بپردازید.

در بازی اندروید مسابقات والیبال سه بعدی شما می توانید به صورت آنلاین با دوستانتان در سرتاسر جهان به رقابت نیز بپردازید و لذت ببرید. این بازی زیبا را به تمامی دوستداران والیبال پیشنهاد می کنیم.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید مسابقات والیبال :

  • گیم پلی روان و ساده
  • گرافیک سه بعدی و مناسب
  • امکان بازی دونفره بر روی یک صفحه
  • تمرینات فردی
  • امکان بازی آنلاین

پیش نمایش

بازی اندروید مسابقات والیبال

دانلود باکس Download Box

نسخه V6.11 حجم 38 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده