Stickman Soccer 2016

بازی اندروید Stickman Soccer 2016 v1.3.3 – فوتبال آدمکی

بازی اندروید Stickman Soccer 2016  نام یک بازی ورزشی – فوتبالی در ژانر و ادامه سری محبوب استیکمن می باشد که با ۵۰ میلیون کاربر در سراسر دنیا یکی از محبوب ترین بازی های ورزشی اندرویدی به حساب می آید که با گرافیک و گیم پلی سرگرم کننده خود توانسته محبوبیت بالایی میان کاربران بدست آورد. بازی اندروید Stickman Soccer 2016 که به نوعی سری دوم از این بازی می باشد …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۵-۰۸ 1043 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Stickman Soccer 2016  نام یک بازی ورزشی – فوتبالی در ژانر و ادامه سری محبوب استیکمن می باشد که با ۵۰ میلیون کاربر در سراسر دنیا یکی از محبوب ترین بازی های ورزشی اندرویدی به حساب می آید که با گرافیک و گیم پلی سرگرم کننده خود توانسته محبوبیت بالایی میان کاربران بدست آورد.

بازی اندروید Stickman Soccer 2016 که به نوعی سری دوم از این بازی می باشد همانند دیگر بازی های استیکمن که پیشتر در ورزش های بسکتبال، هاکی و… تجربه کرده بودیم اینبار در قالب یکی از کحبوب ترین ورزش های دنیا یعنی فوتبال عرضه شده که با هماتن گرایک فانتزی و کنترلر روان خود بیش از ۵۰ میلیون کاربر را از سرتاسر جهان به سوی خود کشانده است. تمرکز این بازی در بخش گیم پلی در لیگ های معروف اروپایی می باشد و می توان بیشتر این بازی را یک بازی فوتبال اروپایی توصیف کرد. با آپدیت های مکرری که برای این بازی منتشر می شود می توانید جدید ترین لیگ های اروپایی را مانند لیگ جام ملت های اروپا را در فرانسه تجربه کنید.

Stickman Soccer 2016

استودیو Djinnworks GmbH که پیشتر انواع بازی های سری استیکمن را عرضه کرده اینبار نیز همان فیزیک و انیمیشن های معمول را با بهینه سازی و تعدد مراحل بیشتر عرضه کرده است که می تواند شما را تا ساعت ها سرگرم نگه دارد. هدف بازی اندروید Stickman Soccer 2016 نمایش یک بازی فوتبال حرفه ای همانند بازی های ورزشی کنسولی نیست و در واقع بزرگترین هدف این بازی سرگرمی و ایجاد اوقات خوش می باشد که کاملا در این زمینه بسیار خوب و موفق عمل می کند. استیکمن ساکر از کنترل بسیار خوبی بهره می برد و در قالبب یک سیستم سریع بازی را به اجرا در می آورد. انیمیشن های بازی همچنان دیدنی هستند. اما چیزی که بازی اندروید فوتبال آدمکی را متمایز می کند امکان بازی آنلاین و رقابت به صورت چند نفره می باشد. وجود تیم های مختلف باشگاهی و ملی، گیم پلی روان، گرافیک قابل قبول، صدا گذاری سازگار با بازی، و گیم پلی سرگرم کننده Stickman Soccer 2016 را به یکی از برترین بازی های ورزشی تبدیل کرده است. هم اکنون می توانید این بازی ورزشی و فوتبالی اندروید را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید فوتبال آدمکی :

 • بیش از صد تیم مختلف باشگاهی و ملی
 • گرافیک قابل قبول و فانتزی
 • صداگذاری جذاب + افکت های صوتی مناسب
 • امکان بازی چند نفره و آنلاین
 • کنترل روان و قوی برای کنترل کاملا کاراکترها
 • امکان دویدن خودکار و دستی بازکن ها
 • امکان بازی چند نفره تا 4 نفر در یک بازی
 • حالت های مختلف شوت و گیم سریع
 • کاپ جام ملت های اروپا در فرانسه

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید فوتبال آدمکی :

 • اضافه شدن مد شوت یک کلیکه
 • بهینه سازی گرافیکی و کارکردی بازی
 • اضافه شدن تیم های لیگ آمریکا

پیش نمایش

بازی اندروید فوتبال آدمکی
بازی اندروید فوتبال آدمکی
بازی اندروید فوتبال آدمکی
بازی اندروید فوتبال آدمکی

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.3.3 حجم 58 و 58 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده