Tiny Troopers 2

بازی اندروید Tiny Troopers 2: Special Ops v1.4.8 سربازان کوچک

بازی اندروید Tiny Troopers 2 یا سربازان کوچک ۲ :عملیات ویژه یک بازی ساده جذاب و دلنشین می باشد. بازی Tiny Troopers 2 دقیقا همان چیزی است که در طول اوقات بیکاری روز به آن نیاز داریم. نحوه به نمایش کشیدن صحنه ها در بازی اندروید Tiny Troopers 2 بسیار جالب و جذاب می باشد، علاوه بر این، طبیعت و محیط اطراف به خوبی طراحی شده است. دوربین بازی نیز …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۱۶ 2667 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی اندروید Tiny Troopers 2 یا سربازان کوچک ۲ :عملیات ویژه یک بازی ساده جذاب و دلنشین می باشد. بازی Tiny Troopers 2 دقیقا همان چیزی است که در طول اوقات بیکاری روز به آن نیاز داریم.

نحوه به نمایش کشیدن صحنه ها در بازی اندروید Tiny Troopers 2 بسیار جالب و جذاب می باشد، علاوه بر این، طبیعت و محیط اطراف به خوبی طراحی شده است. دوربین بازی نیز قابل تنظیم می باشد که کنترل شما روی بازی را بیشتر می کند، با این امکان شما دید بسیار خوبی خواهید داشت. هنر از سرتاسر این بازی می بارد، انتخاب رنگ ها بسیار عالی می باشد و صحنه های انیمیشن بسیار روان هستند.

 

بازی اندروید Tiny Troopers 2

 

بازی اندروید و اکشن Tiny Troopers 2

در بعضی از صحنه ها، داستان و شیوه ی بازی اندروید Tiny Troopers 2 ، ما را به یاد Modern Combat 5  می اندازد. روال این بازی شورش و جنگیدن می باشد. شما یک سرباز را از بالا کنترل می کنید و به بقیه سربازان نیز دستور می دهید، سرباز کوچک شما مسلح نیز می باشد. سلاح های شما هنگام مقابله با دشمنان بسیار مفید می باشد. هر سرباز نیز برای خود مقدار جان معینی دارد.

داستان این بازی به طور عجیبی جذاب و اعتیاد آور می باشد. همانطور که مراحل بازی را طی می کنید، سلاح های دشمنان شما پیشرفته می شود و حتی پای RPG  هم به میدان باز می شود و دشمنان شما نیز باهوش تر و با تجربه تر می شوند. برای اینکه بتوانید به خوبی با دشمنان مبارزه کنید، شما باید سرباز خود را بهبود ببخشید تا هم در بخش زنده ماندن و هم در بخش مرگ آوری بهتر باشد. مواردی مانند نارنجک و موشک نیز رفته رفته به بازی اضافه می شوند.

در واقع طراحان بازی آنقدر زیرک بوده اند تا بتوانند به نحوی این بازی زیبا را نیز از یکنواختی خارج کنند. اگر بتوانید سرباز خود را به خوبی هدایت کنید ، او نیز نیرو های خود را تا لحظه ی آخر رهبری می کند و مرحله تمام می شود و شما می توانید جایزه های خود دریافت کنید و از آن ها برای ارتقا سرباز خود کمک بگیرید.

همانطور که انتظار می رود، با گذراندن مراحل، مرحله ها دشوار تر می شود. طراحی و داستان بازی آنقدر جالب می باشد که نتوانید از آن جدا شوید و همچنین گرافیک بی نظیر و جذاب آن، شما را از بازی کردن خسته نمی کند.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Tiny Troopers 2: Special Ops سربازان کوچک :

  • امکان انتخاب لباس جنگی برای سرباز خود
  • امکان ارتقای سرباز خود
  • وجود اسحله های ویژه
  • وجود نقشه های جنگی متفاوت
  • قابلیت هدایت تیم خود

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Tiny Troopers 2: Special Ops سربازان کوچک :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی
  • اضافه شدن تغییرات اساسی جدید

پیش نمایش

بازی اندروید Tiny Troopers 2: Special Ops سربازان کوچک
بازی اندروید Tiny Troopers 2: Special Ops سربازان کوچک
بازی اندروید Tiny Troopers 2: Special Ops سربازان کوچک

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.4.8 حجم 55 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده