بازی اندروید Tiny Bouncer

بازی اندروید Tiny Bouncer v1.7 لی لی کوچک

بازی اندروید Tiny Bouncer یک بازی مهیج و ساده از استودیو NEKKI می باشد با یک گیم پلی ساده اما سرگرم کننده که در آن باید با کنترل شخصیت بازی با دو کنترل چپ و راست آن را از موانع پیش رو که با هر بار پرش به وجود می آید گذرانده و در هر مرحله به خط پایان برسانید. بازی اندروید Tiny Bouncer یک بازی آکرید با ایک ایده جالب می …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۶-۰۲ 972 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Tiny Bouncer یک بازی مهیج و ساده از استودیو NEKKI می باشد با یک گیم پلی ساده اما سرگرم کننده که در آن باید با کنترل شخصیت بازی با دو کنترل چپ و راست آن را از موانع پیش رو که با هر بار پرش به وجود می آید گذرانده و در هر مرحله به خط پایان برسانید.

بازی اندروید Tiny Bouncer یک بازی آکرید با ایک ایده جالب می باشد. در این بازی شما با یک شخصیت کوچک رو به رو هستید که باید آن را به سوی بالا کشانده و از خطرهایی که در طول پرش شخصیت پیش روی او است آن را دو کرده تا به خط پایان در بالای خود برسید. بازی با پرش شخصیت لی لی شروع می شود و پس از هر بار پرش به سوی پایین برای بار بعد مسافت بیشتری را طی می کند و طول این پرش آنقدر زیاد می شود که نهایت می توانید به خط سبز پایان در بالای بازی برسید.

بازی اندروید Tiny Bouncer

بازی اندروید Tiny Bouncer

بازی اندروید Tiny Bouncer یک ایده ساده را دنبال می کند اما به حقیقت یکی از بازی های سخت اما سرگرم کننده این سبک می باشد. در بازی اندروید Tiny Bouncer شما با یک راه صاف و روان مواجه نیستید و در مقابل در طول مسیر چالش های متفاوتی وجود دارد که هر لحظه می تواند تمامی تلاش هایتان را از بین ببرد انواع شکل های هندسی و زیگ زاگ ها و موجودات عجیب به صورت افقی در طول مسیر بازی در حال رژه رفتن و جا به شدن هستندو هر کدام از این آبجکت رفتار متفاوتی در مقابل برخورد با شما نشان می دهند. در پایین نیز جایگاهی برای پرش قرار داده شده که اگر  در کناره آن برخورد کنید باز هم موجب به باختن شما می شود که در بعضی مراحل این جایگاه نیز متحرک است.

بازی اندروید Tiny Bouncer از کنترل ساده و با استفاده از دو حرکت چپ و راست اجرا می شود و بدون نیاز به هیچ گونه دکمه ای تنها با لمس دو سمت صفحه نمایش خود می توانید شخصیت بازی را کنترل کرده و به صوی چپ و راست بکشانید. بازی از شخصیت های متغددی بهره می برد که با کسب امتیاز می توانید کنترل این شخصیت ها را بدست بیاورید. هر کدام از کاراکتر های بازی قابلیت های متفاوت با شمایل و کارایی مختلف هستند که راه دسترسی به آن ها جمع آوری سکه درون بازی در میان خطرات و چالش های بازی می باشد که هر ۱۰۰ سکه یک کاراکتر را به صورت تصادفی برای شما آماده می کند. هم اکنون می توانید این سرگرم کننده و مهیج تفننی را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Tiny Bouncer :

  • گرافیک ججذاب با انیمیشن های قابل قبول
  • گیم پلی ساده و سرگرم کننده
  • مراحل متعدد و مختلف
  • وجود کاراکتر های مختلف
  • قابلیت های مختلف شخصیت های بازی
  • گیم پلی روان و بدون باگ
  • امکان کسب جوایز و اشتراک رکورد ها

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Tiny Bouncer :

  • بهینه سازی و رفع اشکال بازی
  • افزوده شدن زبان ژاپنی
  • اضافه شدن سیستم نسل جدید

پیش نمایش

بازی اندروید Tiny Bouncer
بازی اندروید Tiny Bouncer
بازی اندروید Tiny Bouncer

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.7 حجم 42 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده