بازی اندروید Stickman Dismounting

بازی اندروید Stickman Dismounting v2.0 سقوط دراماتیک استیکمن

بازی اندروید Stickman Dismounting یک بازی فیزیکی است که تنها هدف شما این است که یک استیکمن را بدون زمین خودن به پایین نردبان و تپه بیاورید.از بازی های مشابه اینسبک می توان بازی فوتبال آدمکی را نام برد که بی شک یک بازی بی نظیر و سرگرم کننده است. در این بازی که در سبک شبیه سازی است، سعی شده تمامی مراحل آن فیزیکی واقع گرایانه داشته باشد. در …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۱۴ 4338 بار بدون دیدگاه جهانبخش

بازی اندروید Stickman Dismounting یک بازی فیزیکی است که تنها هدف شما این است که یک استیکمن را بدون زمین خودن به پایین نردبان و تپه بیاورید.از بازی های مشابه اینسبک می توان بازی فوتبال آدمکی را نام برد که بی شک یک بازی بی نظیر و سرگرم کننده است. در این بازی که در سبک شبیه سازی است، سعی شده تمامی مراحل آن فیزیکی واقع گرایانه داشته باشد. در ابتدای بازی که شما در یک سطح صاف هستید و شما بدون هیچ وسیله نقلیه ای و فقط با استفاده از یک نردبان استیکمن را به پایین هدایت کنید.

در بازی سقوط استیکمن شما باید سکه هایی که در بازی وجود دارد را جمع آوری کنید تا بتوانید مراحل جدید، وسایل نقلیه مانند ماشین، موتور و صندلی چرخدار و آیتم های جدید را باز کنید. یکی از جذابیت های بازی اندروید Stickman Dismounting یان است که شما می توانید هنگام تصادف استیکمن به سطوح مختلف، صدای خرد شدن بدن استیکمن به سطوح مختلف را بشنوید. بازی استیکمن یک بازی فوقالعاده سرگرم کننده و فیزیکی است که با مراحل مختلف و وسایل نقلیه متفاوتی که دارد می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند.

 

بازی اندروید Stickman Dismounting

 

بازی اندروید و اکشن Stickman Dismounting

بازی Stickman Dismounting با حجم کم و فیزیک واقعی و بیش از ۵۰ میلیون نصب و امتیاز ۴٫۴ در گوگل پلی استور از بازی های اندروید پرطرفدار محسوب می شود. اگر به بازی شبیه سازی و فیزیکی علاقه مند هستید پیشنهاد ما به شما بازی تصادف استیکمن است. این بازی ابزار مختلفی را برای ایجاد تصادف در اختیار شما قرار می‌دهد و اکثرا از یک سطح شیب‌دار شروع به حرکت می‌کنند، شما وظیفه دارید به شکلی کاراکتر را قرار دهید که بیشترین آسیب را ببیند. شما کاربران عزیز می‌توانید آخرین نسخه این بازی را همراه با نسخه مود از یزد اپلیکیشن دریافت کنید و از آن نهایت لذت را ببرید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Stickman Dismounting سقوط دراماتیک استیکمن :

  • استفاده از سیستم فیزیکی منحصر به فرد ragdoll
  • جلوه های صوتی تصادف و خرد شدن استخوان ها
  • مراحل گوناگون و فراوان
  • وسایل نقلیه متنوع
  • امکان سفارشی سازی مراحل

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Stickman Dismounting سقوط دراماتیک استیکمن :

  • اهداف جدید
  • اضافه شدن کاراکتر‌ها و وسایل جدید
  • بهبود عملکرد و رفع مشکلات

پیش نمایش

بازی اندروید Stickman Dismounting سقوط دراماتیک استیکمن
بازی اندروید Stickman Dismounting سقوط دراماتیک استیکمن
بازی اندروید Stickman Dismounting سقوط دراماتیک استیکمن
بازی اندروید Stickman Dismounting سقوط دراماتیک استیکمن

دانلود باکس Download Box

نسخه 2.0 حجم 23 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده