Swing

بازی اندروید اعتیادآور سویینگ Swing v1.2

آیا همه شما لذت می برید از همه ی بازی های ساده ایی که شما را به چالش می کشد؟ آیا در مورد بازی محبوب ۲۰۴۸ چیزی شنیده اید؟ سازندگان بازی ۲۰۴۸ یک بازی به نام Swing منتشر کرده اند. بازی Swing توسط استودیوی Ketchapp برای دستگاه های اندرویدی طراحی شده است. مکانیک بازی نسبتا ساده است، شما برای رسیدن به سکوی بعدی باید طناب به اندازه فاصله تا سکوی …

۱۳۹۶-۰۹-۱۵ 3986 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

آیا همه شما لذت می برید از همه ی بازی های ساده ایی که شما را به چالش می کشد؟ آیا در مورد بازی محبوب ۲۰۴۸ چیزی شنیده اید؟ سازندگان بازی ۲۰۴۸ یک بازی به نام Swing منتشر کرده اند. بازی Swing توسط استودیوی Ketchapp برای دستگاه های اندرویدی طراحی شده است. مکانیک بازی نسبتا ساده است، شما برای رسیدن به سکوی بعدی باید طناب به اندازه فاصله تا سکوی بعدی انتخاب کنید.

با این حال گفتنش آسونه اما هیچ دکمه مکث و یا یک گزینه ای که به شما اجازه ی اندازه گیری بدهد وجود ندارد. بنابراین برای موفق شدن، شما باید به سرعت به یاد داشته باشید فاصله تقریبی بین هر سکوی جدید، و همچنین طول طنابی را که انتخاب می کنید تخمین بزنید.

Swing

بازی مهیج Swing

اگر طناب خود را بیش از حد طولانی یا خیلی کوتاه انتخاب کنید، کاراکتر بازیکن سقوط خواهد کرد. علاوه بر این، هر سکوی جدید، می تواند عرضی گستردهیا باریک داشته باشد. این به این معنی است که بسته یه عرض سکوی بعدی ، شما نیاز به محاسبه ی دقیق تری دارید، در غیر این صورت شما سقوط خواهید کرد. این بازی در عین سادگی و زیبایی یک بازی چالش بر انگیز است. در برخی از سکوهای موجود در بازی الماس وجود دارد که با بدست آوردن این الماس ها شما می توانید یک کاراکتر جدید باز کنید.

در این بازی ۳۰ کاراکتر به صورت آنلاک وجود دارد. در هر دور بازی کردن این بازی ، بازی به شما الماس رایگان ارائه می کند، همچنین شما می توانید با تماشیای تریلر بازی های دیگر الماس رایگان دریافت کنید. بازی اندروید Swing با بیش از ۱۰ میلیون نصب و امتیاز ۴٫۵ در گوگل پلی استور، یکی از محبوب ترین بازی های استودیوی Ketchapp محسوب می شود. همواره می توانید جدید ترین بازی های استودیوی کتچ اپ را از وب سایت ما دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی سویینگ :

  • گیم پلی ساده و چالش بر انگیز
  • دارای 30 کاراکتر به صورت آنلاک
  • دریافت الماس به صورت رایگان در هر دور از بازی
  • گرافیک بسیار عالی نسبت به حجم بازی
  • قابلیت Sign کردن بازی با حساب گوگل برای ثبت کردن امتیاز ها

تغییرات نسخه جدید سویینگ :

  • اضافه شدن کارکتر جدید
  • رفع مشکلات جزئی

پیش نمایش

سویینگ
سویینگ

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2 حجم 27 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده