Shoot Strike War Fire

بازی اندروید Shoot Strike War Fire v1.1.0 افسانه جنگ و آتش

در بازی اندروید Shoot Strike War Fire یاس و نا امیدی دنیا را فرا گرفته است. در این دنیای مجازی شما یک تک تیرانداز هستید که با شلیک هر گلوله به یک حیات خبیث پایان می دهید. در این بازی ماموریت شما حفظ و نجات جان افرادی است که به زامبی های شهر آلوده نشده اند. برای جزئیات بیشتر با یزد اپلیکیشن همراه باشید. تا آخرین قطره خون خود برای …

۱۳۹۵-۰۴-۳۰ 727 بار بدون دیدگاه Mr

در بازی اندروید Shoot Strike War Fire یاس و نا امیدی دنیا را فرا گرفته است. در این دنیای مجازی شما یک تک تیرانداز هستید که با شلیک هر گلوله به یک حیات خبیث پایان می دهید. در این بازی ماموریت شما حفظ و نجات جان افرادی است که به زامبی های شهر آلوده نشده اند. برای جزئیات بیشتر با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

Shoot Strike War Fire

تا آخرین قطره خون خود برای از بین بردن زامبی های بیشتر بجنگید. بازی اندروید Shoot Strike War Fire یک بازی تیر اندازی اکشن اول شخص می باشد که از گرافیک خوب و واقعی برخوردار است. در بازی اندروید Shoot Strike War Fire شما می توانید در سطوح مختلف ابتدایی تا پیشرفته به انجام این بازی بپردازید و ترفیعات پی در پی بگیرید.

این بازی یک بازی رایگان و کاملا سرگرم کننده است که در آن با سلاح های مختلف به جنگ با زامبی ها می پردازید. همچنین در این بازی قابلیت تنظیم تعداد دشمنان نیز وجود دارد. تنوع نقشه ها و مسیر ها در این بازی بسیار زیاد است. بسیاری از نقشه های این بازی کاملا مشابه نقشه های بازی مشهور Counter-Strike می باشد که یکی از مشهورترین بازی های کامپیوتری می باشد و کمتر کسی پیدا می شود که این بازی را انجام نداده باشد.

تنوع سلاح ها در بازی اندروید Shoot Strike War Fire بسیار زیاد است. مسلسل ها، تک تیر اندازها، کلت های کمری، نارنجک ها و … از انواع اسلحه های موجود در این بازی هستند. همچنین امکان تعویض اسلحه ها، خرید جعبه های پزشکی برای مداوا، انواع حالت های جنگ نیز در این بازی وجود دارد. تیر اندازی به صورت ایستاده، نشسته، در حال پرش و … . گیم پلی این بازی نیز بسیار آسان، جذاب و سرگرم کننده است.

همچنین امکان خرید آیتم های بازی از طریق جمع آوری طلا در حین بازی ممکن است. طلای رایگان درون بازی را نیز از دست ندهید. میزان افراد کشته شده توسط شما و امتیاز شما نیز در بازی ثبت خواهد شد.

پیش نمایش

بازی اندروید Shoot Strike War Fire
بازی اندروید Shoot Strike War Fire
بازی اندروید Shoot Strike War Fire

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1.0 حجم 16 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده