Townsmen

بازی اندروید Townsmen 1.7.2 شهرسازی

بازی اندروید Townsmen امروز با بازی زیبای شبیه ساز شهر سازی می خواهیم شما را به دوران قرون وسطی ببریم. بازی اندروید شهرسازی در دوران قرون وسطی اتفاق می افتد. در قرون وسطی که بعد از فروپاشی امپراطوری روم و یونان و یا تغییر کیش این نظام‌ ها به مسیحیت شروع شد، آرام آرام تحول در ساختار اجتماعی و اقتصادی مردم پدیدار شد. عمده‌ ترین تحول در زیر بنای اقتصادی این جوامع …

۱۳۹۵-۰۴-۲۳ 1584 بار بدون دیدگاه امین

بازی اندروید Townsmen امروز با بازی زیبای شبیه ساز شهر سازی می خواهیم شما را به دوران قرون وسطی ببریم. بازی اندروید شهرسازی در دوران قرون وسطی اتفاق می افتد. در قرون وسطی که بعد از فروپاشی امپراطوری روم و یونان و یا تغییر کیش این نظام‌ ها به مسیحیت شروع شد، آرام آرام تحول در ساختار اجتماعی و اقتصادی مردم پدیدار شد. عمده‌ ترین تحول در زیر بنای اقتصادی این جوامع یعنی نظام تولیدی مبتنی بر برده ‌داری جای خود را به نظام تولید مبتنی بر ارباب و رعیتی می‌سپارد.

 در بازی اندروید Townsmen شما در نقش سازنده در یک منطقه روستایی قرار گرفته اید که باید از یک دهکده کوچک در یک منطقه کوچک، امپراطوری بزرگ و وسیعی بسازید و با رونق اقتصادی مردم را خوشحال و راضی سازید. در بازی اندروید شهرسازی که در ژانر شبیه سازی ساخته شده است ،کارهای زیادی برای انجام وجود دارد. از جستجو برای پیدا کردن سنگ معدن گرفته تا برداشت محصولات زراعی مزارع و هم چنین جمع آوری سکه های مالیاتی که مردم پرداخت می کنند. ساخت زمین ها و میدان های مسابقه ،بازارچه و مکان های خرید و هم چنین زیباسازی شهر با مجسمه های زیبا و تندیس های نفیس و آثار تاریخی با شکوه و باغ های سرسبز همه و همه باعث می شوند یک شهر زیبا بسازید و مردم را از خود راضی و خشنود کنید.

Townsmen1

اما همیشه همه چیز آرام و بر وفق مراد نیست و خطراتی نیز در کمین نشسته اند. راهزنان و سارقانی نیز در گوشه و کنار وجود دارند که منتظر فرصت مناسبی اند تا به اموال شهر دستبرد بزنند و آن ها را چپاول کنند و آرامش و امنیت شهر صلح آمیز شما را خراب کنند. اما راه چاره چیست؟ شما باید با ساخت سربازخانه، برج های دیده بانی و استخدام سربازان شجاع از شهر و شهروندان خود محافظت کنید. پس امپراطوری خود را بر تمام سرزمین آغاز کنید و مطمئن شوید که امپراطوری بخشنده و مهربانی هستید و با کم گرفتن مالیات از مردم و ایجاد رفاه و آسایش برای شهروندان آن ها را از خود راضی و خشنود سازید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید شهرسازی :

  • گیم پلی شهر سازی در قرون وسطی
  • ساکنان شهری با امور روزمره زندگی
  • سیستم اقتصادی و زنجیره تولید
  • ده ها ساختمان مختلف شهری
  • قابلیت نظامی اختیاری با سربازان و راهزنان
  • سناریوهای گوناگون و چالش برانگیز
  • پشتیبانی کامل از تبلت

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید شهرسازی :

  • رفع برخی مشکلات محیطی
  • رفع باگ ها و مشکلات دستی در بازی

پیش نمایش

بازی اندروید شهرسازی
بازی اندروید شهرسازی
بازی اندروید شهرسازی

دانلود باکس Download Box

نسخه V1.7.2 حجم 48 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده