بازی اندروید Sky Garden

بازی اندروید باغ آسمانی Sky Garden: Farm in Paradise v1.05.37982

بازی اندروید Sky Garden یک بازی جذاب برای مدیریت مهارت های خود به عنوان یک باغبان در یک دنیای فانتزی و دوست داشتنی است. در بین ابر ها یک باغ پر از گل و گلدان درست کنید که می توانید آن ها را با دیگر کاربران مبادله کنید و حتی امکان ارتقاا آن ها نیز وجود دارد. داستان از اینجا شروع می شود که شما یک گرگ بد را که …

آنلاین ۱۳۹۵-۰۷-۰۵ 1157 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی اندروید Sky Garden یک بازی جذاب برای مدیریت مهارت های خود به عنوان یک باغبان در یک دنیای فانتزی و دوست داشتنی است. در بین ابر ها یک باغ پر از گل و گلدان درست کنید که می توانید آن ها را با دیگر کاربران مبادله کنید و حتی امکان ارتقاا آن ها نیز وجود دارد. داستان از اینجا شروع می شود که شما یک گرگ بد را که از مزرعه و باغ شما دزدی میکند را می گیرید، که در ازای آزادی خود چند دانه حبوبات به شما می دهد و به شما امکان مزرعه داری در بیت ایر ها در اسمان را می دهد. هنگامی که روند بازی را یاد گرفتید، می تونید در گلدان به پرورش گیاهان بپردازید و این امکان برای شما فراهم است که توانایی خود را برای تنوع وسیع تری در پرورش گیاهان متنوع داشته باشید.

با گذشت زمان، به دست آوردن پول و بالا رفتن لول  می توانید میوه ها، سبزیجات و محضولات ویژه ای تولید کنید. هدف اصلی در این بازی تولید محصولات مختلف و تبدیل شدن به باغبان نمونه در منطقه شوید. در این بازی سرگرم کننده می توانید ماشین الات خریداری کنید که به شما کمک می کند محصولات خود را به شهر و کشور های همسایه ارسال کنید.

بازی اندروید Sky Garden

بازی اندروید Sky Garden

بازی اندروید Sky Garden

گیم پلی بازی اندروید Sky Garden در ابتدا تا حدودی پیچیده است، به همین علت شما باید این بازی را آموزش ببینید در غیر اینصورت شما آن را درک نمی کنید. این بازی که در سبک بازی های تفننی است با بیش از ۵ میلیون دانلود و امتیاز ۴٫۴ در گوگل پلی استور یکی از اعتیادآور ترین بازی های اندروید است.

توجه: برای انجام این بازی اتصال به اینترنت نیاز است.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید باغ آسمانی :

  • امکان کاشت انواع گیاهان و گل ها
  • قرار دادن گل ها در گلدان و امکان ارتقا آن ها
  • قابلیت ارتباط با دیگر کاربران از سراسر جهان
  • امکان شخصی سازی ظاهری و تزیین باغ آسمانی
  • امکان تبادل محصولات با دوستان و کاربران

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید باغ آسمانی :

  • اضافه شدن زبان های ژاپنی، تایلندی، کره ای و چینی ساده شده
  • رویداد ویژه جدید: مسابقات ماهیگیری (قابل دسترس برای لول 9)
  • رفع اشکالات جزئی و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی اندروید باغ آسمانی
بازی اندروید باغ آسمانی
بازی اندروید باغ آسمانی
بازی اندروید باغ آسمانی

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.05.37982 حجم 87 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده