بازی اندروید Verne The Himalaya

بازی اندروید Verne The Himalaya v1.0.0 ورن هیمالیا بازی واقعیت افزوده اندروید

بازی اندروید Verne The Himalaya یک بازی شبیه سازی شده تصاویر سه بعدی سرویس نقشه گوگل می باشد که توسط گوگل توسعه منتشر شده است و شما می توانید در آن به تفحص و ماجراجویی در میان قله های مرتفع هیمالیا بپردازید و اطلاعات جغرافیایی را به روش سرگرم کننده یاد بگیرید و یا به کودکانتان بیاموزید. بازی اندروید Verne The Himalaya یک بازی آموزشی و شبیه سازی اندرویدی می باشد که توسط گوگل منتشر …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۷-۲۰ 1392 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Verne The Himalaya یک بازی شبیه سازی شده تصاویر سه بعدی سرویس نقشه گوگل می باشد که توسط گوگل توسعه منتشر شده است و شما می توانید در آن به تفحص و ماجراجویی در میان قله های مرتفع هیمالیا بپردازید و اطلاعات جغرافیایی را به روش سرگرم کننده یاد بگیرید و یا به کودکانتان بیاموزید.

بازی اندروید Verne The Himalaya یک بازی آموزشی و شبیه سازی اندرویدی می باشد که توسط گوگل منتشر شده است در این بازی شما در نقش یک غول بزرگ به نام ورن به تفحص و کوهنوردی در رشته کوه های هیمیالیا می پردازید. محیط این بازی توسط گوگل مپ با استفاده از تصاویر سه بعدی واقعی ضبط شده از مناطق مرتفع هیمالیا شبیه سازی شده که در جای جای آن نکات و منابع آموزشی برای یادگیری این منطقه کوهستانی قرار داده شده است

بازی اندروید Verne The Himalaya یک بازی کوهنوردی می باشد که شما در نقش کاوشگر این بازی یعنی ورن می توانید با سرعت بالا قله های  مختلف را فتح کنید و اطلاعات و تصاویری را در مورد آن منطقه پیدا کرده و یاد بگیرید یک صورت راهنما برای راهنمایی در مورد مکان کشف شده در طول بازی شما را همراهی می کند.

بازی اندروید Verne The Himalaya

بازی اندروید Verne The Himalaya

با وجود سرعت بالای ورن در فتح قله های مختلف از جمله اورست وسایل مهیج دیگری مانند چتر برای صعود و دیدن نمایه کوهستان از بالا و اسکیت برای اسکی رفتن در مسیر سراشیبی کوهستان وجود دارد مناطق غیر کوهستانی دیگری نیز مانند دریاچه های یخ زده و گله های یاک در بازی قرار داده شده که می توان در آن به اسکی رفتن پراخت و یا به حیوانات آن منطقه چیپس و غذا داده! و همچنین با استفاده از جت در سرتاسر هیمالیا پرواز کنید؛ که جذابیت خاصی را به بازی بخشیده است. بازی اندروید Verne The Himalaya تمامی محیط منطقه هیمالیا را به صورت سه بعدی شبیه سازی کرده که تجربه کوه نوردی سرگرم کننده را به وجود آورده است که می تواند در کنار سرگم کننده بودن خود یک راه خوب برای یغادگیری کوهستان ها و ماهیت مناطق مرتفع کوهستانی برای کودکان باشد. هم اکنون می توانید این بازی علمی و ماجراجویی اندرویدی را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Verne The Himalaya :

  • محیط وسیع و شبیه سازی شده
  • گرافیک واقع گرایانه از نقشه های سه بعدی گوگل مپ
  • ادوات سرگرمی مانند جت و اسکی و چتر
  • امکان پرواز و اسکی رفتن و قتح قله های مختلف
  • نکات علمی و ۀموزشی در مورد هیمالیا
  • راهنمای صوتی برای معرفی قله های هیمالیا

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Verne The Himalaya :

  • بهینه سازی و رفع اشکال اولیه

پیش نمایش

بازی اندروید Verne The Himalaya
بازی اندروید Verne The Himalaya
بازی اندروید Verne The Himalaya

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.0 حجم 22 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده