Sheep Happens

بازی اندروید ماجراهای گوسفند Sheep Happens v2.3.1

Sheep Happens  امروز می خواهیم یک بازی دو بعدی با گرافیک فوق العاده را برای شما در سایت یزد اپلیکیشن قرار دهیم. بازی ماجراهای گوسفند که در سبک رانر و اکشن ساخته شده است یک بازی مهیج و اعتیاد آور با تم fun  است که در دوران رم باستان اتفاق می افتد. این بازی اندروید با تلفیق دنیای قدیم با بازی های مدرن امروزی توانسته است طرفداران زیادی برای خود دست …

۱۳۹۵-۰۴-۰۹ 2813 بار بدون دیدگاه امین

Sheep Happens  امروز می خواهیم یک بازی دو بعدی با گرافیک فوق العاده را برای شما در سایت یزد اپلیکیشن قرار دهیم. بازی ماجراهای گوسفند که در سبک رانر و اکشن ساخته شده است یک بازی مهیج و اعتیاد آور با تم fun  است که در دوران رم باستان اتفاق می افتد. این بازی اندروید با تلفیق دنیای قدیم با بازی های مدرن امروزی توانسته است طرفداران زیادی برای خود دست و پا کند. sheepocalypse  آمده است تا در دنیای باستان گرد و خاک به پا کند و از رقبا پیشی بگیرد.

ماجراهای گوسفند یک بازی دونده بی پایان و پر هرج و مرج و شلوغ است که در آن شما باید در اطراف دیگر دونده ها، موانع، و گوسفندهای در حال سقوط از آسمان مانور دهید از همه جلو بزنید و آیتم ها و سکه ها را جمع آوری کنید و مواظب باشید که به دیگران برخورد نکنید. در حالی که می دوید باید به  تعقیب کردن هرمس کلاهبردار نیز بپردازید و هر وقت فرصت پیدا کردید نیز کتک مفصلی نیز به او بزنید. در بازی Sheep Happens آیتم های بسیاری وجود دارد که شما می توانید آن ها را از فروشنده ای در اول هر بازی بخرید.

آیتم هایی از قبیل یک گاو بزرگ که شما را در بازی پیش می اندازد و یا شنل قرمز رنگی که شما را بیشتر در هوا نگه می دارد و انواع و اقسام وسایل دیگر که به شما کمک می کنند تا در طول مسیر موفق تر عمل کنید. با جمع آوری سکه ها می توانید توانایی های خود را افزایش دهید و یا آیتم های جدید را خریداری کنید. گوسفندهایی نیز در بازی وجود دارد که با سوار شدن بر آن ها می توانید سرعت خود را بیشتر کنید و از رقبا جلو بزنید ولی باید مواظب باشید که با موانع برخورد نکنید چون گوسفند خود را از دست خواهید داد. در بازی کلاه های زیبا و مدل داری هم وجود دارد که به قدرت شما می افزاید. همچنین می توانید با دوستان خود به رقابت بپردازید و رکورد های خود را به رخ آن ها بکشید.

پیشنهاد می کنیم این بازی زیبا با حجم کم را هرگز از ندهید چون با یک بار بازی کردن شیفته ی آن می شوید.

Sheep Happens

Sheep Happens


ویژگی های کلیدی Sheep Happens :

  • بازی در محیطی باستانی و پر هرج و مرج و خنده دار
  • تعقیب هرمس و نبرد با او در مینی گیم هایی کوتاه
  • آپگرید کاراکتر و افزایش سرعت دویدن
  • جمع آوری کلاه های فانتزی با قدرت فوق العاده
  • رقایت با دوستان و رکورد زدن

تغییرات نسخه جدید Sheep Happens :

  • ده ها ماموریت جدید
  • کلاه های جدید

دانلود باکس Download Box

نسخه V2.3.1 حجم 46 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده