بازی اندروید Thinkrolls

بازی اندروید Thinkrolls 2 v1.2.7 پازل اموزشی کودکانه

همیشه والدین به دنبال بازی هایی هستند که در کنار سرگرم کردن کودکان جنبه ی آموزشی هم داشته باشد و بتوانند ذوق و استعداد فرزندان خود را شکوفا کنند. بازی اندروید Thinkrolls بهترین بازی پازلی و آموزشی برای کودکان ۹-۳ سال است. با این بازی می توانید در حالی که یک بازی پازلی تجربه میکنند، کودکان خود را به چالش بکشید و فرزندان باهوش و با استعداد خود را از …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۱۰ 981 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

همیشه والدین به دنبال بازی هایی هستند که در کنار سرگرم کردن کودکان جنبه ی آموزشی هم داشته باشد و بتوانند ذوق و استعداد فرزندان خود را شکوفا کنند. بازی اندروید Thinkrolls بهترین بازی پازلی و آموزشی برای کودکان ۹-۳ سال است. با این بازی می توانید در حالی که یک بازی پازلی تجربه میکنند، کودکان خود را به چالش بکشید و فرزندان باهوش و با استعداد خود را از همان سنین کودکی کشف کنید. کودکان در این بازی باید از تمام هوش خود برای هدایت کردن کاراکتر آن ها در ۲۷۰ مرحله ( که ترکیبی از ۱۳۵ مرحله برای کودکان ۵-۳ سال و ۱۳۵ مرحله برای کودکان ۹-۵ سال است ) استفاده کنند.

این بازی هوشمندانه از منطق کودکان برای پیشرفت بازی که در فصل های مختلفی ایجاد شده است با خواص ماده و قوانین فیزیک اشنا می کند. به عنوان یک کودک جستجو کنید و به عنوان یک استاد، نحوه هدایت، چرخش و بسیاری از خواص ماده را با استفاده از استدلال ها و توانایی های شخصی خود بدست آورید.

برای تکمیل کردن پازل ها شما نیازمند فرصت های متعددی هستید اما ترکیب عناصر و پیش بینی و برنامه ریزی یک حرکت خوب می توانید به تنهایی در این بازی پیشرفت کنید و به پایان برسانید. برای دریافت امتیاز در این بازی باید در همهی مراحل از همه یعناصر استفاده کنید و با مفاهیم فیزیک اشنا باشید، حتی در پازل های پیچیده تر. ۱۸ زبان در این بازی پشتیبانی می شود از جمله: English US & GB, Español, Español (Latinoamérica), Português (Brasil), Français, Italiano, Deutsch, Svenska, Nederlands.

 

بازی اندروید Thinkrolls

 

بازی اندروید و کودکانه Thinkrolls

گیم پلی کودکانه، موسیقی متن زیبا و اشنا کردن کودکان با قوانین فیزیک از ویژگی های ممتاز بازی اندروید Thinkrolls است. این بازی یا بیش از ۵۰ هزارنصب و امتیاز ۴٫۶ در گوگل پلی، جزء بهترین بازی و برنامه های سال ۲۰۱۶ به گفته ی گوگل پلی استور است. اگر در جستجوی یک بازی کودکانه و در عین حال آموزشی برای فرزندان خود هستید، پیشنهاد ما به شما بازی اندروید Thinkrollsاست.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Thinkrolls 2 پازل اموزشی کودکانه :

  • 270 مرحله چالش بر انگیز برای کودکان
  • 135 مرحله برای کودکان 5-3 سال و 135 مرحله برای کودکان 9-5 سال
  • اشنایی با خواص ماده و فیزیک از جمله: چگالی، گرانش، تراکم، شتاب و... .
  • بهبود یافتن منطق کودکان در حل مسائل، شناخت فضا، حافظه، مشاهده و... .
  • 32شخصیت خنده دار و هوشمندانه
  • بدون تبلیغات

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Thinkrolls 2 پازل اموزشی کودکانه :

  • رفع مشکلات و پیشرفت های جرئی
  • اضافه شدن قابلیت‌های جدید

پیش نمایش

بازی اندروید Thinkrolls 2 پازل اموزشی کودکانه
بازی اندروید Thinkrolls 2 پازل اموزشی کودکانه
بازی اندروید Thinkrolls 2 پازل اموزشی کودکانه
بازی اندروید Thinkrolls 2 پازل اموزشی کودکانه

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.2.7 حجم 46 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده