The Path To Luma

بازی اندروید The Path To Luma v0.1.967 راه به لوما

بازی اندروید The Path To Luma  اگر از علاقمندان به بازی های پازلی و فکری هستید ،در ماجراجویی به سمت لوما، SAM را همراهی کنید. بازی اندروید راه به لوما یک بازی فکری و پازلی در ژانر ماجراجویی است که در کهکشان ها اتفاق می افتد. سیاره ای که Sam در آن زندگی می کند دارای مسیرهایی است که نیاز به مقاوم سازی دارند و تا پایداری بهتری داشته باشند. حال شما باید در …

۱۳۹۵-۰۴-۱۸ 663 بار بدون دیدگاه امین

بازی اندروید The Path To Luma  اگر از علاقمندان به بازی های پازلی و فکری هستید ،در ماجراجویی به سمت لوما، SAM را همراهی کنید. بازی اندروید راه به لوما یک بازی فکری و پازلی در ژانر ماجراجویی است که در کهکشان ها اتفاق می افتد. سیاره ای که Sam در آن زندگی می کند دارای مسیرهایی است که نیاز به مقاوم سازی دارند و تا پایداری بهتری داشته باشند.

حال شما باید در ماموریتی سخت به سم کمک کنید تا این وظیفه را به خوبی انجام دهد. هم چنین باید با کاوش و بررسی در این جهان شگفت انگیز راهی  برای باز کردن منابع حیات از انرژی پاکی که درون سیاره  پنهان است پیدا کنید. در اصل Sam از طرف تمدن رنگی به این ماموریت فرستاده شده است تا سیاره خود را که از کهکشان جدا شده است و به صورت متروکه در آمده است نجات دهد و از انرژی پاکی که در سیاره پنهان است استفاده کند و آن را به تسلط خود در آورد. در بازی اندروید The Path To Luma شما در ۲۰ جهان مختلف و متفاوت به ماجراجویی می پردازید. از سیارات منجمد در روکشی از یخ و برف تا  سیارات عظیم خال خال با تبلور رنگی ،همه و همه در مسیر رسیدن شما به هدفتان قرار دارند.

بازی اندروید The Path To Luma

بازی اندروید The Path To Luma

بازی اندروید راه به لوما فرصت ماجراجویی در یک جهان وسیع و جادویی را به شما می دهد و شما با انواع و اقسام پازل ها دست و پنجه نرم می کنید و در هر جهان پازل ها پیچیده تر و سخت تر می شوند و شما باید ذهن خود را به چالش بکشید و از آن ها گذر کنید. کنترل حرکتی بازی نیز بسیار روان و ساده انجام می پذیرد و تنها با یک انگشت شما به بازی می پردازید. بازی در محیطی کاملا سه بعدی و مدور انجام می شود و سیاره به خوبی طراحی شده است. در بازی باید از انرژی هایی چون نور خورشید و انرژی باد نهایت استفاده را ببرید و البته چشم از موجودات افسانه ای درون سیاره نیز بر ندارید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید The Path To Luma :

  • بازی فکری و پازلی چالش بر انگیز و زیبا
  • بازی در محیطی سه بعدی و مدور
  • ماجراجویی در 20 دنیای مختلف و متفاوت
  • استفاده از انرژی های پاک مانند نور خورشید و باد و ...

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید The Path To Luma :

  • 3 جهان جنگلی جدید
  • نیزه فوق العاده خورشیدی جدید
  • منعکس کننده نور جدید
  • موجودات جنگلی افسانه ای

پیش نمایش

بازی اندروید The Path To Luma

دانلود باکس Download Box

نسخه V0.1.967 حجم 9 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده