بازی اندروید Sky Force 2014

بازی اندروید Sky Force 2014 v1.41 نیروی آسمان ۲۰۱۴

بازی اندروید Sky Force 2014 یک بازی اکشن و هیجان انگیز است که در این سبک جشن ده سالگی خود را برگزار کرد. در بازی اندروید نیروی آسمان ۲۰۱۴ که توسط  کمپانی Infinite Dreams ساخته و عرضه شده است ،شما می توانید یک بازی آرکید کلاسیک را در سبک شوتر ،با تکنولوژی امروزی موبایل ها ادغام شده ببینید و از یک گیم پلی اجتماعی و زیبا لذت ببرید. ده سال …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۹-۰۳ 820 بار بدون دیدگاه امین

بازی اندروید Sky Force 2014 یک بازی اکشن و هیجان انگیز است که در این سبک جشن ده سالگی خود را برگزار کرد. در بازی اندروید نیروی آسمان ۲۰۱۴ که توسط  کمپانی Infinite Dreams ساخته و عرضه شده است ،شما می توانید یک بازی آرکید کلاسیک را در سبک شوتر ،با تکنولوژی امروزی موبایل ها ادغام شده ببینید و از یک گیم پلی اجتماعی و زیبا لذت ببرید.

ده سال پیش، IGN گفت: “به عبارت ساده، نیروی آسمان شگفت انگیز است.” کسب نمره ۹٫۵ از ۱۰ خود به تنهایی نشان دهنده محبوبیت فراوان این بازی اکشن است. حال بعد از ۱۰ سال ،نسخه جدید بازی اندروید Sky Force 2014 به صحنه برگشته است. اما این بار بزرگتر ،عمیق تر و هیجان انگیزتر از قبل. این نسخه سالگرد ۱۰ سالگی دارای  عمق باور نکردنی نسبت به سری های قبل است و با گرافیک ۳D خیره کننده، کنترل صفحه نمایش لمسی بصری و یک سیستم ارتقاء قدرتمند که به شما در حفظ  انفجار برای ساعت ها کمک می کند آمده است تا عرض اندام کند.

در این سری از بازی اندروید نیروی آسمان ۲۰۱۴ شما می توانید مسابقات هفتگی را بر روی سطح جدید و منحصر به فرد در صحنه نبرد در برابر انبوه دیگر بازیکنان نیروی آسمان تجربه کنید. همچنین ارائه پاداش های بزرگ نه تنها برای برنده، بلکه برای نجات خلبانان دیگر که در حال حاضر پایین گرفته شده اند.

Sky Force 2014

بازی اندروید Sky Force 2014

در بازی نیروی آسمانی ۲۰۱۴ شما می توانید تمام تجهیزات خود را از اسلحه ها گرفته تا توپ و موشک و زره و مگابمب و لیزر و آهن ربا ،همه و همه را آپگرید و تقویت کنید. شما باید برای نجات جان شهروندان خود از هر وسیله استفاده کنید و ریسک خطرها را به جان بخرید. این بازی زیبا با حدود ۱۰ میلیون کاربر از بازی های محبوب اندروید به شمار می رود و به شما پیشنهاد می کنیم که اگر طرفدار بازی های اکشن و شوتر هستید ،حتما نیروی آسمان ۲۰۱۴ را نیز تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید نیروی آسمان 2014 :

  • گرافیک سه بعدی و فوق العاده
  • امکان ارتقا سلاح ها و تجهیزات
  • محیط زیبا و ماموریت های متنوع
  • مبارزه چند نفره با رئیس ها
  • صداگذاری الکترونیکی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید نیروی آسمان 2014 :

  • معرفی ویژگی های ارتعاشی
  • اضافه شدن پشتیبانی برای سیستم جدید گوگل ابر
  • اضافه شدن آیتم های جدید
  • رفع تعداد زیادی از باگ ها و مشکلات

پیش نمایش

بازی اندروید نیروی آسمان 2014
بازی اندروید نیروی آسمان 2014
بازی اندروید نیروی آسمان 2014
بازی اندروید نیروی آسمان 2014

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.41 حجم 19 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده