بازی اندروید Trials Frontier

بازی اندروید Trials Frontier v5.5.0مسابقات مرزی

نسخه معمولی + نسخه مود شده بازی اندروید Trials Frontier یک بازی در ژانر مسابقه ای برای سیستم عامل اندروید است که توسط شرکت بازی سازی Ubisoft Entertainment ساخته و منتشر شده است و حدود ۴۰ میلیون گیمر در سراسر جهان دارد. بله اشتباه نمی کنید ،۴۰ میلیون طرفدار نمی تواند اتفاقی باشد! این بازی زیبا و مهیج به شما یاد می دهد که چگونه مهارت های نهایی و پایه ای …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۷-۱۲ 798 بار بدون دیدگاه امین

نسخه معمولی + نسخه مود شده

بازی اندروید Trials Frontier یک بازی در ژانر مسابقه ای برای سیستم عامل اندروید است که توسط شرکت بازی سازی Ubisoft Entertainment ساخته و منتشر شده است و حدود ۴۰ میلیون گیمر در سراسر جهان دارد. بله اشتباه نمی کنید ،۴۰ میلیون طرفدار نمی تواند اتفاقی باشد! این بازی زیبا و مهیج به شما یاد می دهد که چگونه مهارت های نهایی و پایه ای را در مسابقات موتور سواری کسب کنید و در مسابقات شرکت کنید.

بازی اندروید مسابقات مرزی یک بازی مسابقه ای است که با ترکیب هیجان و قوانین فیزیک ،یک گیم پلی زیبا و روان را خلق کرده است که بازیکن را مجاب می کند به صفحه دستگاه اندرویدی خود خیره شود و غرق در دنیای موتورسواری گردد. شما در این بازی در نقش یک موتورسوار ظاهر می شوید که باید در دنیای موتورسواری برای خودش اسم و رسمی دست و پا می کند و به اصطلاح سری در میان سرها در بیاورد. پس موتور خود را روشن کنید و به گشت و گذار و ماجراجویی در دنیای هیجان انگیز بازی بپردازید و با دوستان و رقیبان خود به رقابت بپردازید و به بهترین موتورسوار همه ی دوران تبدیل شوید و رکوردها را جا به جا کنید. بازی اندروید Trials Frontier دارای گیم پلی ساده و روان است و به سرعت می توانید با آن ارتباط برقرار کنید.

بازی اندروید Trials Frontier

خانم نرکنا، یک سیاستمدار قوی با یک طرح غیر مجاز، وارد مرز می شود. او مصمم است تا شهرت خود را به عنوان بهترین سوارکار خلق کند و خود را به عنوان یک رهبر ارزشمند ثابت کند. او را به چالش یکشانید و از شهرت خود دفاع کنید.

بازی دارای گرافیک عالی و شبیه ساز فوق العاده می باشد و شخصیت های جالبی نیز در بازی وجود دارند که آن ها را ملاقات می کنید. بازی اندروید مسابقات مرزی برنده جایزه بهترین فروش و هم چنین مورد تحسین منتقدان برای سری بازی های trial برای اولین بار بر روی دستگاه های اندرویدی گردید. اگر به بازی های موتورسواری علاقمند هستید و عاشق شور و هیجان هستید ،بازی اندروید Trials Frontier را هرگز از دست ندهید ،چون با حدود ۵۰ ساعت گیم پلی ،شما را برای ساعت ها سرگرم می سازد و به شدت اعتیادآور است.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید مسابقات مرزی :

 • گیم پلی روان بر اساس قواعد فیزیک
 • بیش از 50 ساعت داستان بازی
 • 10 محیط مختلف بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید مسابقات مرزی :

 • رفع مشکلات و تجربه موتور سواری بهتر
 • سخت تر، سریع تر و قوی تر از قبل
 • خانم نرکنا، یک سیاستمدار قوی با یک طرح غیر مجازاست که وارد مرز می شود. او مصمم است تا شهرت خود را به عنوان بهترین سوارکار خلق کند و خود را به عنوان یک رهبر ارزشمند ثابت کند.
 • یک رویداد جدید برای موتور سواران با این به روز رسانی در راه است
 • دستان خود را بر روی موتور جدید محکم نگه دارید و در 3 راند از 10 مسیر مسابقه ای شرکت کنید
 • بهتر و سریغتر از قبل زمان خود را به ثبت برسانید و برنده جوایز هفتگی شوید
 • 4 چالش جدید هفتگی
 • رفع مشکلات و بهینه سازی

پیش نمایش

بازی اندروید مسابقات مرزی
بازی اندروید مسابقات مرزی
بازی اندروید مسابقات مرزی
بازی اندروید مسابقات مرزی

دانلود باکس Download Box

نسخه v5.5.0 حجم 39 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده