Tap Tap Dash

بازی اندروید تپ تپ دش Tap Tap Dash v1.892

بازی اندروید Tap Tap Dash از سری بازی های چالش برانگیز و تفننی است که توسط استودیوی بازی سازی Second Arm ساخته شده و با عنوان Tap Tap Dash به صورت کاملا رایگان در پلی استور در دسترس عموم کاربران اندرویدی قرار داده شده است. در این بازی وظیفه شما کنترل یک موجود کوچک بامزه است که مدام در حال دویدن می باشد. مسیر این بازی پر از پیچ و …

۱۳۹۷-۰۲-۱۴ 1785 بار بدون دیدگاه جهانبخش

بازی اندروید Tap Tap Dash از سری بازی های چالش برانگیز و تفننی است که توسط استودیوی بازی سازی Second Arm ساخته شده و با عنوان Tap Tap Dash به صورت کاملا رایگان در پلی استور در دسترس عموم کاربران اندرویدی قرار داده شده است. در این بازی وظیفه شما کنترل یک موجود کوچک بامزه است که مدام در حال دویدن می باشد. مسیر این بازی پر از پیچ و خم و جاهای خالی می باشد که با ضربه زدن می توانید از چاله ها بپرید و یا تغییر جهت دهید. مراقب باشید تا کاراکتر بازی را از مسیر خارج نکنید و به سلامت از چاله ها عبور دهید.

Tap Tap Dash

بازی Tap Tap Dash

بازی اندروید تپ تپ دش دارای ۱۰۰۰ مرحله متنوع و منحصر به فرد است که اکنون می توانید با تمرکز بالا یکی پس دیگری آنها را پشت سر بگذارید. پس از پشت سر گذاشتن مراحل کاراکترهای بامزه برای شما باز می شوند و می توانید در هر مرحله یکی را به دلخواه انتخاب کنید. ۱۳ کاراکتر با گرافیکی منحر به فرد یکی از ویژگی های بازی اندروید تپ تپ دش می باشد. اگر از علاقه مندان به بازی های تفننی با سبک خاص هستید بازی منحصر به فرد Tap Tap Dash را از دست ندهید چرا که با طراحی عالی، صداگذاری مهیج، کنترل ساده و گیم پلی اعتیاد آورش ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد.

شما می توانید در هر مرحله کاراکتر مورد علاقه خود را انتخاب کنید و در بیش از ۱۰۰۰ مرحله هیجان انگیز که در هر یک طعم تجربه جدیدی از سرعت عمل و دقت را خواهید چشید، بازی کنید. بازی Tap Tap Dash بصورت رایگان در گوگل پلی اندروید منتشر شده و تاکنون نوانسته امتیاز ۴٫۵ از ۵ را از کاربران کسب کند. در تصاویر پیش نمایش عکس هایی از محیط این گیم قرار داده شده تا با گیم پلی و محیط آن بیشتر آشنا شوید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید تپ تپ دش :

  • گیم پلی زیبا و اعتیاد آور
  • دارای 13 کاراکتر بامزه
  • دارای 1000 مرحله متنوع

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید تپ تپ دش :

  • افزوده شدن 200 مرحله جذاب و چالش برانگیز
  • اضافه شدن 600 مرحله جدید
  • اضافه شدن 200 مرحله جدید برای تست سرعت شما

پیش نمایش

بازی اندروید تپ تپ دش
بازی اندروید تپ تپ دش
بازی اندروید تپ تپ دش

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.892 حجم 27 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده