بازی اندروید Thinkrolls

بازی اندروید Thinkrolls 2 v1.2.7 پازل اموزشی کودکانه

همیشه والدین به دنبال بازی هایی هستند که در کنار سرگرم کردن کودکان جنبه ی آموزشی هم داشته باشد و بتوانند ذوق و استعداد فرزندان خود را شکوفا کنند. بازی اندروید Thinkrolls بهترین بازی پازلی و آموزشی برای کودکان ۹-۳ سال است. با این بازی می توانید در حالی که یک بازی پازلی تجربه میکنند، کودکان خود را به چالش بکشید و فرزندان باهوش و با استعداد خود را از …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۱۰ 1443 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

همیشه والدین به دنبال بازی هایی هستند که در کنار سرگرم کردن کودکان جنبه ی آموزشی هم داشته باشد و بتوانند ذوق و استعداد فرزندان خود را شکوفا کنند. بازی اندروید Thinkrolls بهترین بازی پازلی و آموزشی برای کودکان ۹-۳ سال است. با این بازی می توانید در حالی که یک بازی پازلی تجربه میکنند، کودکان خود را به چالش بکشید و فرزندان باهوش و با استعداد خود را از همان سنین کودکی کشف کنید. کودکان در این بازی باید از تمام هوش خود برای هدایت کردن کاراکتر آن ها در ۲۷۰ مرحله ( که ترکیبی از ۱۳۵ مرحله برای کودکان ۵-۳ سال و ۱۳۵ مرحله برای کودکان ۹-۵ سال است ) استفاده کنند.

این بازی هوشمندانه از منطق کودکان برای پیشرفت بازی که در فصل های مختلفی ایجاد شده است با خواص ماده و قوانین فیزیک اشنا می کند. به عنوان یک کودک جستجو کنید و به عنوان یک استاد، نحوه هدایت، چرخش و بسیاری از خواص ماده را با استفاده از استدلال ها و توانایی های شخصی خود بدست آورید.

برای تکمیل کردن پازل ها شما نیازمند فرصت های متعددی هستید اما ترکیب عناصر و پیش بینی و برنامه ریزی یک حرکت خوب می توانید به تنهایی در این بازی پیشرفت کنید و به پایان برسانید. برای دریافت امتیاز در این بازی باید در همهی مراحل از همه یعناصر استفاده کنید و با مفاهیم فیزیک اشنا باشید، حتی در پازل های پیچیده تر. ۱۸ زبان در این بازی پشتیبانی می شود از جمله: English US & GB, Español, Español (Latinoamérica), Português (Brasil), Français, Italiano, Deutsch, Svenska, Nederlands.

 

بازی اندروید Thinkrolls

 

بازی اندروید و کودکانه Thinkrolls

گیم پلی کودکانه، موسیقی متن زیبا و اشنا کردن کودکان با قوانین فیزیک از ویژگی های ممتاز بازی اندروید Thinkrolls است. این بازی یا بیش از ۵۰ هزارنصب و امتیاز ۴٫۶ در گوگل پلی، جزء بهترین بازی و برنامه های سال ۲۰۱۶ به گفته ی گوگل پلی استور است. اگر در جستجوی یک بازی کودکانه و در عین حال آموزشی برای فرزندان خود هستید، پیشنهاد ما به شما بازی اندروید Thinkrollsاست.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Thinkrolls 2 پازل اموزشی کودکانه :

  • 270 مرحله چالش بر انگیز برای کودکان
  • 135 مرحله برای کودکان 5-3 سال و 135 مرحله برای کودکان 9-5 سال
  • اشنایی با خواص ماده و فیزیک از جمله: چگالی، گرانش، تراکم، شتاب و... .
  • بهبود یافتن منطق کودکان در حل مسائل، شناخت فضا، حافظه، مشاهده و... .
  • 32شخصیت خنده دار و هوشمندانه
  • بدون تبلیغات

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Thinkrolls 2 پازل اموزشی کودکانه :

  • رفع مشکلات و پیشرفت های جرئی
  • اضافه شدن قابلیت‌های جدید

پیش نمایش

بازی اندروید Thinkrolls 2 پازل اموزشی کودکانه
بازی اندروید Thinkrolls 2 پازل اموزشی کودکانه
بازی اندروید Thinkrolls 2 پازل اموزشی کودکانه
بازی اندروید Thinkrolls 2 پازل اموزشی کودکانه

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.2.7 حجم 46 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده