Warhammer 40,000: Space Wolf

بازی اندروید Warhammer 40,000: Space Wolf v1.2.9 گرگ فضایی

بازی اندروید Warhammer 40,000: Space Wolf  یک بازی استراتژیک برای پلتفرم اندروید است که به صورت آنلاین اجرا می شود. این بازی استراتژیکی یک بازی ترکیبی از استراتژیک و بازی های کارتی است که شما را وارد جو خاصی از بازی ها می کند. شما در نقش رهبر پسران Russ باید پا در میدان جنگی بگذارید که پر از آتش و خون است و دشمنانی که تا دندان مسلح هستند و …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۵-۰۸ 860 بار بدون دیدگاه امین

بازی اندروید Warhammer 40,000: Space Wolf  یک بازی استراتژیک برای پلتفرم اندروید است که به صورت آنلاین اجرا می شود. این بازی استراتژیکی یک بازی ترکیبی از استراتژیک و بازی های کارتی است که شما را وارد جو خاصی از بازی ها می کند. شما در نقش رهبر پسران Russ باید پا در میدان جنگی بگذارید که پر از آتش و خون است و دشمنانی که تا دندان مسلح هستند و در میدان نبرد انتظارتان را می کشند.

بازی اندروید گرگ فضایی مانند سایر بازی های استراتژیکی دیگر ،به استراتزی و توانایی شما بستگی دارد که یک جنگ را به چه صورت پیش ببرید و یا اینکه یک شکست را به پیروزی تبدیل کنید. این شما هستید که تعیین کننده برنده جنگ هستید و همه چیز به شما و ترفندهایتان بستگی دارد. دشمنان قسم خورده شما که باعث هرج و مرج و بی نظمی در فضا شده اند ،تفنگداران دریایی فضایی هستند که شما باید به کشتار آنان بپردازید. شما باید با بر عهده گرفتن ریاست گرگ های فضایی ،با آنان هم احساس و یکی شوید و با دشمنان وارد جنگ شوید و باعث پیروزی سیاره  Kanak شوید و با نیروهای متخاصم بجنگید و آنان را از فضا بیرون کنید و آرامش را برگردانید.

 

Space Wolf 2

 

بازی اندروید و استراتژیک Warhammer 40,000: Space Wolf

در بازی اندروید Warhammer 40,000: Space Wolf شما می توانید شخصیت مورد نظر خود را از میان سایر شخصیت ها انتخاب کنید با آن یکه تازی کنید و آن را تقویت کنید و به level های بالاتر آپگرید کنید. این غول خواب آلود چه اسراری را در اعماق سرد و تاریک فضا پنهان کرده است ،کسی نمیداند. چه قدرت اهریمنی در کمین جنگل سبز نشسته است و تصمیم دارد آن را به آتش فشانی از آتش تبدیل کند و یا زمین های خاکی را به نابودی بکشاند؟ این شما هستید که در نقش رهبر گرگ های فضایی باید به کشف این رازها بپردازید و پرده از آن ها بردارید. پس برای Russ و تمامی پدران بجنگید!

نکته: این بازی به صورت آنلاین اجرا می شود و به برای اجرا به اینترنت نیاز دارد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید گرگ فضایی :

  • انتخاب کاراکتر مورد نظر برای هر ماموریت
  • باز کردن همه 5 کمپین و انتخاب دو نیروی کمکی
  • بازی در محیطی سه بعدی و استراتژیک
  • صد ها اسلحه مختلف با کاربرد متفاوت
  • امکان بازی چند نفره
  • حالت Survival Mode

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید گرگ فضایی :

  • رفع باگ ها و مشکلات بازی

پیش نمایش

بازی اندروید گرگ فضایی
بازی اندروید گرگ فضایی
بازی اندروید گرگ فضایی
بازی اندروید گرگ فضایی

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.2.9 حجم 24 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده