Snapimals

بازی اندروید Snapimals v1.1.3 کشف حیوانات

بازی اندروید Snapimals بازی که در آن، به جای داشتن مرکز فرماندهی و کشتن دشمنان، شما باید به ماجراجویی بروید و نیاز به ساخت یک موزه و گرفتن عکس از حیوانات وحشی هستید. کشف حیوانات شگفت انگیز از حیات وحش قطب شمال، مناطق دینو و گرفتن عکس و ساخت بزرگترین موزه بر روی زمین! این بازی که سبکی متفاوتی نسبت به دیگر بازی ها دارد توسط استودیوی BebopBee, Inc طراحی …

۱۳۹۵-۰۴-۲۶ 1022 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی اندروید Snapimals بازی که در آن، به جای داشتن مرکز فرماندهی و کشتن دشمنان، شما باید به ماجراجویی بروید و نیاز به ساخت یک موزه و گرفتن عکس از حیوانات وحشی هستید. کشف حیوانات شگفت انگیز از حیات وحش قطب شمال، مناطق دینو و گرفتن عکس و ساخت بزرگترین موزه بر روی زمین! این بازی که سبکی متفاوتی نسبت به دیگر بازی ها دارد توسط استودیوی BebopBee, Inc طراحی و توسعه داده شده است. این بازی را به دو بخش مختلف تقسیم شده است. در ابتدا، شما باید به راه خود را از طریق زیستگاه های مختلف، با در دست داشتن دوربین از حیوانات عکس بگیرید. شما باید تعداد محدودی عکس بگیرید، بنابراین باید بهترین عکس ها را بگیرید.

پس از پایان حلقه فیلم، کاپیتان (یک شخصیت که در ماجراجویی ها همراه با شما است) تصاویر  خود را بسته به زاویه، فاصله، و نسبت به ارزش. بهترین عکس، بهترین پاداش را دریافت می کند! گاهی اوقات کاپیتان از شما می خواهد برای گرفتن عکس از حیوانات خاص در شرایط خاص عکس بگیرید.دنبال کردن کاپیتان در ماجراجویی ها و عکس گرفتن از نادرترین ترین، جالب ترین و وحشی ترین حیوانات که تا کنون دیده اید!

عکس بازی اندروید Snapimals

عکس بازی اندروید Snapimals

بخش دوم از بازی اندروید Snapimals متشکل از مدیریت موزه است که در آن شما می توانید عکس های خود را به بازدید کنندگان نشان دهید. شما می توانید یک راه برای دسترسی به این جزیره ایجاد کنید تا بازدید کنندگان به راحتی بتوانند از این موزه بازدید کنند. شما می توانید با گسترش امکانات موزه و رفتن به مامورییت های مختلف با کاپیتان، عکس های جدید و مهیج بگیرید و بازدید کنندگان بیشتری را به موزه خود جذب کنید. این بازی که بیشتر جنبه آموزشی دارد می تواند در معرفی حیوانات با کودکان مفید و جذاب باشد. این بازی با امتیاز ۴٫۵ و با بیش از ۵۰۰ هزار نصب در گوگل پلی یک بازی آموزشی نه فقط برای بچه ها بلکه برای همه ی مخاطبان است.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید کشف حیوانات :

  • کشف سرزمین های عجیب و غریب دور
  • تصاویر هیجان انگیز از حیوانات شگفت انگیز
  • ساخت بزرگترین موزه بر روی زمین
  • قابلیت ارتقا دوربین و امکان زوم کردن به حیوانات وحشی
  • عکس گرفتن از حیوانات و تهیه آرشیو از آنها

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید کشف حیوانات :

  • کامل کردن چالش های روزانه برای کشف سرزمین های ناشناخته
  • امکان ارسال و دریافت کارت پستال به دوستان
  • دارای مراحل مهیج مرداب ها، دهانه، رودخانه و مناطق صعب العبور کوهستانی
  • رفع باگ ها و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی اندروید کشف حیوانات
بازی اندروید کشف حیوانات
بازی اندروید کشف حیوانات

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1.3 حجم 50 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده