بازی اندروید Snakebird

بازی اندروید Snakebird v5 مارهای پرنده

بازی اندروید Snakebird یک بازی مهیج و چالش برانگیز در سبک پازل و ماجراجویی است. در این بازی شما باید با پرنده ای که بیشتر شبیه به مار است به یک ماجراجویی بروید و به سمت میوه ها حرکت کنید. این بازی با گیم پلی منحصر به فرد یکی از بهترین بازی ها در سبک پازل است.یکی از قابلیت های این بازی که نقش مهمی در موفقیت شما ایفا می …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۵-۱۹ 2295 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی اندروید Snakebird یک بازی مهیج و چالش برانگیز در سبک پازل و ماجراجویی است. در این بازی شما باید با پرنده ای که بیشتر شبیه به مار است به یک ماجراجویی بروید و به سمت میوه ها حرکت کنید. این بازی با گیم پلی منحصر به فرد یکی از بهترین بازی ها در سبک پازل است.یکی از قابلیت های این بازی که نقش مهمی در موفقیت شما ایفا می کند این است که می توانید به عقب برگردید یا به عبارت دیگر اگر حرکت اشتباهی انجام داده اید می توانید به عقب برگردید و دیگر نیاز به بازنشانی بازی ندارید.

این خاصیت طبیعی بازی است که با خوردن میوه ها مار شما بزرگتر می شود اما اولویت خوردن میوه ها در این بازی مهم است. بعد از خوردن تعدادی میوه پورتالی رنگارنگ ایجاد می شود که باید به سمت آن حرکت کنید. محیط بازی، گرافیک خیره کننده، گیم پلی عالی و حرکت مار از ویژگی های این بازی زیبا است.

بازی اندروید Snakebird

بازی اندروید Snakebird

در بازی اندروید Snakebird مراحل مختلفی وجود دارد که در هر مرحله باید با استراتژی متفاوتی بازی را پیش برد.  این بازی توسط استودیوی Noumenon Games طراحی شده است که با امتیاز ۴٫۴ به صورت رایگان در گوگل پلی قرار داده شده است. اگر به بازی های سبک پازل علاقه مند هستید تحربه این بازی چالش برانگیز را از دست ندهید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید مارهای پرنده :

  • برترین بازی در سبک پازل
  • گرافیک زیبا و گیم پلی جذاب
  • مواحل مختلف و چالش برانگیز

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید مارهای پرنده :

  • بهبود عملکرد و رفع مشکلات

پیش نمایش

بازی اندروید مارهای پرنده
بازی اندروید مارهای پرنده
بازی اندروید مارهای پرنده
بازی اندروید مارهای پرنده

دانلود باکس Download Box

نسخه v5 حجم 44 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده